IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th July 2007, 16:53
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Не, той не умаловажава работата на жената-професионалист,даже този вариант има други предимства,но смята че мъжете били по-хладнокръвни .....и т.н...(ако недай боже нещо стане по време на операцията). че при мен ще е по-сецифично
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th July 2007, 17:18
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте момичета! От няколко месеца чета форума ви и едва сега се реших да се включа - причината за смелостта ми е прозаична - ще лягам под ножа за увеличаване на бюста. От това, което прочетох, научих много, за което ви благодаря, но и съм много объркана по отношение на това, кой лекар да избера. Държа операцията да е подмускулна, с достъп под мишницата. Моля да ми помогнете - д-р Тонев добър ли е с този достъп? Прави ми впечатление, че повечето пл. хирурзи не го предпочитат, изглежда е по-сложен и се страхуват. Бях се спряла на И. Стоянов, но няколко оплаквания във форума ме разколебаха - на 45 г. съм и нямам нито пари, нито енергията на младостта ви за да се боря с грешки. Предварително ви благодаря за времето, което решите да ми отделите
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th July 2007, 17:51
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Привет Веси!
Аз ще се срешна с него на 31.07 - тогава мога да изкажа някакво лично мнение. Joliy е оперирана съвсем скоро по начина по който ти желаеш.Чети из форума има много отговори и полезна информация.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th July 2007, 19:50
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Наистина много са малко хирурзите в България, които поставят импланти с разрез през мишницата. Доколкото знам Тонев е специализацирал това в чужбина, което до известна степен ме подтикна да му се доверя.
Още е много рано, за да правя каквито и да било изводи - днес ми е едва 7-ия ден и мишниците бая си ме болят. Силно се надявам всичко с възстановяването ми да е добре и да няма усложнения, че от това най-много ме е страх!
Успех на всички, на които им предстои такава операция и най-важното е да не бързате, да проучите внимателно нещата и да се доверите на този лекар, който ви вдъхва най-голямо доверие!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th July 2007, 20:45
danisport danisport не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Веси, аз само да кажа, че бях в стая с жена, на която д-р Тонев беше направил адски красиви гърди, точно с разрез под мишницата. Беше минало вече месец от операцията й (сега лежеше за липо) и жената нямаше никакви оплаквания. Гърдите й бяха наистина страхотни.
Аз лично съм много доволна от д-р Тонев (на мен ми прави повдигане на бюст + липо) и за миг не съжалявам, че се спрях на него.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th July 2007, 16:39
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Stefiela , аз съм с анатомични под мускул , но тази визия се получава и ако се сложат кръгли под мускул . Навярно това са ти обяснявали . Видът ми бе избран и наложен от лекаря , не зная защо предпочете по-скъпите за него имплантанти / разликата той си я поема , цената при него винаги е твърда / . И все пак се радвам , че съм с анатомични , защото горната част и сега ми идва силна / обемна /.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th July 2007, 18:11
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselina manolova
...нямам нито пари, нито енергията на младостта ви, за да се боря с грешки ...
и затова избра възможно най-трудния метод?!?
пожелавам ти успех все пак, каквото и да решиш. млади или не, на никой не му се ляга под ножа всеки месец
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th July 2007, 19:14
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Утре рано ще пътувам за Пловдив.Нямам търпение да го срещна тоя доктор пък да видим какво ще стане.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th July 2007, 19:22
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Стефи-Благодаря!Ще очаквам отзивите от срещата с доктора.

joily-и мен ме е страх от това,пожелавам ти безпроблемно възстановяване! danisport-имах нужда да чуя точно това,благодаря bimbi-методът явно е труден,но е най-естетичен. Няма видими белези,за мен това е много важно защото заради непоправим белег на ръката ми страдам и имам комплекс от дете
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th July 2007, 22:26
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е по-добре тънък, едвам забележим белег, отколкото цици под мишниците
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТоневquotКаспелаquotquotДовериеquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.