IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th April 2013, 22:31
manofsteel manofsteel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Постояни тренировки и тежка диета?

Здравейте на всички! На 18 год съм 178/78кг та от зимата,ядене,пиене и основно заседяване,никаква активна дейност сега искам да вляза във форма за лятото,по точно да отслабна.Най засегнатата зона е коремът,освен че е много разширен,навсякъде имам мазнини,както и отстрани паласките.От 3 дена се хванах да отслабвам,ето и режима ми
1.Сутрин закусвам с Обилна Салата,домати,краставици и сирене без никакви мазнини(олио,зехтин),1-я ден беше ужас едвам издържах,но сега без проблем ме държи до към 2-3 следобед,после изяждам 2-3 ябълки или някакъв друг плод и към 6-7 след училище ходя да бягам,след като се върна ям отново някаква салата..като цяло храненето ми се състои от плодове и зеленчуци и евентуални сирене,варено яйце...Та основния ми въпрос е! Ще има ли някакъв ЗНАЧИТЕЛЕН ефект това в стесняването на разширения стомах както и свалянето на мазнините,при положение че искам да видя някакъв резултат до Юли,а никак не ми е лесно с чувството глад....Приемам всякакви съвети!
Благодаря предварително!

П.С за килограмите не се притеснявам,зор ми е мазнините и разширения стомах,после се почва здраво фитнес и хранителен режим за мускулна маса.....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th May 2013, 15:47
Аватара на manlan
manlan manlan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 10
Thumbs up

Тялото се гради с години и може да бъде развалено за няколко месеца. Ако е занемарено с години, то възстановяването му ще отнеме поне година, че и повече. В този ред на мисли: ако постигнеш тотална промяна до юли, то ще е за сметка на здравето ти. Ако искаш да се харесваш догодина през юли, продължи до тогава, но без изцеждащи диети и тренировки, а постепенно и с промяна на начина на живот: хранене и най-вече с повече движение. Успех!

Последно редактирано от manlan : 12th May 2013 на 15:59
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd May 2013, 07:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако се оплакваш от силно чувство на глад и разширен стомах, големите салати, плодовете, зеленчуците.. не ти помагат.
Една диета, базирана на фибри и фруктоза, не само ще те изтощи, но и няма да ти помогне с влизането във форма.
Какво ще се случи - ще свалиш рязко вода, мускул и маааааалко мазнина , и изведнъж рязко ще спреш да сваляш. Ще се чудиш какво става, ще се ядосаш, още повече ще намалиш приема на храна и ще си изтощиш организма. Най-вероятно ще завършиш с преяждане и йо-йо ефект.

За съжаление, всички искаме бързи резултати, но те никога не се случват.
Ако искаш максимално да изчистиш корема, без да се изтормозиш, погледни в нета нисковъглехидратното хранене и почни един такъв строг режим. Гарантирано, че ще свалиш % мазнини и ще притъпиш чувството на глад. Малко по=бавно ще се случат нещата, но поне на есен, като почнеш с тежестите, ще имаш някакъв останал мускул , с който да работиш!
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd May 2013, 09:36
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manofsteel Виж мнението
Здравейте на всички! На 18 год съм 178/78кг та от зимата,ядене,пиене и основно заседяване,никаква активна дейност сега искам да вляза във форма за лятото,по точно да отслабна.Най засегнатата зона е коремът,освен че е много разширен,навсякъде имам мазнини,както и отстрани паласките.От 3 дена се хванах да отслабвам,ето и режима ми
1.Сутрин закусвам с Обилна Салата,домати,краставици и сирене без никакви мазнини(олио,зехтин),1-я ден беше ужас едвам издържах,но сега без проблем ме държи до към 2-3 следобед,после изяждам 2-3 ябълки или някакъв друг плод и към 6-7 след училище ходя да бягам,след като се върна ям отново някаква салата..като цяло храненето ми се състои от плодове и зеленчуци и евентуални сирене,варено яйце...Та основния ми въпрос е! Ще има ли някакъв ЗНАЧИТЕЛЕН ефект това в стесняването на разширения стомах както и свалянето на мазнините,при положение че искам да видя някакъв резултат до Юли,а никак не ми е лесно с чувството глад....Приемам всякакви съвети!
Благодаря предварително!

П.С за килограмите не се притеснявам,зор ми е мазнините и разширения стомах,после се почва здраво фитнес и хранителен режим за мускулна маса.....
След като спрях цигарите качих драстично ...
След шест месечен режим на хранене и здрави тренировки но и много добавки свалих 25кг.
Храненията ми бяха не по малко от 5 на ден , предимно месо , яйца /без жълтъка обаче/ от плодовете само грейпфрут /в останалите има плодова захар , която трябва да се избягва при сваляне на кг. , сирене не повече от 30гр. на ден , което е = на 1 супена лъжица . Хубаво е първото хранене да е богато на протеин , според мен остави краставиците и доматите за обяд и по възможност прави 2 закуски една в 7, след като станеш и една в 10 часът , така ще накараш метаболизма си да работи по-бързо . Младичка си и ако се отнасяш стриктно ще ти се получат бързо нещата . Ако проявиш интерес ми пиши на лични... , мога да ти пратя хранителния ми режим и тренировката с която отслабнах.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd May 2013, 09:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

За съжаление ако веднъж си свикнал на големи порции и стомаха ти е разширен, винаги ще ти се иска да си похапваш повече. Стомаха има рецептори, които когато е напълнен стомаха праща сигнали на мозъка, че повече не си гладен, но когато години наред си преяждал и стомаха е трайно разширен, тези рецептори се увреждат и сигнала към мозъка че си сит не стига до мозъка . За съжаление винаги ще страдаш от това чуство за глад и ще трябва много голяма самодисциплина и самоконтрол за да спреш да се тъпчеш до пръсване.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd May 2013, 23:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Питащия е момче. И по моите критерии 178см на 78кг не е много за мъж, напълно нормално си е. Момчето явно има само тлъстинки по корема. И не преяжда системно, а яде рядко...
Едва ли му е разширен стомаха в този смисъл..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd May 2013, 11:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ами да яде редовно на малки порции и да се ограничава с въглехидратите.Коремът свиква с това,което му даваш,а като се научи на редовно хранене е най-добре.Няма невъзможни неща,с воля всичко се постига
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2013, 11:20
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

В началото най-големият проблем ще бъде апетита затова си вземи карб блокър като този - http://www.silabg.com/bg/12321-AMIX-...-90-Caps-.html
Така поне ще намалиш щетите от големият глад и последвалото преяждане на моменти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th March 2014, 18:43
kamelia_ivanov kamelia_ivanov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Внимавай с прекалените диети според мен по-добре умерен режим на диета с повече физическо натоварване.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd April 2014, 17:47
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

По-добре увеличи белтъчния си прием. Може да си вземеш и протеин. Изолат на Мекс ще ти дойде доста добре. С това гладуване нищо няма да направиш. Само ще си загубиш мускулната маса и ще станеш рахит.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
диета, тренировка

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Постоянитренировкитежкадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:06.