IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th December 2009, 17:33
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране Термаж

Здравейте, дами! Четох за тази процедура/и и е доста интересно, изглежда лека и сравнително безболезнена. Възползвал ли се е някой от нея, ако може инфо за цени и салони или клиники, където се предлага в София. Благодаря бредварително на отзовалите се!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th December 2009, 18:19
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

какво представлява този термаж, нещо на френски ми звучи
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st December 2009, 07:10
kety1 kety1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 31
По подразбиране

и на мен ми е интересно каквое?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st December 2009, 14:43
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

http://www.triworks.bg/bg/products-2.html Това представлява, използване на радиочестоти за производство на нов колаген в кожата.
Използва се изглежда отдавна, доста теми има на руски и реклами за клиники в Санкт Петербург видях. Пишеше някъде, че вече се предлага и в България, интересно ми е каква е цената, тъй като пише, че замества успешно скалпела в битката с годинките.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th April 2010, 18:36
kifli4ka kifli4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Oригиналната процедура Термаж се прави само на едно място в България. www.thermage.bg
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th April 2010, 21:16
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

здравейте и аз писах снощи по темата,но в друг раздел!В студиото на хипокси е еднократна за 2000евро ,а в Димастил 10 процедури 400евро!
Ще ми е интересно някой да сподели опит,защото на снимките ,които гледах разликата преди и след е поразителна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st April 2010, 08:34
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

И на мен ми харесва като идея. Аз съм се засилила за блефаропластика, но ако това което видях на снимките е истина...ще рискувам!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st April 2010, 09:36
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Бях постнала линка в другата тема. На английски е, има инфо за Термаж на пациенти в чужбина: http://www.realself.com/Thermage/reviews
Има и за други апарати.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th May 2010, 17:58
kifli4ka kifli4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Правила съм го в Америка, много е добро, малко боли, но е търпимо. За лице и очи ми взеха 4200 долара.Писах вече че единствената машина за термаж в Бг е в София, защото съм се интересувала много по въпроса.Не се вразваийте по други радиочестотни лифтинги,които изискват повече от една процедура. Те обикновенно се правят с биполярни машини, китайски или италиянски... може да има и други производители, не знам. На самата машина трябва да пише Thermage, и е монололярна.Питайте и по колко импулса Ви слагат, оттам идва понякога малката разлика в цените, но да пипнеш оригинален термаж за 400 Евро е нелепо смешно. В Англия струва 2000 паунда, само лице, без шия очи
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th May 2010, 18:32
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Кифличка би ли обеснила ефекта особено около очите.За каквито пари се говори тук за тези пари в някой болници може да си направиш лифтинг например визирам др.Тонев който е един добър специалист.Незнам дали си струва за ефект от 1 или 2 години да дадеш толкова пари.Може би ти най-добре ще ни го обесниш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Термаж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.