IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 10th June 2013, 08:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Всеки хирург има различни виждания за масажите след операцията. Зависи и с какви импланти си (дали са кръгли или анатомични). Най-добре е да отидеш при твоя доктор ... по-добре отколкото по телефон или ние да ти даваме съвети.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 10th June 2013, 16:28
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Дека сте бе момичета,голЕмо затишие настана тук..
Отговори с цитат
  #503  
Стар 11th June 2013, 15:21
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Момичета, кога отидохте за пръв път на мамолог след операцията? И кога най-рано може да се отиде?
Отговори с цитат
  #504  
Стар 12th June 2013, 09:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Момичета, кога отидохте за пръв път на мамолог след операцията? И кога най-рано може да се отиде?
На мен док. ми каза на шестия месец, преди да отида при него на контролен, да отида на мамолог. Е, аз още си седя на ушите, а мина година и повече
Отговори с цитат
  #505  
Стар 12th June 2013, 10:19
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
На мен док. ми каза на шестия месец, преди да отида при него на контролен, да отида на мамолог. Е, аз още си седя на ушите, а мина година и повече
И аз така,ама съм само на половин година
Иначе и на мен моя доктор каза същото,вече ме е срам от себе си колко съм немарлива за здравето си...
Отговори с цитат
  #506  
Стар 12th June 2013, 10:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

А аз дори не помня кога съм ходила за последно,хаха.Мисля беше преди година и половина
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #507  
Стар 14th June 2013, 18:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Дека сте бе момичета,голЕмо затишие настана тук..
Дали пък не забегнаха по Фейсбуците? Аааа!
Отговори с цитат
  #508  
Стар 15th June 2013, 23:11
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Дали пък не забегнаха по Фейсбуците? Аааа!
Инка-Бубулинка, щях да те питам, обаче нещо се отнесох и забравих , тааа ти ли си Ина, дето ме аддна във Фейса, че аз май друга Ина не познавам?!?
Иначе, хвърлям по едно око тук, но напоследък нямаше никакво движение и май скоро не съм надничала.
Имах неблагоразумието да реша да си отглеждам био зеленчуци и си направих гладинка на двора. Е не съм се прекарвала така през живота си! Ръце им целувам на хората, които се занимават с това! Догодина ще си ям нитратен зарзават!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #509  
Стар 16th June 2013, 10:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Инка-Бубулинка, щях да те питам, обаче нещо се отнесох и забравих , тааа ти ли си Ина, дето ме аддна във Фейса, че аз май друга Ина не познавам?!?
Иначе, хвърлям по едно око тук, но напоследък нямаше никакво движение и май скоро не съм надничала.
Имах неблагоразумието да реша да си отглеждам био зеленчуци и си направих гладинка на двора. Е не съм се прекарвала така през живота си! Ръце им целувам на хората, които се занимават с това! Догодина ще си ям нитратен зарзават!
Аз съм, аз ... . Надявам се, че не съм била нахална.
Лиде, само ако имаш времето ... гледай си градинката. Ще ти трябват доста съвети (от хора лично, или от чичко Гугъл), но в крайна сметка ... то си е за теб (вас). А пък и колкото физически упражнения ще направиш без да искаш ... я, колко пропуснати ползи ще имаш, ако я зарежеш.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 16th June 2013, 13:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

lidiya недей така се отказва, няма по хубаво от био доматки в двора, а и трябва да трупаш опит, защото на дърти години, къде мислиш, че ще си по цял ден естествено, че в градината или може би вие/ние ще сме друго поколение баби и дедковци , аз лично съм готов да разбия всички безумни стереотипи ! Тия мохабети дето ги говорят близките на Инка, че вече не им е минало времето за това или онова е един глупав стереотип, заради който много хора се лишават от това да изпитват щастие !

А за хора като нея, които явно са били големи купонджии, като млади и все още са пълни с енергия и жизненост и трябвали заради един брак със или без деца, да си седят вкъщи и да плетат гоблени (образно казано) защото вече им било минало времето. Това е много лошо за психиката и в последствие и за физическото здраве на човек, да потиска тази енергия в себе си и лишението от щастие, а щастливите хора имат и най добро здраве.

Психиката е всъщност ключът на човешкото здраве от нея тръгват всички проблеми, това трябва всеки да го знае ! Смехът пък е най мощното лекарство за всички болести, веселите и позитивните хора живеят най дълго и това е факт факт факт !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:42.