IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 11th April 2011, 21:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iliana. Виж мнението
Баси , ама ти верно си като клонинг на Мариса

Първо плюеше Николай Георгиев (и секретарката му ) , а сега метна и Емил Георгиев.....Все доктори от които е недоволна М.И.К .

Ако Ти не си Тя , що тогава имаш негативно отношение , към хирург чиято пациентка НЕ си била ?! .....Много странно , нали

btw Емил Георгиев , от клиника Нефертити, работи с Диприван (Diprivan) и усещането , след излизане от упойката , е като събуждане от сън .....Супер готино се чувствах , чак не ми се вярваше
И от къде знаеш с какво работи ?? видяла ли си го ? той изобщо има ли си анестезиолог ?Аз поне не видях да има такъв !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 11th April 2011, 21:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Не съм ничий клонинг,потребителка съм като всички вас
Ееее пак като не си мой ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 12th April 2011, 02:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
И от къде знаеш с какво работи ?? видяла ли си го ? той изобщо има ли си анестезиолог ?Аз поне не видях да има такъв !
Преди 3 години имаше един,който беше човек,който позволи да ме упои/венозно/ на преял стомах от преди 30 мин....човек,който не ми направи никакви тестове,хора,които не ми поискаха никакви изследвания.Хора,които казаха,че няма значение,че съм в цикъл.Абе изобщо кви хора са тия,а?
И,ако сега е решил да се апдейтне покрай другите да ползва диприван-ЕМИ ЕВАЛА НА СТАРЧЕТО,МНОГО КЪСНО СЕ Е СЕТИЛ ДА СЕ УЧИ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #154  
Стар 29th October 2012, 02:06
123456-8 123456-8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Аз преживях ужасно упойката но се събудих в оперционната и аз бях с интубация (тръбичка в устата ) и доста си постоях в реанимационната стая не знам дали бих могла пак да го преживея и цяла вечер изкарвах орално слузести зелени а по-късно чери секрети .Извинявайте ама тея цици ми излезнаха няма да казвам през каде харесва ми резултата но си беше страшо и гадно а болката след това беше неописуема боляха ме дори белите дробове в продължение на месец
Отговори с цитат
  #155  
Стар 31st October 2012, 23:13
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Клиника Нефертити,доц.Емил Георгиев-върни се малко назад в този раздел и ще прочетеш през какво са преминали някои момичета,след като са се оперирали там.Успех в избора
Имам приятелка правила там увеличаване на бюст/Нефертити - Е. Георгиев/. Само мога да кажа че след 2 год. С импланти PIP /не ги е сменила още/ резултата е отчайващо зле като визия..... Споделям това което съм видяла и все още виждам, като работа
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 31st October 2012 на 23:25
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запълнатаупойка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.