IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th November 2007, 12:33
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Като чета, се отказвам от надмускулното, колкото и да искам така да си ги направя гърдите.. Явно ще са подмускулно и само мога да се надявам да станат така, както ги искам (макар подмускулните гърди да не изглеждат точно така, както ми се иска и все пак съм виждала страшно красиви, точно подмускулно...Ама от какво зависи, не знам )
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th November 2007, 13:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
подмускулните гърди да не изглеждат точно така, както ми се иска и все пак съм виждала страшно красиви, точно подмускулно...Ама от какво зависи, не знам )
Ами мисля, че най-вече зависи от анатомията, не толкова от доктора (макар и това да е важно, разбира се), от големината, от това дали са ти по-отпуснати гръдните мускули и колко са ти големи също, от твоята предишна форма и формата на имплантите... Абе страшна работа... Но пък е страшно интересно и индивидуално как всеки бюст според тези фактори придобива различен и уникален вид...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th November 2007, 13:07
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Това до някъде ми дава надежда, защото формата на гърдите ми сега е много добра(пак казвам, има разлика с отпреди 5 години, но като цяло изглеждат хубави).

Благодаря за инфото
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th November 2007, 20:55
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Аз преди месец и половина минах от надмускулно на подмускулно. Определено съм много доволна и съм за подмускулния метод.
Деми,а как е разликата в движението на гърдите при двата метода?
Според мен основният недостатък на подмускулното е,че импланта се деформира при контракция на мускула,но това разбира се може да е "бял кахър" пред другите недостатъци на надмускулното,не знам
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th November 2007, 21:46
пилето пилето не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Spain
Мнения: 66
По подразбиране

белезите покрай ареолата/говорим за цялостен разрез на ареола/са много грозни и последствията са не само ,че не е подходящо за нераждали,но също така с течение на времето асиметрия на двете ареоли,това ми каза моят доктор и с това мога да се съглася.Истината е,че трябваше до последно да настоявам на своето,за подмускулни,а една поправка и то временна на надмускулните мисля,че не си заслужава.Не ми е ясно аз сега съм с 410 какво ще може да ми се сложи под..Вертикален разрез-грозни белези и също е само времено,демили,ти написа в лс,че ти е залепил първите джобове с лепило...,ако си спомниш нещо,пиши,за да знам какво може да се направи.А гуен,имам нужда вече,падат всеки ден,аз дори не спя без сутиен,от операцията не свалям ИЗОБЩО сутиените../говорим за спортните,тези,които се носят след операцията/.авче,ако има нещо,пиши.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th November 2007, 13:10
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Всички импланти над 280-300сс се поставят ЧАСТИЧНО под мускула, тоест там, където гърдата тежи и увисва пак си е над мускула. По-бавното увисване важи само за изцяло подмускулния метод.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th November 2007, 13:16
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

По принцип си права,Емка. Но си мисля,че дори и частично подмускуклно,в този случай импланта сраства към две повърхности-отдолу ребрата и каквото е още там,отгоре-мускула.При надмускулното сраства само към мускула,който е отдолу,но и аз мисля,че основната поддръжка е запазен мускул в долата част,т.е. пълно подмускулно,но пък там големината на импланта е ограничена
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th November 2007, 15:41
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не, не имплантът не сраства с тъканите ... предизвиква в тях формиране на капсула, която не е много разтеглива, но с натежаването на импланта се разширява надолу (а нагоре, съответно, сраства) поради делене на клетките, които я изграждат.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th November 2007, 15:52
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Какъв е извода тогава Диастемма, все пак по бавно ли увисват подмускулните?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th November 2007, 16:28
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Пак това имах предвид-имплантът предизвиква образуване на капсула от съединителна тъкан около себе си,която сраства с тъканите.В единия случай само отдолу,в другия-двустранно/резултатът е един и същ
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Преминаванеотнадмускулнокъмподмускулно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:41.