IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 12th January 2009, 10:18
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

Щом нямаш изобщо гърди, няма да ти са много тези кубици. Моите са 350, но аз си имах собствени. Е не големи, но за много хора нормални.
По важно е при липсата на гърди и кожа , дали ще има къде да се поставят, но щом докторът е преценил. Когато аз се оперирах с мен имаше едно момиче, което беше буквално плоско, имаше само зърна. На нея и сложиха под 300, но точно колко не помня. Просто отвсякъде лекарите и бяха отказали повече. Тя много съжаляваше, но нямаше как. Предполагам, че ще се харесаш много с такъв кубик. Няма да са огромни в никакъв случай.
Отговори с цитат
  #532  
Стар 14th January 2009, 20:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Den4i
Стискаме палци касичката "нови цици" бързо да се напълни
Благодаря Ти много Доволна ли си от Янков Мъжа ти хареса ли те
Отговори с цитат
  #533  
Стар 15th January 2009, 10:11
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Повечето пластични хирурзи правят реоперациите си без допълнително заплащане, не за да не разберат другите, а защото го изисква първо - лекарската етика и второ - има си документи, които се подписват преди операцията и там най-подробно е описано кой какви задължения и отговорности има. Нормално е като сгрешат /и те са хора!/ да си поемат отговорността докрай. Друг е въпроса, че ако пациентът веднъж е загубил доверието си в своя хирург - дали ща се подложи още веднъж на реоперация пак при него - каква е гаранцията, че и втория път няма да се случи нещо ...
Отговори с цитат
  #534  
Стар 15th January 2009, 11:10
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

Аз съм страшно доволна от д-р Янков!!!
Отношението му преди операцията и след това на прегледите също много професионално се отнася, а резултата е СУПЕР, ако искаш координати - кажи, дори само за консултация!

А колкото до мъжете.... не само моя (който се влюби в тях), а и всички други много ме харесват, особено с по-щедрите деколтета... хахаха а те напоследък ми стоят много добре - ако искаш снимки - пиши и ще ти пратя!!!
Отговори с цитат
  #535  
Стар 16th January 2009, 19:22
didi12345 didi12345 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Повечето пластични хирурзи правят реоперациите си без допълнително заплащане, не за да не разберат другите, а защото го изисква първо - лекарската етика и второ - има си документи, които се подписват преди операцията и там най-подробно е описано кой какви задължения и отговорности има. Нормално е като сгрешат /и те са хора!/ да си поемат отговорността докрай. Друг е въпроса, че ако пациентът веднъж е загубил доверието си в своя хирург - дали ща се подложи още веднъж на реоперация пак при него - каква е гаранцията, че и втория път няма да се случи нещо ...
Не знаех , че си оправят грешките без пари-то така и трябва И аз не съм доволна от Др Маджаров , но май ще си карам така Не ми се преживява целия кошшмар отново .
Отговори с цитат
  #536  
Стар 16th January 2009, 19:25
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dany_nik2004
Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Повечето пластични хирурзи правят реоперациите си без допълнително заплащане, не за да не разберат другите, а защото го изисква първо - лекарската етика и второ - има си документи, които се подписват преди операцията и там най-подробно е описано кой какви задължения и отговорности има. Нормално е като сгрешат /и те са хора!/ да си поемат отговорността докрай. Друг е въпроса, че ако пациентът веднъж е загубил доверието си в своя хирург - дали ща се подложи още веднъж на реоперация пак при него - каква е гаранцията, че и втория път няма да се случи нещо ...
Не знаех , че си оправят грешките без пари-то така и трябва И аз не съм доволна от Др Маджаров , но май ще си карам така Не ми се преживява целия кошшмар отново .
Аз те питах в другата тема дали той те е оперирал? Какво се случи, че не си доволна? Ако искаш да споделиш де.
Отговори с цитат
  #537  
Стар 16th January 2009, 19:53
didi12345 didi12345 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Не съм доволна от доста неща. Аз се оперирах ,когато работеше в болницата.Операцията започна в 13 ч , а в 18 ми каза , че мога да си тръгвам .Вече бях платила , пък и в болницата не достигат легла Той много ме изнерви , защото преди да ме отнесе упойката ми каза , че той щял да прецени , дали да са над или под мускула . Аз знаех какво искам , и се бяхме разбрали , но упойката ми попречи да стана и да си тръгна
Отговори с цитат
  #538  
Стар 4th April 2010, 17:13
kali77 kali77 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Zdraveite momicheta.Izviniavam se,4e piha na latinica.Az sam sas 315 cc pip,no hte si pravq vtora operacia sled 2 sedmici 460 cc allergan pod muskulno.Molq vi za snimki na okolo 450 cc ako nqkoi e s podobni kubici.Blagodarq vi predvaritelno
Отговори с цитат
  #539  
Стар 5th April 2010, 18:22
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

погледни темата с снимки на оперираните
Отговори с цитат
  #540  
Стар 20th June 2010, 18:48
deni_d deni_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте , моля ви за мнения . Предстои ми скоро операция и доктора каза , че максимума който може да ми сложи е 360 сс . Обаче аз 176 см / 68 кг и абсолютно плоска и все ми се струва ,че ще са ми малко . Много ви моля да си кажете мненията - да настоявам ли за по-голям кубик ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.