IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th October 2007, 13:01
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Benji,абсолютно си права.Но нека се надяваме,че след като сме си избрали хирург той е препочел да оперира по един метод и се усъвършенства все повече и повече в него.Защото според мен е факт,че почти всеки оперира само по един метод.Поправете ме ако греша.По- добре ли е ако не съм раждала импалнтите да са под мускула?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th October 2007, 13:03
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Това да се довериш на доктора според мен означава това: Той ти предлага трите варианта на достъп и трите на поставяне (надмускулно, напълно под и частично под). И ти казва: според мен за теб е най-добре еди какво си!
А те какво, всеки си има метод, работи си по него и те убеждава че това е истината
Това ли е доверие в доктора?
Права си!
Но такъв хирург няма.А ако имаше най-вероятно нямаше да е добър в нито едното.
За доверие при това положение е несериозно да се говори.Четеш,мислиш,решава и отиваш при хирург,който прави точно това,което искаш.Аз поне така разсъждавах...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th October 2007, 14:51
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
По- добре ли е ако не съм раждала импалнтите да са под мускула?
Ами ако нямаш бюст и нямаш увиснала кожа - да, по-добре е.
Предимствата са повече от рисковете, но все пак ти решаваш...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th October 2007, 14:55
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз все си мислех че нямам,а той Динев каза че имам.И за пореден път се убеждавам,че колкото повече чета=повече мения=голяма обърквация .Аз си държа на надмускулните,а сега май само ще променя начина на поставяне вместо през ареолата,както той предложи-под гърдата.
Благодаря на всички за изчерпателните отговори
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th October 2007, 15:01
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Ами успех тогава, дано си взела най-правилното за теб решение!
И после да се похвалиш!
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th October 2007, 15:06
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Благодаря,Danielka.Аз все още нямам час за операция,но вчера пратих е-майл на Динев,и днес цял ден чакам неговия отговор(досега съм му писала само 1 път и ми отговори доста бързо),е,все пак човека работи.Надявам се операцията да ми бъде скоро.Когато бях на консултацията той ми каза,че може да ме запише най-рано след 3-4 седмици.И сега седа си и си чакам.Ще ви осведомя,когато вече всичко е уговорено и искрено се надявам да ми стискате палци всичко да мине добре.Целувам ви всичките
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th October 2007, 00:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Цитирай:
Първоначално написано от adinka
По- добре ли е ако не съм раждала импалнтите да са под мускула?
Ами ако нямаш бюст и нямаш увиснала кожа - да, по-добре е.
Предимствата са повече от рисковете, но все пак ти решаваш...
Даниелка, би ли разяснила какво имаш предвид и защо според теб е по- добре имплантите да са под мускула, ако не си раждала?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th October 2007, 12:37
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Права си!
Но такъв хирург няма.А ако имаше най-вероятно нямаше да е добър в нито едното.
За доверие при това положение е несериозно да се говори.Четеш,мислиш,решава и отиваш при хирург,който прави точно това,което искаш.Аз поне така разсъждавах...
Естествено!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th October 2007, 12:57
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

adinka, на мен хирургът ми каза, че след като не съм раждала е изключено да ми постави имплантите през ареолата (не че съм искала), защото може да се засегна млечната жлеза и съответно да имам проблеми като реша да имам деца и да кърмя. Иначе ми каза, че може под и надмускула да ми ги постави. При надмускулното увисвали по-бързо и аз си избрах подмусклуното поставяне....но все пак мисля, че изборът ти е добър Успех ти желая!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th October 2007, 15:19
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

изборът ми е направен,даже и дата вече имам. обаче му казах на Динев, че искам разрез под гърдата и той каза, че дори ще е по-лесно за него.Може би на консултацията ми каза,че може през ареолата,защото някои фръцли не искат да имат белег,та затова ми го е казал-като по-добър вариант нали,но аз не се притеснявам от някакви си малки белези,дано са малки де,защото засега нямам намерение да се снимам в Плейбой.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дайтесъветзаразреза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.