IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 2nd May 2011, 01:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Аааа, Цуце, не съм казвала, нито че се срамувам, нито че операСията ми е несполучлива.

Казвам само, че Тепавичарова също си гледа собствения интерес и освен това не е единственият добър хирург, както Лъкито казва.
Просто е много по-предпазлива, но това пак е заради нея си, пази се, а не както Лъки мисли, че е загрижена за здравето и.

Говоря по принцип и нямам предвид конкретно теб. Минала съм през несполучлива операция и не бих го пожелала на никоя жена !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #602  
Стар 2nd May 2011, 07:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Миската, чуй сега....ВЕрно ., не съм ти виждала циците и говоря малко на сляпо, но...
1. по отношение на горния полюс нещата търпят развитие - чак след още два три месеца можеш да кажеш, дали ще стоят очертани отгоре или не, дали са високи джобовете и затова, дали имплантът добре е "разпънал" гърдата или твоята жлеза се е "свлякла" и стои като "желе" отдолу на гърдата, която сякаш стои пък "празна" там. Със сигурност би трябвало да се наместят имплантите и да придобиеш повече обем от сега в долната си част, но това става БАВНО. Не се ли наместят до края на пети месец - значи или джобчетата са ти високи, или мускулът ти е прекалено здрав.
2. по отношение на ареолките - в началото винаги изглеждат несъразмерни, белезите - грозни; някои стоят като наръфани даже... След няколко месеца ще се разширят леко като големина (може да си ги засечеш с см сега и тогава - за да видиш; Едва тогава ще видиш и те колко по-широкички ще останат всъщност и съответо дали са горе долу еднакви....Но ако разликата е голяма между двете - ще има и тогава, просто ще са по-гоеми отсега и нееднакви, което не е болка за умиране - неприятно е, но се корригира.
3. по отношение на нивата на ареолите - е, те това вече е проблем. Там вече - ако останат така при навършени три месеца - директно си за ревизия; и дано майсторлъка на доцентката проработи, щото тва е един от най-големите тънкажи - при асиметрични гърди да улучиш нивата от първи/втори път.
4. По отношение на белезите - ти си знаеш, че където е рязана ареола - границата на цветовете ще е контрастна, а не с плавно преливане от телесен към розово/кафеникав цвят. Въпросът е да има горе долу еднаква респонденция - тоест и двете страни да са подобни; ако се реже само едната - това някак повече контрастира. Белезите си искат време и те; иначе може да изглеждат страшничко, и далеч да не се развиват еднакво.
Не знам дали съм ти била особено полезна, пък и говоря на сляпо, ама...трябва да се въоръжиш с търпение, мацка.
Отговори с цитат
  #603  
Стар 2nd May 2011, 08:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Не се притеснявай миличка,само повече търпение и време....Със времето все ще слязат,но помисли ,че не може за 2 месеца след като ареолата е местена да се възстанови тъканта толкова бързо.
Не знам за ареолите , но имплантите повече от това няма да и слязат.
И друг път съм казвала , че "слизането" е да края на първия месец.

Ако са неправилно позиционирани и след 6-12 месеца ще са си в същото положение.

И аз нямам мускул.След операцията , докторът ми каза , че такъв "пилешки мускул" не е виждал . И понеже ми бяха високо поставени , горният полюс беше силно очертан , а отдолу стояха рехави .
Визуално , имплантите докарваха визия на кръгли , а не на анатомични.
След корекцията нещата си дойдоха на мястото и преходът стана съвсем плавен.

Говоря/пиша по принцип. Не казвам , че и при миската е така и силно се надявам всичко да е ок и притесненията и да се окажат безпочвени.

Тя е гладала достатъчно снимки и сама ще усети ако нещо не е както трябва .
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #604  
Стар 2nd May 2011, 09:31
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Toва за 1-ия месец за първи път го чувам! И самата лекарка каза поне 2 месеца, а окончателното оформяне е до 6-ти месец.
Гвен и Теда какво мислят по въпроса?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #605  
Стар 2nd May 2011, 10:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Лъке...то на теб Сичко ти е за първи път. Трябва малко гинкобилоба за оросяване на мозъка да хрупнеш...па белким почнеш да помниш по нещо
Отговори с цитат
  #606  
Стар 2nd May 2011, 10:38
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Момичета, аз да ви питам доцентката как решава да коригира ареолите, повреме на операцията или го обсъждате преди това.
На мисската искрено пожелавам всичко да си дойде на мястото с времето и да е поредната доволна пациентка.
Отговори с цитат
  #607  
Стар 2nd May 2011, 11:01
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
Момичета, аз да ви питам доцентката как решава да коригира ареолите, повреме на операцията или го обсъждате преди това.
На мисската искрено пожелавам всичко да си дойде на мястото с времето и да е поредната доволна пациентка.
Благодаря за пожеланията !
Решава при всяка втора пациентка май, даже още по - често ! Това и е слабост май
Преди операцията се обсъжда !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #608  
Стар 2nd May 2011, 11:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iliana* Виж мнението

Говоря/пиша по принцип. Не казвам , че и при миската е така и силно се надявам всичко да е ок и притесненията и да се окажат безпочвени.

Тя е гладала достатъчно снимки и сама ще усети ако нещо не е както трябва .
Имам такива подозрения, но не мога да бъда сигурна.

Тя не каза нищо подобно на контролния преглед. Обаче ми каза да нося лентата и да правя упражнения във фитнеса за гръден мускул.

Всъщност малко прибързвам с мънкането, ама Лъкито много захаросва и понеже имам малко по-различни впечатления (независимо от крайният резултат) реших да ги споделя. Пък и тук има хора, чийто съвети ме успокояват !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #609  
Стар 2nd May 2011, 11:09
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Миската, чуй сега......
Не знам дали съм ти била особено полезна, пък и говоря на сляпо, ама...трябва да се въоръжиш с търпение, мацка.
Да, естествено, че ми е полезно, благодаря ти !

Скоро ше коментираме със снимки, не тук естествено
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #610  
Стар 2nd May 2011, 11:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Лъке...то на теб Сичко ти е за първи път. Трябва малко гинкобилоба за оросяване на мозъка да хрупнеш...па белким почнеш да помниш по нещо
Лилив,
а ти се спри с плоските заяждания относно моята личност!
Не ти отива на високо-интелектуалното ниво.

Този, който най-много се обажда и се присмива над съвети и евентуални проблеми, накрая сам попада в капана! Но не съм толкова злобна, за да ти го пожелавам.
всичко за дренажи и тем подобни не го казвам напразно и повярвай ми - не е от глупост или малко сиво вещество в мозъка. По-скоро се замисли за твоето.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:09.