IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 16th December 2010, 08:50
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
самото понятие с частицата "най" прави темата безмислена
абсолютно ДА
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #132  
Стар 27th December 2010, 19:59
Аватара на fei4eto0o
fei4eto0o fei4eto0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 12
По подразбиране

1029 добре гоо каза!Всеки си има мнение,казва го дава аргументи и се спирадругото е... Грозно!
Аз съм за Славчев (Токуда),защото съм доволна от това което сътвори!(:
__________________
Be yourself!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 17th March 2011, 11:57
mapedbg mapedbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Следващия месец имам час за коркция на носа при др.Кабакчиев, какво ще кажете за него? Той работи в болница Лозенец и е УНГ специалист. Всъщност имам малък проблем с дишането, което той ще коригира, но разбира се ще бъде направена и външна корекция. Досега маи не съм чела коментари за него. Само на едно единствено място и имаше положителен отзив, но бих искала да чуя повече мнения..
Отговори с цитат
  #134  
Стар 18th March 2011, 00:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mapedbg
Следващия месец имам час за коркция на носа при др.Кабакчиев, какво ще кажете за него? Той работи в болница Лозенец и е УНГ специалист. Всъщност имам малък проблем с дишането, което той ще коригира, но разбира се ще бъде направена и външна корекция. Досега маи не съм чела коментари за него. Само на едно единствено място и имаше положителен отзив, но бих искала да чуя повече мнения..
Това е тема за хората да си възхваляват хирурга,а въпросът ти е за темата с въпроси
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #135  
Стар 18th March 2011, 21:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране ?!

Момичета,във всяка интервенция има голяма доза късмет.Аз съм с неуспешна отопластика,при това с големи усложнения,при доц.Емил Георгиев.Но ето,че има хора,които са доволни от него.Миналата година си правих лазерна корекция на очите във Варна при доц.Митов.Отново с усложнения и поява на остатъчен диоптър.......Най-важното е ВЯРАТА!Това е моето скромно мнение
Отговори с цитат
  #136  
Стар 19th March 2011, 08:02
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране Re: ?!

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche
Аз съм с неуспешна отопластика,при това с големи усложнения,при доц.Емил Георгиев.
Здравей,

Може ли да споделиш за тези усложнения в темата за Е. Георгиев. Ще е важно за тези, на които им предстои вземането на решение.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 22nd March 2011, 22:45
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vera slovic Виж мнението
здравей,

може ли да споделиш за тези усложнения в темата за е. георгиев. ще е важно за тези, на които им предстои вземането на решение.
на тази тема съм изписала толкова много,че тя дори се изтърка от употреба....на кратко-емил георгиев е изгубил всичко хуманно в себе си и май е забравил хипократовата клетва.....лично за себе си знам,че никога за нищо на света не бих се доверила на този човек!дори в моменти на ярост съм изричала много грозни неща за него....емилчо е много щедър на обещания,и нищо повече.спирам до тук.подробно ще опиша случая в темта.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 22nd March 2011, 23:52
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
на тази тема съм изписала толкова много,че тя дори се изтърка от употреба....на кратко-емил георгиев е изгубил всичко хуманно в себе си и май е забравил хипократовата клетва.....лично за себе си знам,че никога за нищо на света не бих се доверила на този човек!дори в моменти на ярост съм изричала много грозни неща за него....емилчо е много щедър на обещания,и нищо повече.спирам до тук.подробно ще опиша случая в темта.
не че това е оправдание, но принципно хирурзите са най-големите циници в медицината...
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #139  
Стар 23rd March 2011, 00:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vera slovic Виж мнението
не че това е оправдание, но принципно хирурзите са най-големите циници в медицината...

хахахах още си го спомням емилчо кога отидох при него да се оплача от работата му как
ми каза '' яяяяя каква хубавица си станала ''... а аз обезобразена !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 23rd March 2011, 05:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

никога няма да забравя таз клиника и тоз човек.тръпки ме побиват като се сетя.

nurelche,и аз съм изричала много грозни неща за тоя касапин през страшен гняв,сълзи ...
ох,трябва да си забраня да влизам в ринопластиката -крайн о време е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:21.