IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 13th April 2006, 13:08
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Не се притеснявай да разпитваш докторите,аз лично като бях на консултация при Бояджиев го помолих да ми покаже снимка на гърди като мойте преди интервинцията и как ще изглеждат след това с поставения инплант избран от мен(формата,размера те преценяват) и аз така разбрах как ще изглеждат гърдите ми.Във форума има адреси на сайтове в който можеш да разглеждаш гърди,преди и след инплантацията,търси нещо подобно на теб.Също така едно от важните неща е как ще ти ги сложат-над или под мускула ?!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th April 2006, 13:09
april april не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

и двмата не са ме питали как спя,а аз спя по корем-не съм знаела и това да питам.Много поезни неща се научават тука.
Направи ми впечатление само,че Бояджиев каза обезателно след това 1 месец да се ходи със сутиен,а Георгиев каза,че това са глупостти и някои доктори нарочно го казвали,за да си продавали сутиените,които стрували 200евро
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th April 2006, 13:12
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th April 2006, 13:13
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от april
и двмата не са ме питали как спя,а аз спя по корем-не съм знаела и това да питам.Много поезни неща се научават тука.
Направи ми впечатление само,че Бояджиев каза обезателно след това 1 месец да се ходи със сутиен,а Георгиев каза,че това са глупостти и някои доктори нарочно го казвали,за да си продавали сутиените,които стрували 200евро
Хехехехе,че какви са тия златни сутиени бре
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th April 2006, 13:14
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от april
а дали не може някъде да ми направят нещо като проект как ще изглеждам?
Аз например харесвам мацките с кръгли,а пък те ми предложиха капковидни,защото съм раждала.
то не било лесно бре....

Аз съм чувала ,че в Торакс имали тази програма,която е на Инамед.
Правят ти снимка "преди".И с програмата създават компютърен образ на това как ще изглеждаш "след".
Провери там.Но не знам име на лекар
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th April 2006, 13:18
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th April 2006, 13:22
april april не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

аз писах,че съм ходила при Емил Георгиев,но ще отида и при Николай да видя какво ще каже
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th April 2006, 14:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от april
Направи ми впечатление само,че Бояджиев каза обезателно след това 1 месец да се ходи със сутиен,а Георгиев каза,че това са глупостти и някои доктори нарочно го казвали,за да си продавали сутиените,които стрували 200евро
хахахах, със сигурност Бояджиев не ти го е казал за да си пробута сутиените, защото при него струват 20 лева!!! Слушай него и няма да сбъркаш. обезателно се ходи със сутиен, защото имплантантите вътре едва ли не "плуват" докато организма си образува обвивката около тях и се закрепят стабилно. ако не са стегнати нали може да се извъртят от хилядите движения и после да ревем.
плюс това слагай големите кубици, и на мен Бояджиев като ми каза 450 кубика бях така радвам се че го послушах, на моите 174 стоят перфектно, и най-важното са като истински, никой не ми вярва че съм със силикон. и белезите ми почти не си личат вече, а не са минали даже 6 месеца.
успех каквото и да решиш, и после те чакаме да се похвалиш
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th April 2006, 14:54
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от april
Направи ми впечатление само,че Бояджиев каза обезателно след това 1 месец да се ходи със сутиен,а Георгиев каза,че това са глупостти и някои доктори нарочно го казвали,за да си продавали сутиените,които стрували 200евро
хахахах, със сигурност Бояджиев не ти го е казал за да си пробута сутиените, защото при него струват 20 лева!!! Слушай него и няма да сбъркаш. обезателно се ходи със сутиен, защото имплантантите вътре едва ли не "плуват" докато организма си образува обвивката около тях и се закрепят стабилно. ако не са стегнати нали може да се извъртят от хилядите движения и после да ревем.
плюс това слагай големите кубици, и на мен Бояджиев като ми каза 450 кубика бях така радвам се че го послушах, на моите 174 стоят перфектно, и най-важното са като истински, никой не ми вярва че съм със силикон. и белезите ми почти не си личат вече, а не са минали даже 6 месеца.
успех каквото и да решиш, и после те чакаме да се похвалиш
Ти на какви се спря? На капковидни или на кръгли? Че аз тука събирам отзиви
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th April 2006, 20:36
Emi1 Emi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 10
По подразбиране

по добре изберете кръгли - а не анатомични кръглите са по меки - силикона вътре е по малко - капковидните са по твърди - много ще трябва да се разтривате за да не получите СС
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заформатанаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.