IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 25th January 2008, 10:11
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Здравейте, въпроса ми е към тези които потъмняват косите си. Боядисвам си косата кестенява, може би с 2 тона по тъмна от естествената ми, обаче косата ми е много дълга и от боята се изсушава, за това и права маски с мас, бадемово масло или зехтин - без да добавям други продукти, действат ми страхотно. Но имам чувството че тези мазни субстанци разтварят боята. Косата започва да придобива едни по-меки червеникаво-златисти отенъци, каквито има естествения ми цвят и които се засилват от слънцето. Дали е закономерност, че мазнините разтварят боята или просто моята коса не държи боя?
Отговори с цитат
  #232  
Стар 25th January 2008, 10:17
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Karlson, чак сега, когато прочетох поста ти, се замислих, че и моята коса отначало си беше тъмно кестеняво, което изглеждаше направо черно, но след много третиране и подхранване с маски, цветът стана червеникавокестеняво и затова я направих с такъв нюанс последния път. Дано да се намери някой компетентен и да ни отвори очичките.
Отговори с цитат
  #233  
Стар 25th January 2008, 10:21
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Дано щото ако е така да сменям маските, че то боя-подхранване, боя-подхранване ..... да не наделея ефекта на изтощение от боята.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 25th January 2008, 10:44
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

А жълтък слагате ли....Май съм чела нещо подобно за него.., че сваля боята по малко....(за обезцветяване чак едва ли може да се ползва )
Отговори с цитат
  #235  
Стар 25th January 2008, 10:46
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране


Izabo, до къде я докара с Дюкан? Преди доста често те засичах из раздел Диети, но се губиш напоследък.
Отговори с цитат
  #236  
Стар 25th January 2008, 10:52
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
А жълтък слагате ли....Май съм чела нещо подобно за него.., че сваля боята по малко....(за обезцветяване чак едва ли може да се ползва )
Аз не, само чиста мазнинка.
Отговори с цитат
  #237  
Стар 25th January 2008, 11:35
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Karlson, не знам тогава .....

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце

Izabo, до къде я докара с Дюкан? Преди доста често те засичах из раздел Диети, но се губиш напоследък.
Привет, привет !

Относно губенето...започнах работа и се изнесох при възлюбения...т.е. и двете ми ограничават свободния и за удоволствие достъп до PC-то (уж поработвам през деня, а вечер се играе на Хановете (не аз, разбира се) и се релаксира... )...

Относно диетуването...можеш да ми прочетеш поста и в темата за Дюкан... ...

От доста време не бях зачитала форума, но смятам да поправя тази груба грешка.... ! Определено ми липсваше !
Отговори с цитат
  #238  
Стар 28th January 2008, 01:26
_anelenesa_ _anelenesa_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Надявам се,че ще ми помогнете или дадете съвет. На 18 години съм,но не знам дали трябва да използвам крем за лице,понеже съм чувала много противоречиви мнения.Казват,че когато нямаш нужда е по-добре да не започваш или пък,че колкото по-рано започнеш да използваш,толкова по-зле...Може би,някой от вас ще аргументира една от тезите
__________________
Искам!Мога!Постигам!
Отговори с цитат
  #239  
Стар 28th January 2008, 09:54
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

За какъв крем за лице става въпрос? Ако е хидратантен-няма проблем, ако е противобръчков - още ти е рано.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #240  
Стар 30th January 2008, 00:08
XriS@ XriS@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Имам въпрос относно изрусяването... Някой може ли да ми препоръча някакво кремче (или нещо такова, не разбирам) което да ми върши работа в домашни условия? Става дума за ръце и корем, просто не искам да почвам да се скубя там, а космите са доста тъмни. Благодаря ви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:29.