IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 11th March 2010, 10:49
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

50 човека с 300 милиона в швейцарски банки, да ги ожали човек направо =)))))))

и тва сигурно са им дискотечните само хеахеха =)))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #142  
Стар 11th March 2010, 10:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Бегемот, ако излизах с теб , щях да те зарежа не щот нямаш пари, а защото това ти е голям комплекс и най- вероятно само такива разговори водиш.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #143  
Стар 11th March 2010, 10:59
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

е ... тва с колата при мъжете е по-различно според мен

в смисъл.... има нещо синкретично в мацка в кола, сещаш ли се =))))

може да не е скъпа, но от тези, с характер


няма отношение с меркантилността =)) сигурно има и изключения де, но в общия случай не е заради парите това с колата , хгихихи
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #144  
Стар 11th March 2010, 11:23
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Обичам мъжа ми, не защото е австриец, обичам човека в него. Ако България беше Австрия, а Австрия беше България, може би моят мъж щеше да дойде в Бг подгонен от несправедливостта в Австрия, пак щяхме да се срещнем и да се влюбим ... докато смъртта ни раздели. Ти вярваш ли в карма?
Както винаги се правите на неразбрали, а може би наистина не разбирате какво ви се говори. Ще гледам да съм максимално ясен този път, пък дано ти, томитата и т.н. вземете да вденете най-накрая. Аз не казвам, че сте се омъжили за конкретния чужденец заради пари, макар че съм сигурен, че има и такива случаи, а просто основната причина за заминаването на повечето от вас са по-лошия живот тук, по-малкото пари и т.н. Основния начин за повечето девойки е да заминат за чужбина, където да работят, да учат или и двете. Оттам насетне си става от само себе си да се хванат с някой местен. Любовта с местни не я изключвам. Все пак и те са мъже, а не некви уроди, макар че не изключвам и такива да има. Но коя е истинската причина да заминат на първо място? Липсата на ПАРИ тук. Това е причината.

По отношение на вярванията, ще кажа, че ако условията на живот в България бяха по-добри, българките, омъжили се за чужденци, щяха да бъдат в пъти по-малко. Това е нещото, в което наистина вярвам.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 11th March 2010, 11:28
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

беге, да не би да искаш да кажеш, че няма австрийци женени за французойки примерно.... щото там стандарта е доста еднакъв

просто това делене на националности вече е много трудно, нито има граници, нито ограничения в комуникацията (е го интернета), нито пък вече физическия транспорт е толкова труден, така че е много лесно да се остановяват международни отношения

кво ще кажеш за българките, които се женят за румънци, стандарта отново е същия
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #146  
Стар 11th March 2010, 11:34
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Begemot, ако целта ти е да дразниш някои съфорумки, определено успяваш! Но на мен ми се струва че излишно спорите и се правите на неразбрали за какво става въпрос? В крайна сметка всеки си има някаква философия и разбиране за живота! Защо трябва да им налагаш твойте?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 11th March 2010, 11:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз заминах от Бълагария не само заради парите. Действтелността около мен ме дразнеше- и преди да ме съсипе това, предпочетох да се махна от там. Дразни ме, че повечето хора ( не говоря за познатите и приятелите ми) са нелюбезни- сервитьорки, продавачки в магазините, шофьорите по улиците. Дразнеше ме, че без връзки си за никъде ако искаш и 5 висши образования да завършиш. Дразни ме, че хората си хвърлят болкука през прозорците на колите. Дразни ме че тоалетните в заведенията са мръсни и гнусни. Дразни ме, че децата ги учат да бъдат нагли и нахални и че сами със зъби и нокти може да се просперира в живота. Иначе моята работа в България не беше лоша в очите на другите ( аз работих в митницата в отдел внос), но там видях неща за които просто не ми се говори. Затова се махнах. Така че, прав е Бегемот, като казва че действителността в България е виновна за това че толкова хора емигрират. Но има ли нещо чудно в това? Кой не иска да даде по-добро бъдеще на децата си?
В една друга тема си говорехме, че плъховете първи напускат потъващия кораб. Добре нека ме нарича плъх Бегемот- но аз съм един щастлив плъх
Отговори с цитат
  #148  
Стар 11th March 2010, 12:12
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Аз ви говоря за едно 70-80 процента от случайте, а вие искате да ви се обяснявам сега за останалите изключения. Какво да съм казал за омъжените за румънци, сомалийци, китайци...Май от последните два вида тук няма нито една, което е странно, имайки предвид, че китайците са 3 пъти повече от всички западноевропейци взети заедно.
Някои пък девойки си били добре материално тук, всичко си им било ок, и т.н., и искат сега, взимайки техния случай предвид, да го отнеса като меродавно към абсолютно всички случаи.
Добре, вие си дълбайте, човъркайте си за всеки частен случай и си правете каквито искате изводи. Аз си отивам по задачи.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 11th March 2010, 12:28
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ми добре де, твоЙте изводи що да са правилните ?
И как изчисли тия проСенти, на базата на нЕква извадка... или от лични наблюдения из всички чужбини ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #150  
Стар 13th March 2010, 09:51
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Има един текст в библията, който гласи: НЕ ПОЖЕЛАВАЙ ЖЕНАТА НА БЛИЖНИЯ СИ...
Забележете, въобще не става въпрос да надупите някоя бедна женица, а дори не трябва и да си помисляте за такова скверно деяние.
Затова, оповавайки се на светите слова, ще се обърна сега към чуждестранните половинки със следното: Hey foreigners, all of you, give us back our women, otherwise you will burn in hell...forever!!!
Дано се вържат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачуждестраннитениполовинки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.