IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 8th July 2008, 09:27
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране :)

Здравейте,искам да попитам,дали някой може да ми каже как му изглежда шишенцето тривитаминол.Днес си взех,но малко се притеснявам да не объркам нещо и да направя беляНа моето не пише тривитаминол,а Витамин ад3е,разтвор само за инжекции.дали е това?купих си го от ветеринар ама все паки отгоре капачката е метална и като гледам трябва да си вадя нужното количество с спринцовка.а пречи ли че след това един вид остава отворено?благодаря предварително
Отговори с цитат
  #322  
Стар 8th July 2008, 09:34
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ами това трябва да е , освен ако и аз не съм взела нещо друго ..
Махни внимателно с нож металната капачка...Внимателно, за да не се порежеш и за да не нараниш гумената тапа, която е отдолу и ще ти служи за затваряне на шишето след това... ... Гърлото на шишето е достатъчни широко, няма да ти трябва игла и т.н....
Чувала съм, че трябва да се ползва до 1 месец след отваряне. Аз си го държа в хладилника.
Отговори с цитат
  #323  
Стар 8th July 2008, 09:34
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Същото е, няма грешка. След отваряне може да го съхраняваш в хладилник, ако желаеш, но и да не е в хладилник нищо няма да му стане
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #324  
Стар 8th July 2008, 10:04
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране :)

Благодаря ви момичета за бързия отговорсега остава само да си набавя газ.Вие откъде си я купувате?И друг въпрос имам.Аз си мия косата веднъж седмично а тук се казва че маската трябва да се прави 2 пъти?проблем ли ще е да я правя веднъж седмично,но вместо в продължение на 2 месеца аз да я правя 4,или не е добре така?
Отговори с цитат
  #325  
Стар 8th July 2008, 10:34
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Има смесени магазини от сорта на "всичко за дома", аз от там съм взимала. Най-добре е да питаш някоя съседка
Относно броя процедури - от веднъж седмично също ще има резултат (2м. са достатъчни).
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #326  
Стар 8th July 2008, 10:37
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране :)

БлагодаряСилно се надявам да има ефект,защото вече незнам какво не съм опитала и все не се получава.Сега последно си правя коприва и с нея си изплаквам косата,но незнам дали има кой знай какъв резултат.по принцип е против пърхот и косопад.пърхот нямам,но косопад все още имам.дано тази маска помогне
Отговори с цитат
  #327  
Стар 8th July 2008, 10:40
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Дани, сега е сезона на косопада. Много хора се оплакват от това. Незнам твоя от кога е, но ако е от скоро не се тревожи много. Това с копривата е супер и много полезно.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #328  
Стар 8th July 2008, 10:48
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране :)

Да знам че е така,но все пак ми е притесненоИ при положение ,че въобще не си тормозя косата.Нито преси нито нищо,ако случайно реша да се боядисам,се правя с кастингдано маскат апомогне)
Отговори с цитат
  #329  
Стар 8th July 2008, 10:49
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Дани, изрусена ли си....? Ако да, не слагай газ..
Отговори с цитат
  #330  
Стар 8th July 2008, 11:04
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Аз имам 2 въпроса
косата ми по принцип е права, но аз леееко я доизправям с преса. Хидратацията на косъма ми е много добра, винаги седи жива и лъскава, но когато съм на море стои като метла независимо какъв балсам и слагам някой би ли могъл да ми препоръча някакъв спрей за коса за плаж
А другият ми въпрос е дали някой е използвал на Лореал продукта за изправяне с преса, ако да, бих се радвала да чуя отзиви. Мерси предварително
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.