IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd July 2010, 15:57
bufcho bufcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

а можеш ли да ми дадеш някои савет за някоя диета защото са много и не знам коя да избера защото сега организма ми има нужда от ваглехедрати белтъчини и сякфи такива неща и не знам кам коя диета да се спра и дали въобще ще има ефект ? Ти как мислиш по въпроса ? мерси много предваително
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th July 2010, 11:14
Naxramas Naxramas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Направи първата част на Пиер Дюкан и си готова ) УСПЕХ ти желая !!!



/ дано и аз да смъкна малко още, че така съм се зацепила на едни и същи кг. и не мърдам, но сега не се тегля, поне да не се ядосвам /
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th July 2010, 22:00
bufcho bufcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Мерси много от утре я започвам дано да има резултат ще се радвам ако стане нещо защото се отчаях но само първата фаза нали ?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th July 2010, 12:26
Naxramas Naxramas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 8
По подразбиране

да, направи само първата част. Аз лично я правя по 5 дни и съм доволна . След нея ти предлагам да направиш 5 дни на по 1,5 кг зеленчуци на ден.
Ако ти действа добре разделното хранене, след 5те дни, направи :
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.


1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

Ако разделното не е по вкуса ти , опитай тази :
Ден 1.
Килограм сурови зеленчуци, най-добре краставици. Сутрин и вечер преди лягане може да се пие чаша мляко.

Ден 2.
1 кг плодове по избор, но без банани и грозде. Също и по чаша мляко сутрин и вечер.

Ден 3.
Изцяло протеиново меню:
Закуска - чаша мляко
Обяд - парче извара колкото цигарена кутия
Вечеря - чаша мляко

Ден 4.
Ядат се килограм варени картофи на 3-4 приема, плюс по чаша мляко сутрин и вечер

Ден 5.
Отново плодове по избор и две чаши мляко

Ден 6.
1 кг костилкови плодове - праскови, кайсии. И не забравяйте млякото

Ден 7.
1 литър ябълков сок и минерална вода на воля
---------------

Искам да ти кажа, че аз съм човек на доста строгите диети и много хора не биха одобрили методите ми на отслабване, но съм със същият проблем като твоя и опитвам какво ли не.
След като направиш всичко това пиши как си се почувствала и има ли резултат. Разполагам с доста диети в "архива си" , защото доста сериозно съм се заела. Ще ти изпратя e-mail i skype като лично съобщение , ако искаш да обменим опит
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th July 2010, 22:18
bufcho bufcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Да добре эначи само пет дена да правя режима на Дюкан и след това да эапочна другите неща аэ нямям проблем с строгети диети но се надявям да помогне эащото съм эапецнала вече месец и нещо на едни кг и дано има ефект ще се радвам да си дадеш скаип да обменим опит
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th July 2010, 07:38
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Ако беше хубаво да се прави само първата част нямаше да има други части (за диетата на Дюкан говоря). Първите 5 дена ще изгубиш малко задържана вода и като гледам менютата на следващите "диети" ще си ги върнеш. За 5 дена не се свалят кой знае колко мазнини. А това с плодовете на корем...никак не ми харесва поне на мен - цял ден на въглехидрати не е добра идея Не яж сладко, тестено, пържено, ограничи и плодовете, а наблегни на зеленчуци, мляко, месо (нетлъсто). Аз бях на Дюкан (не че мога да кажа с ръка на сърцето, че това не е вредна диета) и свалих доста, но я правих много време, а не първите 5-10дена...безсмислено е просто. А иначе сега съм си харесала Зоната, тя е по-добра за сваляне на няколко килограма само и е далеч по-балансирана от другите Успех
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th July 2010, 10:44
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Избери си нещо балансирано, което да ти дава сили докато тренираш. Моят съвет е НВД, защото от глупостите, които четох за 2 кисели млека на ден и прочие, нищо няма да направиш. Да, може и кантара да покаже по- малко килограми, но тях ще си ги върнеш в момента, в който хапнеш нормална храна, а и предполагам, че искаш траен ефект, а не йо-йо.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th July 2010, 10:53
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Naxramas
Разполагам с доста диети в "архива си" , защото доста сериозно съм се заела.
И какво постигна с този архив? За няколко дни свали приема на калории до минимум и нормално тялото ти се стресна и отслабна, а след като започна да се храниш, то реши, че ще си върне всичко обратно, за да е подготвено за следващия удар.

Не разбрахте ли, че няма вълшебни диети 5кг за 5дни
Има режими на хранене, с които бавно и постепенно сваляш килограми.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th July 2010, 13:39
Naxramas Naxramas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Постигнах от 90 кг до 63 кг И мога да ти кажа, че след КОЯТО И ДА Е ДИЕТА, ако започнеш да се "тъпчеш като прасе" ще си станеш такова. Остави хората да отслабват , както искат. Това е техен избор. Аз само давам съвет на момичето и ако реши да ме послуша - ще ме послуша, ако ли не - не. Тук всеки изказва мнението си и това е моето.

p.s. Смъкни 10 кг за 5 месеца, смъкни 10 кг за 1 месец - яж торти след това и ще има йойо и при двете.


Поздрави!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th July 2010, 14:02
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Naxramas
Постигнах от 90 кг до 63 кг И мога да ти кажа, че след КОЯТО И ДА Е ДИЕТА, ако започнеш да се "тъпчеш като прасе" ще си станеш такова. Остави хората да отслабват , както искат. Това е техен избор. Аз само давам съвет на момичето и ако реши да ме послуша - ще ме послуша, ако ли не - не. Тук всеки изказва мнението си и това е моето.

p.s. Смъкни 10 кг за 5 месеца, смъкни 10 кг за 1 месец - яж торти след това и ще има йойо и при двете.


Поздрави!
10кг за 1 месец с някоя от диетите в архива ли го направи?

За да свалиш и задържиш килограми ти трябва режим на хранене, а на 5 дневна диета!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нямаммотивациявечепомогнетеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.