IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 10th November 2008, 16:18
Аватара на mizz_narie
mizz_narie mizz_narie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране


Последно редактирано от mizz_narie : 24th August 2011 на 15:14
Отговори с цитат
  #312  
Стар 10th November 2008, 19:25
Аватара на mizz_narie
mizz_narie mizz_narie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране


Последно редактирано от mizz_narie : 24th August 2011 на 15:14
Отговори с цитат
  #313  
Стар 10th November 2008, 19:42
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране Re: hiiii

Цитирай:
Първоначално написано от mizz_narie
неска за 1 път да не ми се яде сладко (обикновенно мн ми се яде) пих 2ж2 карбослимчето ето и режимчето Разрешени храни за 1 ден

* 500 г зеленчуци (пресни или варени на пара).
* 200 г плодове (без банани и авокадо).
* Филия хляб (40 г).
* 8 чаени лъжици растителна мазнина и 1 - масло.
* 60 г сирене (30 % масленост).
* 80 г кашкавал.
* 150 г кисело мляко.
* 200 мл прясно мляко (1,5% масленост).
* 100 г месо или 150 г риба.
* 1-2 яйца на седмица.
* 35 г ориз.
* Веднъж в седмицата си направете ден само на суроватка. и малко упражнениа ама нз откъде д аси зема суроватка
* На ден трябва да изпивате по 2 л течности: минерална вода, билков чай, черно кафе.


пишеше че с есвалят 10 кг за 3 седмици но аз не мисля че толкова много ще сваля (мисля да я правя докато сваля 15 те кг )
И аз се зачудих за сурватката.. Потърси в интернет някъде информация из форумите..
Предполагам, че растителното масло ще бъде зехтин. Малко.. имам предразсъдъци срещу маслото..
Като цяло обаче ми се струва хубава храната. Чудя се само дали ще можеш да изядеш всичко при положение, че КарбоСлим доста подтиска апетита..
А за момичета, съвсем скоро Марта писа, че е свалила 20кг. Тя е започнала да пие хапчетата Април. За другите момичета не си спомням точно, но назад в темата си го пише.
Отговори с цитат
  #314  
Стар 12th November 2008, 20:47
valqviki valqviki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Пирпоп
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета! С интеес прочетох цялата тема. Успяхте да ме обедите да си взема и аз Карбо слим и днес го поръчах в аптеката. Надявам се и при мен да има успех. Това което ме притеснява обаче е че, никоя от вас не е писала какво е станало с теглото й след като е спряла хапчетата. Моля някой да сподели. Благодаря ви
Отговори с цитат
  #315  
Стар 12th November 2008, 21:16
Аватара на mizz_narie
mizz_narie mizz_narie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране hi valqviki

доб

Последно редактирано от mizz_narie : 24th August 2011 на 15:14
Отговори с цитат
  #316  
Стар 12th November 2008, 21:55
alex_ph alex_ph не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 28
По подразбиране Privet

Хей, привет на всички слабеещи мацки!
Моля да бъда извинена за дългото отсъствие , но синът ми тази година е седми клас и от началото на учебната година се бях втурнала в търсене на учители за уроци по бълг.език и математика и не ми остана време да се включа във форума!
Поздравления на всички, които продължават и не се отказват от отбора на слабеещите!!!
Искам само да споделя с Вас , нещо което открих преди 15 дни. То се намира тук:
http://www.lechitel.bg/product.php?p=109
Малко се поизоставих и реших за тонус да опитам нещо ново, просто ей така да не наваксам досега свалените кг, като се има впредвид, че идва зима, стъмнява се по-рано и няма време за разходки и т.н. Та аз си купих и вече 10 дни пия Глюкоманан + хром. В края на октомври синът ми и мъжа ми имаха рожденни дни и покрай тази една седмица се отпуснах и то здравата и резултатът беше 3 кг нагоре - ама голямо ядене беше де. Затова реших да пробвам глюкоманана и бях особенно изненадана от резултата: загуба на апетит и сладки изкушениял За тези 10 дни си възтанових качените 3 кг. Неискам да се натрапвам, а само да споделя за новото ми откритие!
Целувки на всички и.......до нови постижения!
__________________
alex_ph
Отговори с цитат
  #317  
Стар 12th November 2008, 22:56
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте на всички на всички новички. Браво бе сега се чувствам много по-добре, като сме толкова много. Това винаги ми е давало енергия.

PeCinCe , доста добре ме заместваш, благодаря че си отговорила вместо мен Браво и за сваления килограм
mizz_narie Сега виждам, че и ти си писала, страхотно супер бързи и невероятни резултати. Ще свалиш и другите 13 само няма да тревожиш.
valqviki добре дошла и на теб в нашата компания. Аз го пия от доста дълго и още не съм го спирала, но скоро сигурно ще го спра тъй като и вече отслабнах с 20 килограма останалите ще се опитам да ги сваля сама и тогава ще ти кажа. Но мисля,че Мила го е прекъсвала и почвала няколко пъти и доколкото знам не е качвала обратно килограми.
Целувки от мен момичета и мноооого минуси.
Отговори с цитат
  #318  
Стар 13th November 2008, 16:55
valqviki valqviki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Пирпоп
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте слабеещи дами! Тъй като не ми доставиха карбо слима в аптеката, реших да си го поръчам от сила.бг и говорих с техният консултант. Той ме посъветва да си съставя хранителен режим който да включва 5 кратно хранене(по малко естествено), каза също че, е добре да се комбинира с ампули карниформ, и е добре да се вземат поне 2 опаковки. Всяка съдържа по 10 ампули и струва 40лв.Взима се всеки ден по една, но на мен ми се стори малко скъпо да си взема и тях и затова реших да си поръчам L-карнитин гел, който струва 10лв. Успех на всички отслабващи. Дано и аз скоро да ви се похваля с добри резултати
Отговори с цитат
  #319  
Стар 13th November 2008, 21:27
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

valqviki как така не ти го доставиха, какво ти казаха? Понякога са ми странни тия аптекари (по принцип много ги уважавам), ама защо трябва да ги молиш да ти го доставят, вместо те да те молят.
Отговори с цитат
  #320  
Стар 14th November 2008, 10:22
valqviki valqviki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Пирпоп
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей Марта80! Най - вероятно го няма на всякъде и не им се е занимавало да го търсят. Като не си работят собствениците е така. Когато не ги засяга пряко им е все едно дали ще продаде един продукт повече или не, на края на месеца ще вземе една и съща заплата . Жалкото е това че, много често се случват такива неща на всякъде. Сбъркано ни е мисленето. Днес обаче, го чакам да дойде по Еконт и нямам търпение да го започна . След три бремености изглеждам ужасно. Последните 2 бяха секцио и прибирането на корема е доста трудно. Имам да свалям 11-12 кг. и искрено се надявам че Карбо слим ще ми помогне. Ще разказвам скоро. Успех на всички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:12.