IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 4th April 2013, 22:12
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението


Идея си нямаш колко си далече от истината!

И аз спирам до тук. Наистина няма смъсъл..
Нелка, само ти не ми говори за Истина. Не си се докосвала още до нея.
УжасТ! Наистина трябва да бягам...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #282  
Стар 4th April 2013, 22:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
старомоден или не , не е нужно да го изразяваш ... никой не те е питал ...
всички сме виждали тялото на Валента и го харесваме щом се застъпваме за нея ...
НАПРАВИ СИ САМА ИЗВОДИ !!!
Абсолютно!
Принципно се смея на хора, който говорят за хорската завист... Но винаги съм вярвала, че жени, които отричат тяло като нейното, просто завиждат. И къде поради мързел, липса ня воля, или прехвърляне на отговорност в Божиите ръце (ака "гена ми е такъв") , ги е яд, че не могат да имат такова тяло..

Освен това, забравяте, че в състезателен период , % мазнини на състезателите рязко пада, и тогава се виждат така наречение "въжета". Всички видяхме на снимките след мамото, че Валента има едно прекрасно женствено тяло с уникална преса, за която ние само можем да мечтаем..

Ама наистина супер много се паля като не признаваме успехите на другите!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #283  
Стар 4th April 2013, 22:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Нелка, само ти не ми говори за Истина. Не си се докосвала още до нея.
УжасТ! Наистина трябва да бягам...
Лъке, нито ти, нито аз, пиле! Ще я разберем, чак като се гътнем.

Майкооооо, на къде отидохме...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #284  
Стар 4th April 2013, 23:42
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Ох,ето защо не пиша много за фитнес.Както казваше един мой приятел световен шампион по културизъм...В България всеки разбира от футбол и фитнес...Все ще се намерят хора които на нищо не приличат,а дават мнения как да се тренира и как да се яде.
ЛИСКУ мила,ти си хапвай мазнини колкото искаш и щом искаш.Аз животински мазнини освен от риба няма да хапна.Всеки избира сам как да изглежда.Относно упражненията за гърди...ами тренирайте..Аз дадох съвет,но която иска да си играе.Мен лекаря ми каза да забравя за пекторалиса.
Вече познавам лично Валентина и мога да кажа, че доста е поработила и за духа си, не само за тялото си! Уникален човек, готов да помогне на всеки! Благодарение на Валентина изчистих доста мазнини, определено не препоръчва химия. Тялото й е перфектно - вижте снимките й на плажа, не само от състезания!
Отговори с цитат
  #285  
Стар 5th April 2013, 06:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Валента просто даде някои спортни препоръки. Не е нужно всички да ги спазват или да са съгласни с тях. Но е лошо да се критикува външността й и да се сипят обидни коментари за нея. Не съм нейн адвокат, но тя никъде не обиди никого относно външността му. И не е изградила това тяло, за да се хареса специално на някого, а защото тя се харесва така. Лъки не си съгласна с нейните съвети - ок, но няма нужда да я обиждаш и изтъкваш , че имала лошо тяло - това мнение никой не ти го търси.
Отговори с цитат
  #286  
Стар 5th April 2013, 07:59
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Абсолютно!
Принципно се смея на хора, който говорят за хорската завист... Но винаги съм вярвала, че жени, които отричат тяло като нейното, просто завиждат. И къде поради мързел, липса ня воля, или прехвърляне на отговорност в Божиите ръце (ака "гена ми е такъв") , ги е яд, че не могат да имат такова тяло..
Добре, аз съм дебела, грозна и много мечтая да имам Валентиното тяло, ама не мога! Мерси, че ми отворихте очите.
Нелка, мога все пак да ти пратя някоя друга плажна снимка от мен, да видиш колко съм зле наистина...Но какво да се прави, Божа работа.

Шоки, тук наистина подхождаш мъдро. Ще си взема поука, друг път да не казвам това, което мисля. Явно човек трябва да е лицемерен, за да се впише в обществото. Но си права!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #287  
Стар 5th April 2013, 08:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Лъке, нито ти, нито аз, пиле! Ще я разберем, чак като се гътнем.

Майкооооо, на къде отидохме...
Ей, полека с гътването ... искам си ви живи и то тук и сега.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 5th April 2013, 08:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Добре, аз съм дебела, грозна и много мечтая да имам Валентиното тяло, ама не мога! Мерси, че ми отворихте очите.
Нелка, мога все пак да ти пратя някоя друга плажна снимка от мен, да видиш колко съм зле наистина...Но какво да се прави, Божа работа.

Шоки, тук наистина подхождаш мъдро. Ще си взема поука, друг път да не казвам това, което мисля. Явно човек трябва да е лицемерен, за да се впише в обществото. Но си права!
Не бе, Лъки ... не трябва да си лицемерна ... просто винаги изказваш мнението си рязко и хората те разбират погрешно (защото не е лице в лице; само се чете). И още: понякога има 2 или 3 различни начина да постигнеш дадена цел. И всичките са правилни - поне за дадения човек.
Лъкиии, обаче и аз искам плажни снимки, ааа!
Отговори с цитат
  #289  
Стар 5th April 2013, 09:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Инка, не съм виждала по-добродушен човек и по-голям умиротворител от теб!
Ама откъде тръгна фитилъТ? Че някой каза: "Хора, които не приличат на нищо, дават съвети за културизъм"....Аз бях съвесем добронамерена иначе и не исках да се стига до тук. Освен това изказах не МОЕ си някакво мнение по въпроса за лицевите опори, а на хирург-доцент по мамопластика.

И Нелка, ще ме извиняваш, ама по-бих оценила канския труд на човек, който се грижи за изоставени деца в дом, отколкото на човек, който се грижи единствено и само за собственото си тяло. Това е само за него и не заслужава друг да му прави поклон, че се е погрижил за своето тяло. Защото после всичко остава прах и пепел от тялото и други неща остават за отвъдното ни битие. Всеки сам да си прави с тялото каквото си иска, аз казах само кое не ми харесва и на какво не се възхищавам. И не съм длъжна да харесвам това, което и ти харесваш. Толкова е просто.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #290  
Стар 5th April 2013, 09:42
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
старомоден или не , не е нужно да го изразяваш ... никой не те е питал ...
Значи тряба да те питам, преди да изкажа мнение, така ли? Не знаех, че има такива правила.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.