IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th May 2010, 10:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Всяка козметика има временен ефект.Аз се боря с акнето вече шеста година,а съм на 26 .Изпила съм не един и два антибиотика и се убедих,че и те са временно решение.Ходя всеки месец на козметик,за да го подържам що годе чисто,болката е неописуема.Аз имам от най-кофти акне с подкожни кисти/като топчета пълни с гной/,които болят и туптят.
В момента ползвам Деклеор/френска натурална козметика с етерични масла и тн/-има ефект,немога да отрека,но имам нужда да набарам цялостния проблем.
Преди седмица попаднах на една жена,която ми отвори очите за здравето и неговото подържане,стреса,начина на живот.Тъй като аз имам проблеми не само с акнето се обърнах към едни френски натурални добавки Vision.Те са създадени по криогенна технология и са доста скъпи,но си накупих една серия и ги пия вече трети ден.
КОжата ми се чувства спокойна,гладка и нежна,не се омазнява прекомерно.КОгато свърша курса ще споделя за напредъка си.
Но по принцип се пият по-дълъг период от време/примерно 4,5 месеца за оптимален ефект/.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th May 2010, 08:59
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Всяка козметика има временен ефект.Аз се боря с акнето вече шеста година,а съм на 26 .Изпила съм не един и два антибиотика и се убедих,че и те са временно решение.Ходя всеки месец на козметик,за да го подържам що годе чисто,болката е неописуема.Аз имам от най-кофти акне с подкожни кисти/като топчета пълни с гной/,които болят и туптят.
В момента ползвам Деклеор/френска натурална козметика с етерични масла и тн/-има ефект,немога да отрека,но имам нужда да набарам цялостния проблем.
Преди седмица попаднах на една жена,която ми отвори очите за здравето и неговото подържане,стреса,начина на живот.Тъй като аз имам проблеми не само с акнето се обърнах към едни френски натурални добавки Vision.Те са създадени по криогенна технология и са доста скъпи,но си накупих една серия и ги пия вече трети ден.
КОжата ми се чувства спокойна,гладка и нежна,не се омазнява прекомерно.КОгато свърша курса ще споделя за напредъка си.
Но по принцип се пият по-дълъг период от време/примерно 4,5 месеца за оптимален ефект/.
Надяван се да ти помогне.Моля да ни имформираш от време на време за състоянието си и как ти действат.Благодаря ! : )
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th May 2010, 09:00
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Всяка козметика има временен ефект.Аз се боря с акнето вече шеста година,а съм на 26 .Изпила съм не един и два антибиотика и се убедих,че и те са временно решение.Ходя всеки месец на козметик,за да го подържам що годе чисто,болката е неописуема.Аз имам от най-кофти акне с подкожни кисти/като топчета пълни с гной/,които болят и туптят.
В момента ползвам Деклеор/френска натурална козметика с етерични масла и тн/-има ефект,немога да отрека,но имам нужда да набарам цялостния проблем.
Преди седмица попаднах на една жена,която ми отвори очите за здравето и неговото подържане,стреса,начина на живот.Тъй като аз имам проблеми не само с акнето се обърнах към едни френски натурални добавки Vision.Те са създадени по криогенна технология и са доста скъпи,но си накупих една серия и ги пия вече трети ден.
КОжата ми се чувства спокойна,гладка и нежна,не се омазнява прекомерно.КОгато свърша курса ще споделя за напредъка си.
Но по принцип се пият по-дълъг период от време/примерно 4,5 месеца за оптимален ефект/.
Надявам се да ти помогне.Моля да ни имформираш от време на време за състоянието си и как ти действат.Благодаря ! : )
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th May 2010, 08:15
zaichik zaichik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Незнам, някой дали е чувал за кремчето "Акне Аут", но наистина много помага =)
Да чукна на дърво се изчистих до една пъпчица, използвам го от 2 години и ефекта беше мигновенно бърз, още на 3-4 ден след използването пъпките започват да увяхват и да се скриват.
Абе, най-добре си го купете и ще видите
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th May 2010, 16:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zaichik
Незнам, някой дали е чувал за кремчето "Акне Аут", но наистина много помага =)
Да чукна на дърво се изчистих до една пъпчица, използвам го от 2 години и ефекта беше мигновенно бърз, още на 3-4 ден след използването пъпките започват да увяхват и да се скриват.
Абе, най-добре си го купете и ще видите
ефекта е временен,когато проблема е вътрешен.Акнето не е един вид и винаги има причина за него.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th May 2010, 00:12
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

принципно акнето е от хормонални проблеми или кисти,наистина от някакви вътрешни проблеми,най добре е да се правят подрбно изследвания и да се почва вътрешно лечение и тва си е ,много гаден проблем е акнето,защото много влияе на самочуствието...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th May 2010, 05:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eveto
принципно акнето е от хормонални проблеми или кисти,наистина от някакви вътрешни проблеми,най добре е да се правят подрбно изследвания и да се почва вътрешно лечение и тва си е ,много гаден проблем е акнето,защото много влияе на самочуствието...



акнето може да бъде във вид на кисти с причина инфекция,а хормоналния дисбаланс е съвсем друг вид акне
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th June 2010, 19:36
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

За акне и пигментация по кожата опитайте с Д-р Нийм Комплекс. 2-3 месеца трябва да се взима. Детоксикира ораганизма и изчиства кожата. По теоретични данни - това е един от най-мощните противовъзпалителни природни състави. Дано помогне.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th June 2010, 16:12
loveyoumore loveyoumore не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Откъде мога да си закупя Д-р Нийм Комплекс???
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th June 2010, 16:44
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

От Лечител, а сигурно и в аптеките го има. Не го бъркайте с Нийм, това е д-р Нийм Комплекс и добрият ефект идва от комплекса билки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.