IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th April 2012, 21:10
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Момчето е на 24 а аз след няколко месецс ставам на 20
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th April 2012, 21:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Бъди себе си и бъди позитивна. Усмихвай се искрено като го видиш. Не завършвай поздрава с просто "Здравей" , а винаги добавяй "Как си днес?" - задавай отворени въпроси, които изискват повече от отговор да/не. Опитай се да правиш физически контакт - примерно засмей се на някаква негова шега и леко го побутни по рамото в стил "леле, какъв си майтапчия". Мъжете искат подсказки, не са мн досетливи.

Това на теория звучи мн лесно, но ако си стеснителна (като мен), си е направо невъзможно изпълнимо..
Т.е. не прави като мен: Не го подминавай безпардонно с високо вдигната брадичка, изучавайки тавана. Не забивай поглед в пода, когато очите ви се засечат. Когато те заговори, Не отговаряй кратко и нечленоразделно и не му обръщай гръб, когато е около теб - напротив - заставяй винаги в анфас към него, с отключени крайници - езика на тялото действа на подсъзнателно ниво.
Много съм ги изучавала техниките за свалка, обаче съм до кривата круша. Като видя Човека обикновено се заливам с кафе, спъвам се, изтървавам предмети, оставям си колата отключена, и най-вече -глътвам си граматиката. Дано ти се учиш по-бързо от мен.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th April 2012, 21:49
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Нелс, с твоята външност човек да се чуди как може едновременно да си стеснителна... Ако вкараш тежката артилерия, ще си като мацка от сънищата на мъжете!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th April 2012, 22:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерси за комплимента!
Обаче с моята срамежливост правя впечатление на надута пуйка.
Освен това не съм никак уверена във външния си вид. (Да се има предвид активността ми в отдел "Пластична хирургия".)

Хубава е темата, защото добре обобщава тезата, че външния вид няма никакво отношение към успеха в любовта.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th April 2012, 23:26
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Хах, като прочетох поста на Нелс, та се сетих за себе си. В стремежа си да изглеждам спокойна и небрежна започвам да ръся изключително големи простотии, на които само аз си се смея или просто се смея...ей така без причина. После около три дена премислям всяка една дума и движение и се самообвинявам и самоиронизирам.
Все пак именно тези глупави неща ти дават сметка да разбереш, че имаш някакви симпатии към даден човек. С поста си искам да кажа, че за мен най-трудното нещо е да се опиташ да бъдеш себе си пред човека, към когото изпитваш някакви чувства (имам предвид в началото). Ех, довлюби ме се...
Що се отнася до външният вид, най-големите ми комплекси от едно време се оказаха най- големия ми чар според някои и то без да споменавала за тях. Така, че точно това зъбче може да се окаже, че придава на усмивката ти чар
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th April 2012, 15:46
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Много сте забавни ...
Аз също си глътвам граматиката и се притеснявам като ме пита нещо как да му отговоря,е това е да си СРАМЕЖЛИВКА ..Да те е срам и да говориш
Моля ви помагайте ми хора с някакви съвети за 1-ва среща с момче..Като се има в предвид,че се харесваме..Знам ли аз на ум ще си мисля този няма ли да ме целуне
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th April 2012, 19:46
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Ще те целуне. Аз на негово място не бих се колебал. Като бях на 19 умирах от срам- видя мацка и се навеждам да си завързвам обувките дето нямат връзки. От притеснение. Ама сега като навърших 21 и се престраших. Изправям се до една какичка с две глави над моята. Темето ми опира в циците й, ама не ме е шубе. Само малко кофти, че не мога да я целуна- поне по гушката. Трябва следващия път да опитам с подскоци
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 5th April 2012 на 19:48
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th April 2012, 20:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Помоли бомби да ти услужи с нейните турбо токчета
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th April 2012, 20:28
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Хахахаа,но моля да не се отклоняваме от темата..
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th April 2012, 20:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ама моля да ни извините. Значи по темата.... ако държиш ние да ти даваме съвети как да се държиш на среща ще оплескаш нещата. Това е моят съвет
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Положителниотрицателникачества
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.