IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th May 2007, 07:44
tutipi tutipi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 34
По подразбиране

В момента имам същия проблем, а и често ми се случва по принцип, много е гадно. Какви са тези свещи за уши, как се казват?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th June 2007, 20:53
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tutipi
В момента имам същия проблем, а и често ми се случва по принцип, много е гадно. Какви са тези свещи за уши, как се казват?
свещите се казват-рито свещи за уши.Направени са от пчелни продукти ,в опаковка са по 2 бр. цената е 4,50,издърпват всичко от вътре,много съм доволна,пареща болка е малко ,но се издържа,трябва като се поставят да я придаржаш с ръка,не я напъхвай навътре в ухото си защото няма ефект.Това е.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th June 2013, 15:48
hummtydummty.dumtov hummtydummty.dumtov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Значиииииииииииии..направо умирам от болкааааа в ухото.. бях на басейн и ми влезна вода в ухото и на мен...Кажи с какво я махна тая вода МОЛЯ ТЕЕЕЕЕЕ
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th July 2013, 08:54
Аватара на bodyart
bodyart bodyart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Абе хора, отидете на лекар, не пишете във форумите. Направо адски се ядосвам така. От вода в ухото може да се получи много тежка инфекция. Не се излагайте. Може да ви се наложи да ви направят промивка или нещо такаво. Хайде по-сериозно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: водаушитепомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.