IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 24th July 2009, 12:26
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LP_
Сложно, сложно ама и то официално приключи, к'вото било - било, повече там крака ми няма да стъпи
Да не е това мястото на "произшествието", че предпочиташ да правите секс на други места?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 24th July 2009, 12:30
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Аз съм за това, двамата разделени да си помагат от време на време. Кво толкова, където е текло, винаги може пак да текне!

Поне докато единия не открие човек, който доминира много здраво над старата връзка!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #53  
Стар 24th July 2009, 12:46
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Аз съм за това, двамата разделени да си помагат от време на време. Кво толкова, където е текло, винаги може пак да текне!

Поне докато единия не открие човек, който доминира много здраво над старата връзка!
така наистина е най-добре и в някакъв смисъл най-разумно
Отговори с цитат
  #54  
Стар 24th July 2009, 18:39
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

xxxxx - Предпочитам изобщо да не да правим секс повече, помолил съм я да не ми звъни, и аз съм спрял да й звъня, и като цяло съм прекратил всякакви контакти с нея. Просто сезона на "От местопроишествието" се оказа по дълъг, отколкото изобщо съм подозирал, а аз подозирах, че е доволно дълъг И т'ва жените сте страшна раота - ти му говориш "знам за какво става въпрос", то си знае неговото "ама не е вярно т'ва, обичам те, луд ли си да си помислиш такова нещо". Та за това сега тотален игнор

te_dda - Смела ли го раздава тя
Отговори с цитат
  #55  
Стар 25th July 2009, 23:52
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Аз съм за това, двамата разделени да си помагат от време на време. Кво толкова, където е текло, винаги може пак да текне!

Поне докато единия не открие човек, който доминира много здраво над старата връзка!
Там където плюя не ближа!Веднъж прекратила контакти с някой независимо дали аз дали той никога не бих правила секс с него отново!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 25th July 2009, 23:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е, то зависи дали плюеш.... аз там, където съм обичала, никога не бих могла да плюя... няма някой от бившите ми, с който да съм прекратила изцяло отношения. Всеки един ми е приятел и до днес и мога да разчитам на приятелска помощ по всяко време, както и те на мен.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 26th July 2009, 00:00
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

И за мен раздялата е край дори и на плътските удоволствия.Нали така трябва все пак
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th July 2009, 00:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

То по принцип не дори, а именно на плътските удоволствия би трябвало да е край, както и на емоционалния ангажимент към въпросния човек. А нормалните човешки отношения с него може и да не се прекратяват (ако е стока човека)
Отговори с цитат
  #59  
Стар 26th July 2009, 00:05
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Няма да е лошо дори разделени да се ч*кнем един път!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #60  
Стар 26th July 2009, 00:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

[quote="apoklistika"]Е, то зависи дали плюеш.... аз там, където съм обичала, никога не бих могла да плюя... няма някой от бившите ми, с който да съм прекратила изцяло отношения. Всеки един ми е приятел и до днес и мога да разчитам на приятелска помощ по всяко време, както и те на мен.[/quote

Мога да запазя приятелски отношения но сексуалните из4зват напълно!
Имам стари гаджета които са ми много добри приятели имам и такива които бих удушила с голи ръце макар да не съм 4овек на крайностите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексследраздяла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:26.