IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 7th December 2010, 19:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
750cc.... Тук вече сме в сериозен бостан! Какво правим ако момиче с подобна придобивка ти припадне в ръцете? Някой носил ли е две дини под мишница?
Дезиро, нищо лично, ама можеш ли да споделиш нещо полезно за нас или само си чешеш езика?
  #542  
Стар 7th December 2010, 19:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
750cc.... Тук вече сме в сериозен бостан! Какво правим ако момиче с подобна придобивка ти припадне в ръцете? Някой носил ли е две дини под мишница?
Дезиро, нищо лично, ама можеш ли да споделиш нещо полезно за нас или само си чешеш езика?
  #543  
Стар 7th December 2010, 19:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
750cc.... Тук вече сме в сериозен бостан! Какво правим ако момиче с подобна придобивка ти припадне в ръцете? Някой носил ли е две дини под мишница?
Аз дини само на 2 мацки съм виждала,но на едната мъжа й е 110 кила мускули и няма проблеми.Но нейните са истински и предполагам не тежат толкова,колкото силикона.

Мъжът трябва да си е мъж-СИЛЕН
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #544  
Стар 7th December 2010, 19:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Е, иска ли питане - аз съм от новите. На мен ми предстои.
Koлко кубика ти каза като крайно решение,имаш ли дата?
Ще изчакам коледната офанзива и тогава ще се срещаме за уточняване на кубици и марки. Ще споделя непременно
Дано е това,което искаш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #545  
Стар 7th December 2010, 19:43
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Не е проблема в носенето на дини. Нося ги. Важното е как са разпределени спрямо предника и гърбината ми. По-скоро деликатното е, че обичам да ги почуквам и поплясвам дините(докато ги нося). Тест за зрялост. Така казва народа.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #546  
Стар 7th December 2010, 20:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Тест за зрялост.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #547  
Стар 7th December 2010, 20:59
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Здравейте и от мен В четвъртък ми птрдстои операция при д-р Тонев. Бихте ли ми помогнали и подсетили какво трябва да взема за болницата? Днес обърнах Бургас да търся нощница с копчета или цип, но навсякъде са адски грозни - ужас. А също да питам за тия дренажи, с каква дреха ще ми е по-удобно?
И аз като теб обикалях и нищо не харесах и накрая си взех един тънък анцунг по съвет на приятелка ( нещо такова, но по-тънко http://www.topobiavi.com/data/adv_im...2/p_412975.jpg), който си ми е за вкъщи, но не ми пукаше....да не би да отивам на модно ревю. Опасявах се, че не е подходящо, но на финала май излезе по-удобно. Долнището не ми го събуха дори за операцията, а после при прегледите на гърдите, сменяне на превръзки и т.н. само разкопчаваха ципа на горнището и готово...нямаше неудобстводо да вдигам цялата нощница нагоре, за да се саблека за манипулациите и почти не ми трябваше чужда помощ. За нощниците - повечето са със закопчаване само до някъде и са доста удобни в родилния дом за кърменето, но в случая даже се радвах, че не намери някоя по-красива, нямаше да ми е толкова удобна.
  #548  
Стар 7th December 2010, 21:59
Panther Panther не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 6
По подразбиране въпрос

http://www.tialoto.bg/snimki/playmat...lova.3588,15#p

Всичко ок ли е с този бюст или? Някак плашещо изглежда..
  #549  
Стар 7th December 2010, 22:03
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Нищо страшно. Просто каката са я хванали в момент на хълцане. Един по-силен хлъц и динката фръква нагоре.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #550  
Стар 7th December 2010, 22:05
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Здравейте и от мен В четвъртък ми птрдстои операция при д-р Тонев. Бихте ли ми помогнали и подсетили какво трябва да взема за болницата? Днес обърнах Бургас да търся нощница с копчета или цип, но навсякъде са адски грозни - ужас. А също да питам за тия дренажи, с каква дреха ще ми е по-удобно?
И аз като теб обикалях и нищо не харесах и накрая си взех един тънък анцунг по съвет на приятелка ( нещо такова, но по-тънко http://www.topobiavi.com/data/adv_im...2/p_412975.jpg), който си ми е за вкъщи, но не ми пукаше....да не би да отивам на модно ревю. Опасявах се, че не е подходящо, но на финала май излезе по-удобно. Долнището не ми го събуха дори за операцията, а после при прегледите на гърдите, сменяне на превръзки и т.н. само разкопчаваха ципа на горнището и готово...нямаше неудобстводо да вдигам цялата нощница нагоре, за да се саблека за манипулациите и почти не ми трябваше чужда помощ. За нощниците - повечето са със закопчаване само до някъде и са доста удобни в родилния дом за кърменето, но в случая даже се радвах, че не намери някоя по-красива, нямаше да ми е толкова удобна.
В крайна сметка и аз се спрях на спортен екип Така ще е най-добре А да питам кога след операцията запалихте цигара, че съм си запален пушач (дано да имам сили да пуша, де )?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:38.