IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th April 2008, 19:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peti-22
Здравейте на всички.Моята операция беше на 17.03.08 при Д-р Заякова-постави ми импланти Mентор-330cc,Mоderate plus профил.Всичко беше наред до преди 2-дни,когато ми направи впечатление,че имам нещо подобно на вдлъбнатина на дясната гърда,в областа на деколтето.Най странното е,че ми се появи точно в деня,когато започнах да нося сутиен с банели(за чиито точен размер съм сигурна т.е. не е нито по-малък ,нито по-голям).Не се вижда,а се усеща само при допир,а гърдите ми не са твърди.На 17 бях на контролен преглед,док-а каза,че всичко е наред,но тогава нямах този проблем,а сега съм доста притеснена.Прочетох,че и lady-dee е имала подобен проблем.Според вас на какво може да се дължи това и възможно ли е да е от сутиена,който нося.Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнението си по въпроса.
по мойто скромно мнение, без да съм видяла снимка обаче не мога да кажа, може би става дума за риплинг, но той не се получава от сутиен..
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th April 2008, 20:33
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Благодаря ти за отговора gwendoline.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th April 2008, 20:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peti-22
Благодаря ти за отговора gwendoline.
Мила, изказах само предположение - може и да греша; ако имаш снимка... можеш да пратиш; не че ще ти помогне кой знае колко ако "познаем" какво е, но... не е нищо, дето да не може да се оправи...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th April 2008, 20:49
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Ами да,ще пусна снимки,но проблема не е видим(поне засега ),усещам го само при напипване.Забравих да напиша,че имплантите ми са поставени подмускулно.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th April 2008, 21:02
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила и аз имам такова хлътване от към деколтето и към основата на единия имплант и аз съм подмускулно. При мен се виждаше до скоро но почна да се заличава вече. Писах някъде че мисля че е от оформянето на джоба тесен е и импланта там е нагънат все още или по скоро под напрежение, но с времето това щяло да се оправи. Изчакай да мине още време и аз така се тревожих и питах във форума. При мен имаше и болка в началото по скоро парене може би от напрежението в мускула но и тя намаля. Ако пък много те тревожи иди на преглед или попитай док по телефона. В общи линии не мисля че е нещо сериозно и аз.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th April 2008, 21:06
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

дано да е така и с времето да се оправи,искрено се надявам
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th April 2008, 09:05
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Peti, много съжалявам за проблема ти, мн добре знам как се чувстваш!При мен хлътването е видимо, особено като съм със сутиен.Вчера бях на консултация, при друг лекар.Той ми го обясни така: мн малко железа съм имала(аз съм с надмускулни имланти) затова се виждало.Тъканта около импланта била с различна плътност и там където е по-плътна притискала и смачквала импланта.С времето трябвало да се оправи....Все едно е мека гумена топка и като я натисниш хлътва....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th April 2008, 21:28
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Ами аз не съм напълно сигурна дали това е риплинг,но каквото и да е не е приятно и не искам да го подценявам.А според мен обяснението,което ти е дал д-ра ми се струва логично,а това,че ще се оправи с времето дано наистина е така!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th July 2008, 13:06
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Ако едната гърда е по-твърда от другата ,това означава ли че имам КК? Различната твърдост на гърдите симптом за КК ли е ?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th July 2008, 12:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Чакай Бобе,ти се оперира скоо бе мила
Стискам ти палци да не е това а само да си въобразяваш..
Ходи ли на лекар
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИзпатилисиотККпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:17.