IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2971  
Стар 10th May 2017, 10:06
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравей Milenita30,били ми пратила снимки на e-mail anelka_a_d@abv.bg и да те попитам някой неща?
Отговори с цитат
  #2972  
Стар 15th May 2017, 01:49
sisitka93 sisitka93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Някой чувал ли е за доктор Fatih Dagdelen ? Отзиви във форума не успях да открия.
Отговори с цитат
  #2973  
Стар 15th May 2017, 02:31
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Мдаа, доктора е добър. Поне според мои впечатления от това което съм чел и виждал по телевизията. Във тоя форум няма да намериш нищо писано за него, но ти пускам линк със 7 страници мнения от Германия където е дискутиран, ако имаш желание лесно можеш да го преведеш, ако не питай ще ти преведа каквото трябва. Той оперира в Истанбул, но пътува и до Германия често.
Отговори с цитат
  #2974  
Стар 25th May 2017, 11:40
GabyMachkovska GabyMachkovska не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички! От няколко седмици чета форума и съм много благодарна, че съществува. На 14 Май бях на консултация при Д-р Дилбер в София и реших да се оперирам при него. Датата на операцията ми е 13 Октомври (Петък 13 хаха). Има ли някой друг, който ще се оперира около тази дата?
Отговори с цитат
  #2975  
Стар 25th May 2017, 16:26
sisitka93 sisitka93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от youBe Виж мнението
Мдаа, доктора е добър. Поне според мои впечатления от това което съм чел и виждал по телевизията. Във тоя форум няма да намериш нищо писано за него, но ти пускам линк със 7 страници мнения от Германия където е дискутиран, ако имаш желание лесно можеш да го преведеш, ако не питай ще ти преведа каквото трябва. Той оперира в Истанбул, но пътува и до Германия често.
Здравей! Не знам защо, но не мога да ти изпратя лично съобщение , затова пиша тук, ако е удобно, дали е възможно да ми изпратиш тези линкове с мнения за хирурга, понеже съм доста заинтересована конкретно от него.( desislava_petrova93@abv.bg )Доста е срещано името му в Турция, за разлика от други, които тук са много коментирани, но там питайки хора от Истанбул, даже не са чували за технит имена. Благодаря!
Отговори с цитат
  #2976  
Стар 29th May 2017, 01:15
mariana__m mariana__m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,

Да споделя мнение от моята операция при д-р Илхан. Бях писала в предишни постове.

Оперирах се февруари и резултата ми е доста разочароващ. Мисля, че ще съм първия куриозен случай, който след Турция ще ходи на ревизия в България или при д-р Авшар, ако някой ден събера сили и пари за втори дубъл на този цирк, в който съжалявам, че сама се забърках.

Имах нужда само от корекция на гърбица, в анфас се харесвах. Според него беше проста операция, без разрез, при която трябваше да изпили гърбицата на носа и да добави малко хрущял над нея, защото там беше доста ниско, без корекция върха.

Резултата е, че като че ли е уплътнил носа ми в най-широката и високата точка и сега изглежда по-широк и някак голям за лицето ми. Сложил е много хрущял над гърбицата и това много променя изгледа ми, удължава носа ми. Още на консултацията преди операцията го направи същото на фотошоп, казах му, че така не ми харесва, оправихме го както ми харесва и уж се разбрахме. Но в тази навалица и бързане при него, консултацията беше 10 минути сигурно, не знам изобщо какво е запомнил.

На консултацията след операцията, когато ми свали лонгетата, имаше малко хора в кабинета и за пръв път имахме спокоен разговор, в който ми пообясни малко повече неща и тогава ми каза, че над гърбицата е било много ниско и е сложил 3 слоя хрущял, което се равнява на 4.5 - 5мм. Учудих се много и попитах не е ли твърде много. Каза, че било станало супер... да ама не. Направо ми пречи на видимостта. Освен това имам и дупка от едната страна. Там, където беше гърбицата централно като че ли вече нямам кост, а съм останала по хрущял. Костта е много несиметричо изрязана и от дясната ми страна си е дупка, над която имам някакъв остатък от гърбица (или нещо друго) и прави полу-профила неприятен. Освен това носа ми е някак като накълцан, неравен, неестествено. Не се забелязва от самолет, но мен ме дразни. Гърбицата поне беше естествена, а сега съм все едно след странно счупване между очите, като боксьор. В профил съм добре, но в анфас и полупрофил не.

Очевидно бавно се възстановявах, но се опитах да стоя във връзка с него. Не стана. Назначил си е една рускиня Женя, която да е лице за връзка с българките. Нещо като куче пазач. Страшно некомпетентна и с нулево отношение към клиент. От 10 въпроса, които й изпращах ми връщаше едносрични отговори. Писах й в whatsapp, преследвах я да ми отговори сумати дни. Само ми отговаряше, че всичко е нормално, щял да спадне носа. Последния мейл започнах с големи букви, че искам отговор от д-р Илхан. Нищо. Пак Женя ми отговори, че доктора бил казал да си тествам хормоните на щитовидната жлеза, защото съм била много подута...виждаш ли все едно няма общо с операцията. Тествах ги, супер са си. Отговор на въпросите ми няма. Накрая след мой злобен отговор ми прати телефона на доктора. Така и не му звъннах. Уморих се, предвид това отношение. Какво ли ще ми предложи или каже, така или иначе не мисля, че мога да му се доверя за ревизия. Уж трябваше да се видим през април в София. Записах си час при Мартина/Chocolate какъвто бил процеса според Женя. Април стана май, май свърши - ни вест, ни кост. Може и да е идвал, не знам. Опитвам се да разбера какво е правил с носа ми, на епикризата има някакви общи приказки, които са някакъв стандартен текст на турски. Разбрах го по твърдението, че има разрез на колумнелата, а аз такъв нямам...Така или иначе единствената, която ми обясняваше нещо в Турция беше Джансу...може би трябваше нея да издиря.

Който иска снимки, нека ми пише на лични.Опитах се да кача една, но не успявам.
Успех на вас...Аз съжалявам, че се подложих на това. Мъжа ми беше супер против, изпокарахме се, изхарчих куп пари. Надявах се, че като отивам в Истанбул шансът от разочарование е много нисък. Явно не ми е писано да си харесвам носа в този живот.

Последно редактирано от mariana__m : 29th May 2017 на 01:23
Отговори с цитат
  #2977  
Стар 29th May 2017, 01:54
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Хей Деси, имаш e-mail. Съжелявам за късния отговор, но тия дни съм много зает, все не ми остава време. Има много изписано за него, търси го в google.de. Каквото ти трябва ще ти приведа, само пиши. Мариана можеш ли да ми изпратиш снимки на лично, звучи доста зле :/
Отговори с цитат
  #2978  
Стар 30th May 2017, 09:11
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравей, Мариана. Много съжалявам, че не си доволна от резултата! Д-р Илхан все още не е идвал в София, тъй като му се наложи да пътува за лекции и конференции в чужбина. Почти сигурно е, че ще дойде на 10 и 11 юни, но го чакам да си купи билет, за да се свържа с всички записали се. Ако искаш обади ми се на 0877909255, за да обсъдим случилото се, не знаех, че имаш някакъв проблем. Ако желаеш, може и да се видим, ще помогна с каквото мога в свързването ти с д-р Илхан и изясняването на случая ти.
Моля всички, които се оперират при него, да се свързват с мен, тъй като аз съм отговорна за българските му пациенти. Не съм свикнала да получавам негативни отзиви от него, както и той самият предполагам. Но знам, че винаги поема отговорност, ако има някакъв проблем от негова страна. Наистина е трудна комуникацията с него, тъй като е прекалено зает, има страшно много пациенти, затова моля да се обръщате към мен, става много по-лесно и бързо!
Отговори с цитат
  #2979  
Стар 30th May 2017, 10:43
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте отново. Преди малко говорих с д-р Илхан относно случая на Мариана. По-късно ще се свържа и с нея, за да го обсъдим, но ще го напиша и тук по негово желание, за да не се притесняват бъдещите му пациенти.
Операцията на Мариана не е била стандартната, а само запълване чрез хрущял, както тя обясни в поста си, за да се премахне гърбичката. Той ще ми изпрати снимки от операционната, които ще препратя и на нея, за да се види действителният резултат, но според него наистина носът в момента е много подут и трябва да се изчака поне няколко месеца, за да спаднат отоците. Това се отнася за всички, разбира се.
Мариана, не знам какво се е случило при опитите ти да се свържеш с него, но той не е получавал никакви съобщения от теб. Помоли ме да напиша тук личния му номер, за да може всеки, който иска да се свърже с него, да му пише в Whatsapp: +90 532 645 94 38. Отговаря със закъснение, но винаги отговаря.
Отговори с цитат
  #2980  
Стар 30th May 2017, 11:09
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariana__m Виж мнението
Здравейте,

Да споделя мнение от моята операция при д-р Илхан. Бях писала в предишни постове.

Оперирах се февруари и резултата ми е доста разочароващ. Мисля, че ще съм първия куриозен случай, който след Турция ще ходи на ревизия в България или при д-р Авшар, ако някой ден събера сили и пари за втори дубъл на този цирк, в който съжалявам, че сама се забърках.

Имах нужда само от корекция на гърбица, в анфас се харесвах. Според него беше проста операция, без разрез, при която трябваше да изпили гърбицата на носа и да добави малко хрущял над нея, защото там беше доста ниско, без корекция върха.

Резултата е, че като че ли е уплътнил носа ми в най-широката и високата точка и сега изглежда по-широк и някак голям за лицето ми. Сложил е много хрущял над гърбицата и това много променя изгледа ми, удължава носа ми. Още на консултацията преди операцията го направи същото на фотошоп, казах му, че така не ми харесва, оправихме го както ми харесва и уж се разбрахме. Но в тази навалица и бързане при него, консултацията беше 10 минути сигурно, не знам изобщо какво е запомнил.

На консултацията след операцията, когато ми свали лонгетата, имаше малко хора в кабинета и за пръв път имахме спокоен разговор, в който ми пообясни малко повече неща и тогава ми каза, че над гърбицата е било много ниско и е сложил 3 слоя хрущял, което се равнява на 4.5 - 5мм. Учудих се много и попитах не е ли твърде много. Каза, че било станало супер... да ама не. Направо ми пречи на видимостта. Освен това имам и дупка от едната страна. Там, където беше гърбицата централно като че ли вече нямам кост, а съм останала по хрущял. Костта е много несиметричо изрязана и от дясната ми страна си е дупка, над която имам някакъв остатък от гърбица (или нещо друго) и прави полу-профила неприятен. Освен това носа ми е някак като накълцан, неравен, неестествено. Не се забелязва от самолет, но мен ме дразни. Гърбицата поне беше естествена, а сега съм все едно след странно счупване между очите, като боксьор. В профил съм добре, но в анфас и полупрофил не.

Очевидно бавно се възстановявах, но се опитах да стоя във връзка с него. Не стана. Назначил си е една рускиня Женя, която да е лице за връзка с българките. Нещо като куче пазач. Страшно некомпетентна и с нулево отношение към клиент. От 10 въпроса, които й изпращах ми връщаше едносрични отговори. Писах й в whatsapp, преследвах я да ми отговори сумати дни. Само ми отговаряше, че всичко е нормално, щял да спадне носа. Последния мейл започнах с големи букви, че искам отговор от д-р Илхан. Нищо. Пак Женя ми отговори, че доктора бил казал да си тествам хормоните на щитовидната жлеза, защото съм била много подута...виждаш ли все едно няма общо с операцията. Тествах ги, супер са си. Отговор на въпросите ми няма. Накрая след мой злобен отговор ми прати телефона на доктора. Така и не му звъннах. Уморих се, предвид това отношение. Какво ли ще ми предложи или каже, така или иначе не мисля, че мога да му се доверя за ревизия. Уж трябваше да се видим през април в София. Записах си час при Мартина/Chocolate какъвто бил процеса според Женя. Април стана май, май свърши - ни вест, ни кост. Може и да е идвал, не знам. Опитвам се да разбера какво е правил с носа ми, на епикризата има някакви общи приказки, които са някакъв стандартен текст на турски. Разбрах го по твърдението, че има разрез на колумнелата, а аз такъв нямам...Така или иначе единствената, която ми обясняваше нещо в Турция беше Джансу...може би трябваше нея да издиря.

Който иска снимки, нека ми пише на лични.Опитах се да кача една, но не успявам.
Успех на вас...Аз съжалявам, че се подложих на това. Мъжа ми беше супер против, изпокарахме се, изхарчих куп пари. Надявах се, че като отивам в Истанбул шансът от разочарование е много нисък. Явно не ми е писано да си харесвам носа в този живот.
Мариана нямаш опция за лични съобщения,не мога да ти пиша на лични,пиши ми на burgas75@email.bg.Съжалявам за случилото се с теб
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.