IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 3rd September 2011, 11:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Така е ,една единствена съм и това за меродията е адски досадно
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd September 2011, 11:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирам един от участниците в дискусията под статия с чието мнение съм абсолютно съгласна ! И забраните пораждат противопоставяне !

Цитирай:
Това дали ние разбираме тяхната култура въобще не може да се дискутира, така или иначе ние не трябва да се месим в разбиранията на други хора. Ако аз искам да ходя с къси панталони, защо някой трябва да ми казва да не ходя? Или обратното- да ми казва да ходя само с червена връзка. Една забрана не води до нищо добро. Вече сме живели в епохи на забрани и гонения. Като цяло всеки човек трябва сам да решава според своята преценка, не някой да му определя. Ако жените в мюсюлманския свят искат да се противопоставят- нека го направят. Но ние не сме нито свръхчовеци, нито Господ Бог, за да им казваме какво да правят или пък да решаваме вместо тях. Особено пък българите, нали всичко сме си оправили, та ще даваме акъл на другите..
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd September 2011, 12:08
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахахах точно в това е лошото , че сте свикнали и не ви дреме ! иначе акъл за цяла Европа ...
Susan, като стане нетърпимо ще дойда при теб в Англията Това шегичка По темата, и понеже в България положението е зле, ние трябва да си мълчим и да не изказваме мнения ли? То затова ни е такова положението....То е ясно, че моето мнение не е важно за никой, но се чувствам длъжна да го кажа,особено когато не съм съгласна, пък и днес може да живея в България, утре във Франция.....
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd September 2011, 12:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Aми като е зле положението говори за проблемите в БГ иначе ми напомни за един виц от близкото минало , дето американеца казва " при нас има свобода на словото , мога да излеза пред белия дом и да напсувам президента!''
Българина казва '' И при нас има свобода на словото , и аз мога да излеза пред белия дом и да напсувам президента ''...
Та твойта работа малко подобна Оправете проблемите в вашия двор тогава давайте акъл на другите , които отдавна са се доказали ,че в много отношения са много по напред от България
А за мен не се безпокой , всекидневно виждам бурки , забрадки, потури, цървули и още какво ли не
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd September 2011, 16:24
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз само не разбрах точно позициите на Раптор и Деси. Ако може да изброят с 1,2, 3 точно какво имат предвид.

Уни го разбрах, с него лесно се разбираме

А иначе мнението на Марин Бодаков от статията също е интересно.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd September 2011, 16:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ти па как не си разбрала Искат в западна Европа да не се носят бурки ,а ние в БГ да мятаме кълки под звуците на кръшна ориенталска чалга
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd September 2011, 16:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз разбрах, че не одобряват приемането на този закон, но искам точно да рзбера доводите с 1,2 и 3
Щото...ще се получи пак развален телефон и погрешно разбиране на чуждото мнение.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd September 2011, 17:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Напротив одобряват го , даже гласуват за него с 2 ръце и два крака но каквито и да са им доводите не мога да приема ,някой да ми казва какво да правя в моята ''къща'' при условие , че в неговата не всичко е наред , дори нищо не и е наред
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd September 2011, 17:37
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ама ти радио-говорител ли си им?
Аз разбрах, че те са против въвеждането на тази забрана...Хайде да чуем тях, а не с теб да спорим кой какво казал
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd September 2011, 17:43
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

доводите са прости- аз гласувам против .
1Бурката е дреха.Не е престъпление.
2Носенето и не препятства никакви морални или законови норми,а е свободен избор на жената която иска да се направи на чувал с картофи.Или да спази некви традиции.Нейна си работа-така се харесва ,така да си ходи.
Мъжете им не ги принуждават защото от малки това им се възпитава в семействата.И те за това си харесват да се забраждат.
3Не се препятства легитимацията на жена която е с бурка защото легитимация става с лична карта,а и в момента когато трябва да си я даде тя е длъжна и да си покаже лицето на полицая.
Спекулират с това че не излизали на камерите и от това можело да има проблем.Ма моля моля,и аз не ща да ме снимат навсякъде от некъв Биг Брадър.
4-В Европа като обединена територия намалява демокрацията и отиваме към недемокрация/социализъм,съчетан с имперски мотиви/Не само защото намаляваме свободите и налагаме все повече ограничения.Съвсем скоро ще има и драстични икономически реформи.

В крайна сметка това е просто дебат върху чужд закон.Мненията ни са такива каквито сме и ние -едни са супердисциплинирани,не се замислят много много върху дреболиите в живота.Други пък държим на определени човешки ценности.И очакваме да се спазват.Свободата да си такъв какъвто си.След като не пречиш на другите не се налага да те ограничават.Тези хора за това са дошли в Европа-точно това не са получили в техните държави.Но сега и тук ще им го отнемат.Както и на всички нас.Предстои.
Това ми е тезата

Последно редактирано от raptor : 3rd September 2011 на 17:51
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОдобрявателизабранатанабуркитестраниотЕС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:12.