IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd March 2007, 13:15
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

хайде кажете и на ен, че след девет месеца кърмене едната е по-голяма от другата, но като цяло и двете ги няма много-много
__________________
Finally i found that I
belong here
M. Gore
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th April 2007, 15:56
maria13 maria13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Моя приятелка твърди, че и пораснал бюста от гел за шия и бюст. Аз много на такива неща не вярвам, но тя ми е клиентка и сподели.
Но мога да кажа на Аничка, че за раждалите момичета употеребата на гел за шия и бюст е много важна, защото помага на кожата да се прибере- иначе външната част размер Д, например, а вътрешната - А.
Препоръчвам ви гела за шия и бюст на Орифлейм- в момента е в оферта. Мисля, че наистина има ефект. Но да не се ползва, докато кърмите!
www.vivaoriflame.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th April 2007, 16:27
maria13 maria13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране

забравих да кажа да търсите в секцията- топ 3 продукти!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th April 2007, 17:27
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Влязох в сайта ей така да видя за какво се говори - моментално повдигащо действие; на момичето му изчезнали стриите и даже и циците пораснали ...... ............ако е напълняла може. Ако нямах мега чувствителна кожа щях да го купя на секундата да докажа "ефекта". Какви са тези чудеса не мога да разбера които се пишат . Айде да тонизира кожата , и да забави стареенето - може .....
За стриите аз не съм чувала за окончателно решение на проблема , за увеличаването на бюста знам 2 метода - напълняване и пластична хирургия - то само за 17.90 лв. ако ставаше е*ати момичетата които хвърлят пари колкото за кола на старо са луди ...
Извинявам се ако звуча грубо , нищо против козметиката на тази марка. но да се придържат към реалността.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: крем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.