IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th October 2011, 22:51
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
Wink

Мис,не съм виждала твои снимки ,но от аватар ти (след операцията) въобще не ми изглеждаха малки
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th October 2011, 22:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
На теб боксът ли е приоритет? Избирай - бокс или импланти
Не казвам, че смятам да тренирам бокс.. Просто искам да имам тази опция отворена евентуално... един ден ако реша... ахха

Говорих принципно. Като ти кажат, че има риск от нещо, би трябвало да ти кажат какво го провокира. За да се превентираш примерно.

За рисковете си права. Не бих поела излишни. Просто още разучвам и ако стигна до извода, че дренажите наистина предотвратяват някои рискове, бих си ги причинила.
А принципно не се ли преценя дали кървиш прекомерно още докато те работят?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th October 2011, 23:26
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

да,по време на операция се преценя дали кървиш повече или не затова и дренажите не са напълно задължителни,ако не кървиш и нямаш предпоставка за хематом,/А ТОВА ГО РАЗБИРА ЕДИНСТВЕНО И САМО ЛЕКАРЯТ ТИ ПО ВРЕМЕ НА ОПЕРАЦИЯ И Е ИНДИВИДУАЛНО/ няма нужда от тях иначе повече от половината сме без тези екстри...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th October 2011, 23:38
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma Виж мнението
Мис,не съм виждала твои снимки ,но от аватар ти (след операцията) въобще не ми изглеждаха малки
От снимката е
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th October 2011, 23:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

доста сте поизписали от снощи))) затова ще отговоря разхвърляно на някои въпроси, за да не пускам 5 цитата......

нелс, при очертани ребра и тясна основа с голямо разстояние между гърдите, най-неподходящото, което би могла да избереш е кръглото, поне според мен... не се заблуждавай - тъкани, които не могат да покрият ребрата, няма как да покрият кръглия имплант с изхвръкнал горен полюс. за среден профил не си мисли- приложим е и е добро решение при основи над 13,5 см..
на другия ти важен за теб въпрос- кое създава най-голям риск за ротацията- написах го в поста си, смятам че основното е притискането на имплантите по време на спане по корем. също така силно притискане при много стегнат сутиен с голям пуш ефект...т.е смятам,че физическата сила и натиск са основния фактор..при спортовете с ластичния сутиен според мен няма никакъв такъв риск...също така искам да кажа,че когато аз се оперирах, преди да си тръгна, попитах и за риска от ротация, при което заякова абсолютно отрече това да е възможно при мен, при моите джобове, импланти и тъкани...така че въпреки,че е невероятно, е факт. и то при все,че вече 2,5 г. нямам никакво отпускане на тъканите и ако сега се снимам, няма да има никаква разлика в гърдите ми от снимките, правени месец след операцията.....смятам също, че наистина не е често явление, въпреки факта,че съм абсолютно сигурна,че освен споделения един единствен досега такъв случай във форума( който емико цитира, което ббеше от една потребителка емисоф), има и други, които просто са останали несподелени...въпреки това е факт,че в нашия форум , в който са писали достатъчен брой жени дълго време, няма нито един случай на реоперация заради ротация...и това смятам,че е наистина така, а не защото не е споделено....факт е,че са споделяни реоперации по всички други възможни поводи, няма логика ако имаше някой с такива притеснения и такава реоперация да си мълчи....така че аз пак ще застана зад мнението си,че в случая рискът е не по-голям от всички други рискове, които поемаме с операцията, и да се жертва естетика, при все,че операцията е с такава цел, е глупаво !!!! но...ти си решаваш...в никакъв случай не искам да насочвам избора ти...затова и може да е малко досадно че го повтарям непрекъснато, но за мен думата " според мен" е много важно нещо в едно изказване, което не представлява нищо друго освен едно лично мнение !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 9th October 2011 на 23:47
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th October 2011, 23:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Неллс , обаче трябва да обясниш някои неща преди да искаш съвет
Значи , от това което аз съм разбрала от разговорите ми с нея , за нея най важното е да се оправи формата на гърдите и на второ място е големината и като казвам големи , едва ли иска повече от 350 гр !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th October 2011, 23:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

моля ви, не споменавайте думата дренажи,че дикусията ще избяга рязко в ляво..по този въпрос отделихме не една и две теми, дискусии и нерви....освен това не ние определяме поставянето им, т.е не смятам,че който каквото мнение да има по въпроса, това ще има влияние върху факта ще се събудите ли като коледни елхи или не
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th October 2011, 23:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря за изчерпателния отговор!

Определено ми се изясняват все повече неща..
Знам, че е малко досадно да се задават понякога нелепи въпроси, но според мен е разбираемо - аз нямам никаква представа какво е да имаш имплант, как ги усещате вие.. и като казвате, че по начина, по който ги усещате, ротацията е невъзможна... или възможна... аз идея си нямам за какво става въпрос. И точно защото нямам импланти може би, ми се е сторило, че едно активно спортуване би било по-рисково за импланта от спането по корем.. Знам, че тези неща се изясняват в процеса на свикване с импланта, но ми се иска за пръв път в живота ми да взема правилното решение чрез рисърч.. а не на принципа проба-грешка.

Не съм за кръглите, напротив - винаги съм искала анатомични. И като краен резултат не искам две топки, а леко натежали естествено изглеждащи гърди. Просто се зачудих, защото едно момиче наскоро ми спомена, че точно тепавичарова предупреждавала за риск от ротация при анатомични и не знаех какъв е процента на ротациите... Но щом няма голям брой, съм отново на изходна позиция.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th October 2011, 00:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Неллс , обаче трябва да обясниш някои неща преди да искаш съвет
Значи , от това което аз съм разбрала от разговорите ми с нея , за нея най важното е да се оправи формата на гърдите и на второ място е големината и като казвам големи , едва ли иска повече от 350 гр !
Е, да! Ама то 350 не е никак малък кубик вече.. 290-300. Нищо, че съм едра мадама.. Въпросът не е в кубика а във формата...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th October 2011, 00:38
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от RedHot : 5th October 2012 на 17:51
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КръглиКапковидниОтново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.