IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th November 2009, 22:26
radost67 radost67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 2
По подразбиране аборт по желание /или защото трябва/

Здравейте , имам проблем на 42 съм и децата са ми на 22 и 18 .А аз съм бременна .Разбира се ,че се пазихме но се случи.
Имам час за аборт в клиника "Щерев" ,може ли някой да ми каже как е там ?Какво трябва да нося и изобщо някакви отзиви ...имам един аборт м/у двете раждания и много тежко го преживях -физически и психически .Не беше с пълна упойка и отношението беше ужассно и аз се чувствах ужасно ,заради това което напрвих ,но след това си родих момиченцето и това остана в забрава .Но сега изплува отново и затова реших ,че този път ще е в частна клиника.Беше ми много трудно да реша изобщо да правя аборт ,но мисля че ме разбирате....
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th November 2009, 00:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Като начало ще те посъветвам да не си го причиняваш в никакъв случай пак това с упойката- искай пълна на всяка цена, за 15 минути всичко ще е минало и определено няма да го преживееш така, както с локална. Твое право е да решиш какво ще правиш и никой не може да те съди за това.
За конкретната клиника нищо не мога да ти кажа, но щом е частна, предполагам отношението няма да е като това, през което си минала.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th November 2009, 11:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

За клиника "Щерев" съм чувала само добри неща. Не се притеснявай, ще мине по-леко от това, което помниш Все пак са минали доста години и медицината е много по-напреднала, а отношението в частните клиники е на Европейско ниво. Не знам какво се носи в тази клиника, питай ги по телефона, не знам защо толкова се притесняваш???!!!
За психическото преживяване, може би ще ти е тежко, но ти си решаваш! На мен ми стана мило, че си забременяла на тази прекрасна възраст, но предвид обстоятелствата, на твое място сигурно и аз бих решила същото
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th November 2009, 11:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

хайде да си призная, че след първите 4 месеца от настоящата ми бременност (истинки ад) се заканвам да накарам док при раждането да ми върже тръби или там каквото се прави, но повече да не минавам през този ад.
Само всичко да е наред, да избутам и да родя здраво бебче...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th November 2009, 20:21
radost67 radost67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря ви за милите думи.Много обичам децата и когато на 19 забременях изобщо не се замислих ,че няма да го родя,нищо че бях студентка 1-ви курс.Разбира се прекъснах да гледам бебчо и затова ,когато отново забременях реших да направя аборт.След това продължих следването си ,но мисълта за това което направих не ми даваше мира и така решихме с моя съпруг /който е прекрасен човек и винаги ме е подкрепял/ да си имаме още едно детенце .Така,че завърших висше с две деца редовно А след това и второ И aniK и аз бях така през първите месеци и си мислех ,че няма да оцелея ,но щастието да си прегърнеш детенцето изтрива всичко след това.Стискам палци всичко при теб да е наред и все пак затова се нарича бременност ,нали Така после повече си ги обичаме.Аз много се разпрострях ,но ми се искаше да споделя и определено сега съм по-спокойна.Дано всичко мине добре и се надявам ,че решението ми е правилно .Все пак и за детенцето тряба да се мисли .Живот и здраве ще се радвам на внуци някой ден
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd November 2009, 17:31
mihova mihova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Надявам се никога да не ми се случи!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th November 2009, 01:17
Аватара на basilika
basilika basilika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Greenland.....
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mihova
Надявам се никога да не ми се случи!!!!!!!!
Кое??!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th December 2009, 18:01
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Клиника Щерев съм чувала само добри неща...........
__________________
Ана-Мария 03.10.2001г. Ивайла 19.06.2006г.
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev147pr___.png
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th May 2017, 22:15
albena2020 albena2020 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Аз лично , ще препоръчам Клиника Домусчиеви , работят с отлична техника , лично внимание , особено висок професионализъм , стерилност , спокойна и дискретна атмосфера
Имат и сайт за повече подробности , естествено
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th February 2018, 09:28
Аватара на Jeny_st
Jeny_st Jeny_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 5
По подразбиране

итнересно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: абортпожеланиеилизащототрябва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.