IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #491  
Стар 24th April 2015, 17:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е кожата да е чувствителна... използвай лосион или мляко за тяло, а след баня само попивай водата...
Отговори с цитат
  #492  
Стар 24th April 2015, 18:17
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milletti Виж мнението
И на двете места са консултациите-звъниш и се угаваряш къде и кога. Аз лично отидох до Доганово, исках да видя и болницата. Имам въпрос към оперираните мацки: На месец и половина съм, но кожата на гърдите и зърната ме болят доста при допир. Особено зърната, дори хавлията след баня е шок и ужас. Имал ли е някой подобен проблем и как е решен. Или просто трябва да мине време? Не видях тук други с такива оплаквания... Благодаря.
Да а под душа ми беше още по-голям шок и ужас... Няма какво да се направи стискаш зъби. На мен ми мина след около месец и половина.
Отговори с цитат
  #493  
Стар 24th April 2015, 21:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milletti Виж мнението
На месец и половина съм, но кожата на гърдите и зърната ме болят доста при допир. Особено зърната, дори хавлията след баня е шок и ужас. Имал ли е някой подобен проблем и как е решен. Или просто трябва да мине време? Не видях тук други с такива оплаквания... Благодаря.
При всички ни е така. Зърната са все натопорчени и силно чувствителни. Постепенно и това отшумява.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 27th April 2015, 09:03
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря, дами! Поуспокоих се. Мажа зърната обилно с Центела, замислям се и за крем за кърмачки. )) Но явно си трябва просто време.
Отговори с цитат
  #495  
Стар 2nd May 2015, 14:22
rnspe rnspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Другата седмица ще ходя на консултация при д-р Пеев. Моля за снимки, за да мога по лесно да избера размера на импланта. Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете. Емейла ми е rnspetrova@abv.bg

Последно редактирано от rnspe : 2nd May 2015 на 14:28
Отговори с цитат
  #496  
Стар 7th May 2015, 14:31
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rnspe Виж мнението
Другата седмица ще ходя на консултация при д-р Пеев. Моля за снимки, за да мога по лесно да избера размера на импланта. Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете. Емейла ми е rnspetrova@abv.bg
Аз гледах снимки, след като си избрах имплантите. Нищо общо нямам с това, което гледах. Всяка гърда е различна и имланта седи различно. Зависи от мускули и куп други неща. Имам приятелка с 350 кубика и гърдите й са колкото моите - 475. На мен ми предложи 350 или 370, не помня. Писках си по-големи, щото не ща нормален бюст, а малко по-едър от нормален, а съм и висока. Има значение и колко кубика твои имаш. Така че, свали снимки от нета на цици, които харесваш и му покажи какво искаш, като резултат. Аз бях свалила и снимки, които НЕ искам, да не стане грешка. )) Аз свалих картинки оттук, че беше най-лесно: http://www.plastichnahirurgia.com/%D...8E%D1%81%D1%82
Отговори с цитат
  #497  
Стар 8th May 2015, 18:53
rnspe rnspe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 9
По подразбиране

Мола да ми изпратите снимки на 395 и 420 сс, защото д-р Пеев ми препоръча този размер, но мен ми се виждат големи. В петък ми е операцията , а незнам кой от двата да избера. Висока съм 165 см и 53 кг.
Отговори с цитат
  #498  
Стар 8th May 2015, 21:56
spetrova spetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 19
По подразбиране

извинявайте и аз искам снимки асо може, аз ходих при Георгиев и Пеев на консултация , освен куб. е важен и размера на силикона имат си ширина и т. н. че двуомя се между 420 и 475 ментор като се има на впредвид че и аз също си имам просто малката ми ги съсипа от сукане и също искам малко по голям бюст !Може ли снимки от Milleti ,твоите нали са 475 , ако може де , s_r.cvetkova@abv.bg !При кой лекар си била !
Отговори с цитат
  #499  
Стар 8th May 2015, 22:04
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rnspe Виж мнението
Мола да ми изпратите снимки на 395 и 420 сс, защото д-р Пеев ми препоръча този размер, но мен ми се виждат големи. В петък ми е операцията , а незнам кой от двата да избера. Висока съм 165 см и 53 кг.
Здравей Пеев ме оперира преди 2седмици аз сьм 395 анатомични162 сьм вис.50кг.Не са големи и аз като теб трябваше да избирам между 420 и 395 сега като се замислям трябваше да избера по големите....Моят сьвет е да избереш по големите...
Отговори с цитат
  #500  
Стар 8th May 2015, 22:27
Аватара на Лейла
Лейла Лейла не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 15
По подразбиране

traqni, разкажи за твоята операция и възстановяването след това. Аз съм с твоите мерки и теглилки и всичко би ми било от полза и интересно. Насочила съм се към Пеев и Стоянов. Консултациите предстоят. Много ще се радвам ако пуснеш снимки на ЛС. Благодаря!

От снимките които съм гледала останах с впечатлението, че отначало гърдите изглеждат по-малки и после като се отпусне мускула и се наместят изглеждат по-големи. Аризона примерно е с 395 и са и супер, а е по-висока. Според мен изчакай поне още месец преди да съжаляваш за по-големия имплант (поне с такова впечатление останах - че съжаляваш).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.