IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 12th September 2012, 02:15
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Някой знае ли нещо за Асен Асенов. Коментираха го преди време, но инфото е страшно оскъдно. Моля ако някой е ходил на консултация или рино при него, нека да пише. Мацката, която е писала, че я е оперирал е безследно изчезнала.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 12th September 2012, 09:23
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Някой знае ли нещо за Асен Асенов. Коментираха го преди време, но инфото е страшно оскъдно. Моля ако някой е ходил на консултация или рино при него, нека да пише. Мацката, която е писала, че я е оперирал е безследно изчезнала.
Здравей!Аз имах някакви амбиции да се срещна с д-р Асенов и той да ме оперира,защото не ми се чакаше толкова дълго време за Джамбазов,но в крайна сметка не направих това.Асен Асенов е също добър специалист лично за мен ,но нищо повече от това не бих могла да ти кажа.Успех!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 12th September 2012, 12:22
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

При мен проблема не е заради дългото чакане при Джамбазов. Аз смятам да се консултирам с трима - Асенов, Джамбазов и И. Стоянов. Със Стоянов вече се консултирах, тъй като ми е "под носа" - в момента живея в студентско общежитие, което е на 50 метра от хотел Вега.. Направи ми страхотно впечатление човека - каза, че носа ми много отива на формата на лицето ми и че според него такава намеса е абсолютно излишна. В интерес на истината носа ми изобщо не е грозен, но е малко месест с ясно изразени големи ноздри. Аз имам широко лице с оформени скули и в действителност носа си изглежда нормално. Но аз бих искала да бъде малко по-фин, не желая драстична промяна. Това, което най ме притеснява са ноздрите. За това искам да се консултирам с няколко хирурга, преди да взема решение. За Джамбазов знам, че е добър при дълги и гърбави носове, но е слаб при месести със големи ноздри. За Асенов, съм чувала много малко, но че е добър при оформянето на ноздрите - което е голямата ми мъка. Така, че ако някой има каквато и да била информация за Асенов, нека да пише.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 12th September 2012, 19:39
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
При мен проблема не е заради дългото чакане при Джамбазов. Аз смятам да се консултирам с трима - Асенов, Джамбазов и И. Стоянов. Със Стоянов вече се консултирах, тъй като ми е "под носа" - в момента живея в студентско общежитие, което е на 50 метра от хотел Вега.. Направи ми страхотно впечатление човека - каза, че носа ми много отива на формата на лицето ми и че според него такава намеса е абсолютно излишна. В интерес на истината носа ми изобщо не е грозен, но е малко месест с ясно изразени големи ноздри. Аз имам широко лице с оформени скули и в действителност носа си изглежда нормално. Но аз бих искала да бъде малко по-фин, не желая драстична промяна. Това, което най ме притеснява са ноздрите. За това искам да се консултирам с няколко хирурга, преди да взема решение. За Джамбазов знам, че е добър при дълги и гърбави носове, но е слаб при месести със големи ноздри. За Асенов, съм чувала много малко, но че е добър при оформянето на ноздрите - което е голямата ми мъка. Така, че ако някой има каквато и да била информация за Асенов, нека да пише.
По този начин не се ли объркваш?!Защо не концентрираш вниманието си към един от тези специалисти?!Винаги ще има "Ами ако...."Това е-скачаш и плуваш
Отговори с цитат
  #155  
Стар 13th September 2012, 14:56
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Права си, наистина се обърквам Разгледах всички публикувани снимки от оперирани при Джамбазов, за което едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички, които ги публикуват, защото това е важно. Има страхотни резултати - перфектни нослета!!! Но така и не видях краен резултат при първоначално състояние като моето. За това в момента се колебая между Джамбазов и Асенов. Виждала съм опериран огромен месест нос, със ноздри като на маймуна при Палаоро /моя приятелка се оперира при него/, но за съжаление аз не мога да си го позволя. Така че, искам да се консултирам и с двамата - Джамбо и Асенов и в крайна сметка ще избера хирурга по интуиция! Надявам се тя да не ме подведе!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 13th September 2012, 18:33
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
При мен проблема не е заради дългото чакане при Джамбазов. Аз смятам да се консултирам с трима - Асенов, Джамбазов и И. Стоянов. Със Стоянов вече се консултирах, тъй като ми е "под носа" - в момента живея в студентско общежитие, което е на 50 метра от хотел Вега.. Направи ми страхотно впечатление човека - каза, че носа ми много отива на формата на лицето ми и че според него такава намеса е абсолютно излишна. В интерес на истината носа ми изобщо не е грозен, но е малко месест с ясно изразени големи ноздри. Аз имам широко лице с оформени скули и в действителност носа си изглежда нормално. Но аз бих искала да бъде малко по-фин, не желая драстична промяна. Това, което най ме притеснява са ноздрите. За това искам да се консултирам с няколко хирурга, преди да взема решение. За Джамбазов знам, че е добър при дълги и гърбави носове, но е слаб при месести със големи ноздри. За Асенов, съм чувала много малко, но че е добър при оформянето на ноздрите - което е голямата ми мъка. Така, че ако някой има каквато и да била информация за Асенов, нека да пише.
Аз също съм с много изразени широки скули и широк, къс и месест нос с големи ноздри и не ми стесниха ноздрите, но над ноздрите е стеснен. Дълбоко се съмнявам, че точно Джамбазов ще махне на когото и да е 2/3 от носа.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 13th September 2012, 19:12
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Точно за това говоря - ако ми стеснят носа, а ноздрите не, ще изглеждат още по-големи, което според мен ще влоши нещата. Те са причината да се реша на такава стъпка. От там идват и колебанията ми относно хирург. Кукумицинка, можеш ли да ми пратиш линк към твои снимки?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 13th September 2012, 19:47
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Точно за това говоря - ако ми стеснят носа, а ноздрите не, ще изглеждат още по-големи, което според мен ще влоши нещата. Те са причината да се реша на такава стъпка. От там идват и колебанията ми относно хирург. Кукумицинка, можеш ли да ми пратиш линк към твои снимки?
Благодаря предварително!
Да, мога да ти пратя. На мен преди ринопластиката ми идеше да си блъскам носа в стената, толкова зле беше. Затова и съм изключително благодарна на Димитров, че направи така, че сравнително бързо ми беше насрочена дата за операция. Сега носът ми не е перфектен, но съм доволна. При теб нещата вероятно не стоят така и ще имаш далеч по-високи изисквания от моите.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 3rd November 2012, 23:47
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta Виж мнението
Емил Георгиев е най-добрият за нослетата!!!
ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ Е НАИ-ГОЛЕМИА НЕКАДЬРНИК НЕ ХОДЕТЕ В НЕФЕРТИТИ
Отговори с цитат
  #160  
Стар 4th November 2012, 00:16
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране ринопластика

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
никога няма да забравя таз клиника и тоз човек.тръпки ме побиват като се сетя.

nurelche,и аз съм изричала много грозни неща за тоя касапин през страшен гняв,сълзи ...
ох,трябва да си забраня да влизам в ринопластиката -крайн о време е
аз сьщто този некадьрник емилчо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:29.