IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 30th December 2007, 08:30
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Nannssi__ аз мисля ,че е най добре импланти да се поставят след раждане ,защото тогава гърдите се уголемяват следователно кожата се разтяга и след това наново ще ти трябва корекция тъй като най вероятно ще се деформират и ще изгубят формата си ..А това за което ти е казала лекарката ти за мен не е никаква глупост ако се замислиш ,но не питай тук за това а се консултирай с повече специалисти !!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th January 2008, 18:50
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране

Не съм чувала или чела ,че силикона се сменя на всеки три години.Може да си го смениш , да ти сложат същия (или по-малък)кубик като просто ти изрежат излишната кожа.
Колкото до това дали да се оперираш преди да родиш или не, е лично решение!Аз бих се оперирала и преди да родя,но тогава нямаше добри специалисти в България и беще зверски скъпо(не че сега не е),но беше различно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неадекватнивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:56.