IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 27th October 2009, 13:46
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonija
Здравейте! На 29.09.2009г. се оперирах при проф.Бенчев, имах изкривяване на носната преграда и си корегирах малко нослето, имах неприятна гърбица, която махнах и сега въпреки че още е малко подуто изглежда мн симпатично. Искам Да споделя, че съм изключително доволна и от професора, който е невероятно мил и голям специалист но и от целия му екип в МВР Болница, горещо го препоръчвам на всеки който има нужда, наистина е невероятен, много внимателен изобщо немога и една лоша дума да кажа за него. Наистина условията в самата болница са доста лоши но пък мисля че това не е чак толкова важно за 2-3 дни се понася. Операцията не ми струва нищо изцяло се поема от НЗОК, платих си само 20 лева за първичния преглед. Професора ми оправи преградата, изпили ми гърбицата и леко ми повдигна нослето отпред, вече почти нямам и отоци, единственото неприятно нещо са секретите, който ми пречат все още на дишането, само това незнам кога ще отмине, дано е по скоро...
Пиши го това в темата за Бенчев и наблегни специално на цените.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 27th October 2009, 20:05
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
аз имам вече две ринопластики зад гърба си
Валя, а при кого беше първата? Явно когато първата е несполучлива, пораженията наистина се оправят много трудно и рядко само с една операция.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th October 2009, 09:57
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от valq
аз имам вече две ринопластики зад гърба си
Валя, а при кого беше първата? Явно когато първата е несполучлива, пораженията наистина се оправят много трудно и рядко само с една операция.
Ами първата беше преди ... 10 години. Не си спомням името на лекъря, но беше във Варна във Военна болница, мисля че беше началник на Лицево-челюстна хирургия. Ама каква полза- то и втория път пак същото, ама в София. Както и да е. Проблема е, че при втората ваобще не са оправяни щетите от първата, ама хич не е пипнато там! Само ми изряза гърба на носа. И затова все се надявам, че ... че ще попадна на някой, който мисли като мен. Защото това е нещо като да ходиш на фризьор- казваш му какво искаш, а той прави това, което му допада на него или което си мисли, че си искал. Само дето косата после пораства, а носа не! И сега умирам от страх и притеснение! Преди да се оперирам при Цветков си мислих, че каквото и да ми направи по-зле няма как да стане! Сега, обаче, знам- винаги може да стане и по-зле! Затова е много важно да уцелиш човека! Мисля, че това е най-важното. И затова малко се разочаровах от Джамбазов- защото той дори и да е най-добрия хирург на света- ... просто не мисли като мен! Т.е. виждането му за красиво не е като моето, а едава ли някой лекар ще направи нос, който не му харесва само защото пациента е поискал това!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 28th October 2009, 10:32
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
...Не съм чувала за някой, който се е родил така, макар че може и да има такива хора. .
Аз съм от хората с криви прегради по рождение. Даже бих отбелязала ,че повечето хора са с криви прегради,къде по-малко,къде повече...,но не им пречат и те никога не разбират дори затова.Права преграда,в буквалния смисъл почти няма.Идеята е визуално да е о.к. и разбира се - функционално.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28th October 2009, 10:57
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ясно е, че няма идеално прави прегради, но мисълта ми беше, че не знам някой да се е родил с преграда толкова крива, че да затруднява дишането му и да е видимо крива т.е. да има нужда от оперативна намеса. А ти ARIZINA можеш ли да дишаш нормално или ти се е налагала операция? И ако можеш да дишаш, как си разбрала, че ти е крива преградата?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28th October 2009, 11:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Валя, кривата преграда не винаги означава затруднено дишане. Моята беше доста крива, но си дишах съвсем нормално.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 28th October 2009, 11:51
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Ясно е, че няма идеално прави прегради, но мисълта ми беше, че не знам някой да се е родил с преграда толкова крива, че да затруднява дишането му и да е видимо крива т.е. да има нужда от оперативна намеса. А ти ARIZINA можеш ли да дишаш нормално или ти се е налагала операция? И ако можеш да дишаш, как си разбрала, че ти е крива преградата?
Ами до момента в който не получих алергичен ринит,не знаех,че ми е крива...дори не бях обърнала внимание ,че носа ми криви.После в следствие на ринита се установи и това и преди 5 години ми я изправиха.Но миналата година реших ,че трябва и външно да си коригирам носа.Тогава освен ,че външната корекция се оказа несполучлива,то и вътрешната...разбирай преградата се размести и сега въобще не дишам с дясната ноздра.Живот и здраве на 25-ти ноември 6те се ляга пак(промених си датата,беше за 6-ти)
Отговори с цитат
  #78  
Стар 28th October 2009, 14:38
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Валя, кривата преграда не винаги означава затруднено дишане. Моята беше доста крива, но си дишах съвсем нормално.
Така е. Предполагам, че зависи от това колко е изкривена. Твоята изправиха ли я при ринопластиките, като не ти е създавала проблеми? Защото на мен Джамбазов ми каза, че преградата ми била добре, а аз не знам дали си ваобразявам, или наистина дишам почти само през по-голямата си ноздра, а освен това мога да видя колко е крива преградата, а и на допир се усеща!
ARIZINA, ти ще се оперираш при Джамбазов, нали? Дано тази операция да ти е последна!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28th October 2009, 14:39
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Валя, кривата преграда не винаги означава затруднено дишане. Моята беше доста крива, но си дишах съвсем нормално.
Така е. Предполагам, че зависи от това колко е изкривена. Твоята изправиха ли я при ринопластиките, като не ти е създавала проблеми? Защото на мен Джамбазов ми каза, че преградата ми била добре, а аз не знам дали си ваобразявам, или наистина дишам почти само през по-голямата си ноздра, а освен това мога да видя колко е крива преградата, а и на допир се усеща!
ARIZINA, ти ще се оперираш при Джамбазов, нали? Дано тази операция да ти е последна!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 28th October 2009, 17:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Моята преграда след първата ринопластика стана мнооого по-крива След две корекции мисля, че сега е горе-долу добре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.