IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th December 2007, 10:54
desertrose desertrose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до desertrose
По подразбиране помогнете ми за избора :) денят ми идваааааааа

Ох....до сега само чето четох ....но днес се регистрирах и почвам с въпросите.Януари ще ми е операцията-325 cc подмускула при Н.Георгиев....взех да се чудя не са ли малко аз сега няамам нищо- подгръдна 70 гръдната ми може би е 5-6 см. пове4е. 160 висока 45 кг....Ако някой е със сходни мерки може да прати и снимки.325 каква чашка е. B? Много съм объркана-искам гърдите ми да са средни но да се виждат все пак
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th December 2007, 11:19
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Aз съм 165,55 кг.Сложих при Тонев 390сс и сега съм на 14 дена и като се гледам ми малеят.Преди това имах две висящи кожи от 200сс.Сега ми стоят като естествени и не си личат,че съм тунингована.А аз искам да ми личи.
Слагай възможно най голямата кубатура която позволява гръдата ти плочка.Иначе ще съжаляваш в последствие.325 е чашка В.За мен е малка...
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th December 2007, 11:25
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз бях точно с твоите мерки и се оперирах преди 9 дни при Николай Георгиев. На консултацията "се харесах" с 370сс и му казах, че са ме посъветвали по-малко от 350 да не слагам. Той се засмя и се съгласи на 365., защото PIP нямат точно 370. Следващите са 390, но аз не исках толкова много - нито имам кожа, нито имам гръб да ги нося Искам да ти кажа, че и с 365сс разпъването и болката са доста, но пък като се режеш, поне да има за какво. Все пак с по-малките имплантанти, след време можем да сложим повече, когато поостареем и поувиснем
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th December 2007, 11:32
Аватара на TORNADO
TORNADO TORNADO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до TORNADO
По подразбиране

Наистина слагай максимума,който позволява гърдата ти!Аз съм с 375сс,капка,подмускулно и нещо не ми са чак толкова големи,но аз съм и по-висока и повече кг.СЛАГАЙ МАКСИМУМА!!!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th December 2007, 11:38
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Честно ви казвам моите 390сс на ПИП са ми малки.Сега съжалявам,че не сложих следващият номер.Бях с едно момиче в болницата.Тя сложи ПИП 310сс те пък направо й стояха като на тинейжърка.
Торнадо,не искам да те отчайвам,ама ти си прясна още,и ще видиш как ще ти спаднат..
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th December 2007, 11:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Знам, че тук всички те съветват за сложиш и 500 сс. ако може , защото все им се вижда малко. Вероятно и ти ще мислиш като тях след операцията. И аз ще ти кажа да избереш максималния за себе си размер, който ти е препоръчал док. Довери му се, той знае най-добре кое може при теб и кое - не (или по-точно кое крие опасности. Все пак по-големите размери крият и своите проблеми понякога... Не зная при теб какво е състоянието на гърдите ти в момента, но тук вече има и опарени момичета с дабъл-бабъл; асиметрии, ботъминг и пр. Затова - съветът от нас си е съвет - нека крайната дума е на док.

А \е ще се виждат - бъди сигурна; виждат се Успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th December 2007, 13:15
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
325 е чашка В.
Аз съм 310сс чашка С, В ми е малка, едвам се побирам в нея.

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
ПИП 310сс те пък направо й стояха като на тинейжърка.
Лелееее Секси, какви са тези определения...

desertrose, аз съм 172см, ти си 160см..и с малко повече кубици. Съдейки по мен (а аз си ги харесвам като размер) мисля, че ще са ти много добре, все пак не искаш да си с бомби като Памела, нали?
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th December 2007, 16:32
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Определения е грубо казано.А и нищо лошо в това да приличаш на тинейжър.Просто момичето искаше да не са фрапиращи.
Ти си с 310сс,но преди това колко си имала?Това е много важно.Ако desertrose няма нищо преди това,ще и стоят тия кубици малко.Все пак тя иска да си личат. Но това е мое мнение и не го алагам,а изказвам......
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th December 2007, 17:21
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Днес сложих още снимки.С моите 390сс съвсем не приличам на Памела,а така ми се иска да са по големичкииииии...........
Най добре биха ми стояли към 450сс,ама да съм мислила преди....
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th December 2007, 17:22
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Според мен с тези кубици ще си чашка С просто защото ти си с гръдна обиколка 70.
Моят размер е 70С след операцията, но понеже трудно се намира този размер нося и 75В.
Чашка С на 70 отговаря на чашка В при 75.

А колкото до това дали ще са ти забележимо големи не се наемам да прогнозирам. Аз съм почти с твоите размери но надмускулно, а раликата в метода е от голямо значение в случая. Както каза някой по-горе много е важно какво имаш като изходна точка. Може би ако пуснеш снимки ще можем да се ориентираме по-добре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: помогнетемизаизбораденятмиидваааааааа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:03.