IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 30th December 2008, 11:51
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Мише, страхотни подаръци си направила Къде си поръча комплекта за спане? Цената каква е, ако не е тайна? А качеството?




Мацки, много ви благодаря за хубавите думи
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #402  
Стар 30th December 2008, 11:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

О, Мише - много трогателни и хубави подаръци си им направила!
Отговори с цитат
  #403  
Стар 30th December 2008, 12:28
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Благодаря ви момичета .От много години насам тази година ме зарази и мен коледния дух и съм много щастлива,че стана така защото няма по-голямо щастие от това да видиш любимите си хора щастливи

Стрейндж поръчах да го направят в едно фото ,в което правят такива тениски и чаши със снимки ,но не знам каква е цената ,тъй като правих много неща при тях и ми направиха отстъпка .Като ходя след празниците за да извадя снимките ще питам и ще ти кажа .

Много ме заинтригува твоя подарък и се замислих ако аз тръгна да го правя какви усилия трябва да положат хората за да заличат воя на разгонена вълчица обикаляща по сръбската граница и да направят прилично звучаща песен
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #404  
Стар 30th December 2008, 12:37
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Много ме заинтригува твоя подарък и се замислих ако аз тръгна да го правя какви усилия трябва да положат хората за да заличат воя на разгонена вълчица обикаляща по сръбската граница и да направят прилично звучаща песен
Леле, какво невероятно сравнение направи
Да не ти пука, ако чуеш моя работния вариант, ще паднеш
Но те си знаят как да обработят после песничката, има си програми за целта. Ако някой се интересува, мога да попитам една приятелка в България към кой можете да се обърнете, тя е съфорумка и ако чете, може и да реши да предложи съветите си.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #405  
Стар 30th December 2008, 12:40
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Сега по празниците ми дойде и още една идея за подарък и видях ,че в един сайт го предлагат -професионална фотосесия .Ама пусто мен нали ме гони параноя ,че може да си оставят снимки и след време да лъснат някъде и се отказах
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #406  
Стар 30th December 2008, 12:48
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Стрейндж ме заразява с настроението и подаръците си. И не само, защото са оригинални, ами и защото са от сърце и влага страхотни чувства в тях. Много ме радваш, мила, като чета реакциите и настроенията, за които говориш, сякаш .. имам чувството, че на мен са направили подобен подарък. И ми е по-лесно май да го окачествя не само като подарък по случай Коледа, а и за невероятен жест и израз на дълбоки чувства. Искрено ти пожелавам да получаваш същото и ти, защото го заслужаваш.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #407  
Стар 30th December 2008, 17:24
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Аз днес си подарих спираличка на MAX Factor MasterpieceMAX на супер изгодна цена 10 лв. от една колежка каза че са й я донесли от Италия.и съм много доволна от нея направо я обожавам
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #408  
Стар 9th January 2009, 01:21
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Мацки помагаите!Гледам че сте дали много интересни предложения, но нито едно не ми върши работа и имам нужда от идеи. Трябва да измисля подарък за един много специален мъж. Той е луд на тема Волксваген и искам пoдарaкут да нещо свързано с тази марка коли. Бях намерила едно уникално сглобяемо моделче и го поръчах ама пустите поръчки... Пише че до 3 дни ще ми пратят мейл с потвърждение, но мина седмица и няма никакъв мейл Имам 2 седмици да измисля перфектният подарък.Ще съм благодарна за всяка една идея която можете да ми дадете.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #409  
Стар 9th January 2009, 12:07
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Ами след като си решила, че подаръкът трябва да е свързан с колата не виждам какво друго би могла да му подариш. Единствено, ако намериш някаква блузка с надпис, но е малко изтъркано...Или ключодържател, кото е още по-изтъркано. Най-добре им пиши на тези от сайта и изискай отговор.
Ако не ти отговорят ще се наложи да е нещо друго... Той само от коли ли се интересува? Няма ли нещо друго, което да обича?
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #410  
Стар 9th January 2009, 12:22
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

направо му подари цял фолксваген, не са много скъпи

сега по-сериозно. Свържи се с хората от http://kolanite.com/ и поискай колан с катарама на VW, гаранция ше ти я направят до 2 седмици.
Или ето този Бийтъл направен от Lego , в смисъл и аз бих се изкефил
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашиятнайоригиналенподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:19.