IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2012, 13:49
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране enzo.bg - отзиви?

Привет от мен!

Пускам тази тема, защото ми се ще да събера малко повече отзиви за така нашумелия напоследък сайт http://www.enzo.bg/

Поръчвали ли сте от там и ако да, доволни ли сте? Аз честичко го разглеждам и мисля тези дни да поръчам няколко неща - струват ми се изгодни, но все пак реших да проуча малко

Ще се радвам да споделите впечатления.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st August 2012, 11:23
ditkata ditkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей,

аз също го видях и то не само виждане излиза на всяка страница в нета вече отива към досада. Малко съм ядосана, защото съм за новите неща, нооо това е некоректно

исках продукти за чувствителна кожа, ок налични са и какво от това. Няма описание няма състав все пак е чувствителна опасно е да се пробва каквото и да е. Трябва ли да ходя по аптеки да си чета упътването

Ще се въздържа от поръчки
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th August 2012, 11:56
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

ditkata, аз също видях много банери, за които говориш. Обяснявам си го с факта, че като нови на пазара, се опитват в началото да проведат "по-активна рекламна кампания", за да наберат повече популярност
Това по-скоро ми се струва нормално, де. . . И аз на тяхно място бих заложила на активна интернет кампания в началото. В крайна сметка, техният таргет сме ние, интернет потребителите

Иначе - да споделя, че вече няколко пъти поръчвах продукти от сайта и нямам никакви оплаквания. Парфюмите са си оригинални, а на козметичните продукти пускат всяка седмица готини промоции

За описанията - съгласна съм с теб, трябва да ги има. Така не е удобно. . . Аз лично си ги търся в други сайтове
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th November 2012, 11:17
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Имах голямото желание да си поръчам един лосион на Биотерм, но ме интересуваше дали е от новата им серия. Видях че на сайта няма описания и реших да се обадя и да попитам. Отговори ми някакъв господин, който също не можа да ми обясни дали продуктът е от новата серия. И ме изгубиха като клиент. Поръчах си същия продукт от сайта на ягодка, там има описания на продуктите и нямах никакви проблеми
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th January 2014, 10:27
Violeta Angelova Violeta Angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране парфюмите на Enzo.bg

В това време на криза всички сме съблазнени от изгодни оферти. Пазарувала съм онлайн в чужбина и затова помислих, че нещата вече и тук са потръгнали в добра посока. Всичко беше идеално до момента , в който получих парфюмите от Enzo.bg. Тестерът без съмнение беше оригинален, но не и парфюмът - 100 ml "Intuition"който ползвам от години. Още самата опаковка показва, че е менте, да не говорим за капачката, лошо залепен на дъното етикет. Върнах веднага продуктите, но и досега не съм получила парите си обратно - 140 лв. Оказа се, че офисът на фирмата е в Прага, толкова завъртяна история, че ме е срам от себе си за прекаленото доверие към този сайт. Парите трябва да се върнат по банков път, въпреки че плащането ми беше като наложен платеж. Даден е офис за контакт в София, разговорите се прехвърляли по интернет в Чехия. Направих жалба в Агенцията за защита на потребителите, дано си свършат работата. Моето мнение е, че продуктите са смесени, има ментета има и оригинални, зависи на какво ще попаднете. А за себе си вече реших - покупки на парфюми само от чужбина. Там поне се знае кое е менте и кое не. Изборът е ваш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2014, 13:38
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

A някой да си е поръ4вал шампоани оттам,дали могат да са фалшиви?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th January 2014, 13:00
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Ами аз поръчвам и от тях, но честно казано предпочитам ягодата и златната рибка. Ягодата ти връщат парите, ако не ти хареса продукта например.
И гледам, където е най-изгодно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2014, 16:39
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Искам да си взема парфюм на добра цена,не да плащам на някой мол наема и заплатите..Пратиха ми покани за сайт http://drops.bg/ ,някой,нещо,той явно е новонавлизащ,защото има различни промоции..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th February 2014, 15:11
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

На мен също ми пратиха покана от този сайт и много се чудя дали да пробвам...Четох преди малко в друг форум отрицателно мнение за сайта, че стоките не са оригинални, а цените са високи и се чудя дали пак да не заложа на изпитаното...гледам ягодата имат страхотни оферти
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th July 2015, 09:03
kenny11 kenny11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 1
По подразбиране за Enzo.bg и парфюмите им

Парфюмите им са с оригинални опаковки но пълни ментета .
Купих си Gucci Guilty 90ml. и какво да кажа дезодорант от близкия магазин трае и мирише повече .
Успях да го сменя с Paco Pabanne 1 million и какво да ви какво да кажа , 1 час не трае дори и на дреха напръскан .Не се лъжете аз повече не бих сбъркал
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: enzoотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:34.