IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th June 2010, 16:39
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Лятото обаче не нося анцунг изобщо, дори и в фитнеса и вкъщи. Замествам го с розови къси панталонки.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th June 2010, 19:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз пък не знам страна, в която хората да не се интересуват как са облечени. Не знам дали това е български навик, но тук в Австрия никой не ходи по анцуг ( освен чужденките).
Вярно е че се обличат малко по-консервативно от нашите девойчета, но не мога да кажа че изобщо не им пука в какво са облечени.
Нали знаеш по дрехите посрещат, по ума изпращат. Ако се обличаш странно, никой нищо няма да ти каже, но оставяш все пак лошо впечатление - не само в България, но навсякъде по света
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th June 2010, 20:43
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аз пък не знам страна, в която хората да не се интересуват как са облечени. Не знам дали това е български навик, но тук в Австрия никой не ходи по анцуг ( освен чужденките).
Вярно е че се обличат малко по-консервативно от нашите девойчета, но не мога да кажа че изобщо не им пука в какво са облечени.
Нали знаеш по дрехите посрещат, по ума изпращат. Ако се обличаш странно, никой нищо няма да ти каже, но оставяш все пак лошо впечатление - не само в България, но навсякъде по света
Едва ли австрийците се обръщат и коментират кой с какво е обле4ен!Разгледай им форумите и виж за какво си говорят
Аз поне до сега не съм намерила ангийски форум в който да се коментират анцузи или кой как бил обле4ен
Говорим за анцуг през свободното време когато примерно излизаш на разходка из парка или просто да разходиш ку4ето из махалата а примерно да ходиш на ресторант с него!Макар 4е като се огледам виждам много хора от разли4на възраст които носят горници на анцузи и изобщо не изглеждат странно!И не мисля 4е един анцуг те прави странен в о4ите на хората!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th June 2010, 21:47
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ти голям специалист се извъди по австрийския начин на мислене. Е нека ти кажа, че грешиш. Начинът на обличане се коментира тук не повече и не по-малко отколкото в България.
Ти предполагам живееш отвъд океана, там са по-либерални във възгледите си относно мода и стил. Аз бях изумена като видях как си щъкат по костюм и маратонки.
Не се сещам за коя снимка говориш, но изразът ти определено е обиден и аз не мисля че с нещо съм провокирала подобно отношение
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19th June 2010, 22:20
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Напротив живея в Европа и никой до сега не съм чула да коментира кой как е облечен .Много 4есто можеш да видиш хора обути с маратонки , гуменки или горници на анцузи! При младите моми4ета анцунга е нещо задължително в гардероба .Честа гледка е и жени по анцузи трагнали на разходка .И като говорим за анцузи -нищо общо с ментетата Адидас в БГ
Далеч съм от мисълта да те обиждам просто исках да ти покажа че всеки има различно мнение, за теб анцунга е недопустим докато за мен твоя начин на обли4ане.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 20th June 2010, 08:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Анцугът е част от гардероба на спортуващата жена. Не мога да повярвам че се впускам в подобна дискусия. Естествено че няма да чуеш коментари по повод този вид обличане, щом ти самата се обличаш така. Никой няма да ти го каже в очите, ще го изкоментират зад гърба ти. Това е истината- съжалявам за теб!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20th June 2010, 09:42
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Анцугът е част от гардероба на спортуващата жена. Не мога да повярвам че се впускам в подобна дискусия. Естествено че няма да чуеш коментари по повод този вид обличане, щом ти самата се обличаш така. Никой няма да ти го каже в очите, ще го изкоментират зад гърба ти. Това е истината- съжалявам за теб!
Хахахаха обли4ам се така в свободното си време и не се притеснявам да излеза така до магазина или да преско4а до съседката Да слу4вало се е да ме коментират ....например за зстегнатия задник който имам или за плоския корем
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th June 2010, 10:04
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

абе... има си семантика и анцуга, ако трябва да съм честен

случвало ми се е както така се ебаваме с тия дето си ходят с анцузи да срещам некви готини момичета да си ходят така =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th June 2010, 10:38
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Поздравления за хубавата фигура! Аз за съжаление не мога да се похваля с такава- благородно ти завиждам
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th June 2010, 13:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Поздравления за хубавата фигура! Аз за съжаление не мога да се похваля с такава- благородно ти завиждам

Ех за това пък си едни гърди напред
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женаанцу
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:16.