IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 10th July 2008, 10:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Поне не те убеждава с нивелира, че са на едно ниво Яд ме е, защото може да ги прави добре нещата, но с това количество и на конвейр...работата започва да се дъни
  #1602  
Стар 10th July 2008, 10:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Поне не те убеждава с нивелира, че са на едно ниво Яд ме е, защото може да ги прави добре нещата, но с това количество и на конвейр...работата започва да се дъни
  #1603  
Стар 10th July 2008, 11:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мили момичета каквато и да е причината гърдите да не са на едно ниво съм убедена че док може да я коригира. Все пак нали и в темата за реоперации много момичета споделиха че корекцията няма нищо общо като възстановителен период с операцията и не било нито толкова болезнено нито нищо друго. Ясно е че пак ще се пазим и ще спазваме разни ограничения, но е по-важно резултата крайния да е добър. Относно това дали организма ни е виновен или не за "неслизането " на някой имплант (в повечето случаи на дясната гърда) има няква логика наистина обикновенно като натоварваш повече дясна ръка е по развит десния мускул гръден естествено, но това пък не е наша работа да го мислим и да се ядосваме. Все пак не е станало нищо непоправимо. Здрави сме и това е най-важното, както и да нямаме други по сериозни усложнения. Явно при подмускулното поставяне това е най-често срещания проблем, но да се надяваме че това лесно ще се коригира и при всички резултата ще е перфектен.
Пожелавам го на всички да се оправим един ден и да се видим с желаните гърди!
__________________
335 сс подмускулно
  #1604  
Стар 10th July 2008, 11:18
gaby1704 gaby1704 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Права си dedektiv4е, нещата са поправими.
  #1605  
Стар 10th July 2008, 18:48
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Вършат си работата през пръсти, колкото да отбият номера и да приберат парите естествнно, а после ние сме им криви. Да ама не!
Георгиев напоследък се заля с работа и май взе да ги прави по бързата процедура, а сега като му се изредят всички недоволни за реоперация му е криво, ама няма начин. Платили сме си за цици и аз лично ще направя всичко възможно да си ги получа!
  #1606  
Стар 10th July 2008, 19:00
gaby1704 gaby1704 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 51
По подразбиране

  #1607  
Стар 10th July 2008, 19:01
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Вършат си работата през пръсти, колкото да отбият номера и да приберат парите естествнно, а после ние сме им криви. Да ама не!
Георгиев напоследък се заля с работа и май взе да ги прави по бързата процедура, а сега като му се изредят всички недоволни за реоперация му е криво, ама няма начин. Платили сме си за цици и аз лично ще направя всичко възможно да си ги получа!

Ти как си Наталия? Отдавна не съм те засичала тук?
  #1608  
Стар 10th July 2008, 19:14
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Все така съм си. Влизам, чета ви, но не пиша защото няма нищо ново при мен и за да не се ядосвам. Опитвам се да мисля по-малко за това. Най ме е яд, че съм далече и засега няма как да задвижа нещата за реоперацията, но няма да се откажа.
  #1609  
Стар 10th July 2008, 19:17
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ама разбира се че няма да се отказваш-Само напред и това е...Целувки от мен
  #1610  
Стар 10th July 2008, 20:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Наталия успех и от мен Ти за кога си..............
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.