IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th February 2006, 10:04
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране Момичета, реших се...

Ще я направя в сряда, корекция на нос, ще бъде много тежка, моля ви, стискайте палци...дано след това не приличам на снимката, дето ми я изпрати dnny Изпитвам истински ужас, макар че не си го признавам пред никого вкъщи, моите домашни животинчета сигурно също, разминаваме се като парни локомотиви. ...
Късмет на всички...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th February 2006, 10:45
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)браво

Къде ще я правиш?страх ли те е ?Ако имаш въпроси пиши на лични или в icq.Нормално е да си нервна
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th February 2006, 11:56
DarkWolf DarkWolf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Ои защо ли ми изчезват мненията!Баси някои ги трие!
Браво на тебе, че си се решила!Моите поздравления!Дано всичко мине гладко!Бтв снимката на dnny не е толкова зле,даже изглежда сладко,ся зачервените очи и лице са може би нещо нормално,щото при интервенция върхо кожата винаги има опасност от инфекции и т.н.
Мисълта ми е че и раката да си удариш пак ще ти стане червено и ще те боли така че....
Надявам се тебе никак да не те боли,сичко да мине ок,и след опеарцията вече да си постигнала това което искаш и да си щастлива!Ко имаш нужда от нещо кажи!
Ако не ще чакаме да разкажеш как е минало!
УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th February 2006, 01:12
tea tea не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Sofia
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до tea Изпратете съобщение чрез Yahoo до tea
По подразбиране

Кити пиши къде си я направила и как мина..Радвам се, че открих форума...Аз от години мечтая за корекция на носа - това ми е детска мечта, но не мога да събера смелост..Прочетох доста противоречиви мнения за специалисти, а това е сериозно нещо и искам вашия съвет - при кого да отида..Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th February 2006, 14:57
neizvestna neizvestna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Аз пък много ще съм ти благодарна, ако споделиш колко ти струваше операцията?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th February 2006, 18:13
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране цени

За такава операция някъде могат да ти вземат и 600 лв. така чух, обаче на какво ще те направят е друг въпрос. Аз си правих моя нос при д-р Николай Георгиев преди 8 дни беше операцията, за сега носа ми е добре оформен няма никакви изкривявания правилен е, до един месец ще спадне и ще стане много добре. Там става въпрос за по-голяма сума, но знаеш за какво го правиш и че със сигурност резултатът ще е перфектен. Цената на операцията е 1400 евро. Аз лично ти го препоръчвам. Можеш да погледнеш и други дискусии във форума, dnny също си прави при него операцията.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th February 2006, 09:04
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

И аз съм на това мнение.Когато се прави такава операция не се жалят пари.По-добре на сигурно.Вече 3 момичета от сайта си направиха операция при Георгиев(Вкл.АЗ).Поддържам контакт и с двете и са доволни.dani_d-целувки
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th February 2006, 11:38
neizvestna neizvestna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 12
По подразбиране :)

Благодаря ви за съветите, ще се доверя на опита ви , сега ми остава да събирам EURO-то.Мисля че видях някъде из форума координатите на д-ра .. ще го потърся. А някой знае ли нещо за клиника Нефертити , изглежда реномирана и мисля , че беше малко по-евтино, ако някой е бил там и е доволен... ще е чудесно, тъй като аз не съм с много излишни пари!?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th February 2006, 12:29
neizvestna neizvestna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Моля ви , ако може да ми пратите снимки преди и след! Предполагам че вече сте се възтановили ?! А някой знае ли какво става с Кити?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th February 2006, 17:47
milenito milenito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Ох момичета много се радвм че намерих този форум! От малка искам да си оперирам носа но все не ми стига смелост, не заради болката( е и това ,но малко) а за да не се обърка нещо и после да съжалявам! А сега като гледам това прадаване "пълна промяна" по foxlife желанието ми да се оперирам определено нарастна! Бяха ми казали че възможно след операция на носа организма да реагира като натрупа безформена съединителна или костна тъкан на мястото на операцията ! Ужас! Незнам дали това е вярно и моля ако някой знае нещо за това да ми каже!Мисля до 1-2 седмици да отида на консултация при д-р Георгиев но не разбрах сега в кл."Райня Княгиня" ли оперира или на някакво ново място?И това 1400 евро за всякакъв вид корекция ли се отнася, в смисал може ли бъде по-евино ( 1400евро са си много пари)!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетарешихсе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:49.