IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 26th December 2008, 18:28
Аватара на tais
tais tais не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Здравейте момичета,за първи път пиша тук-радвам се че ви открих.Преди 2седмици беше моята операция-375к подмускулно,Ментор кръгли висок профил.Заедно с това ми направиха и повдигане на бюста-сега имам белези около ареолите и под гърдите,но не това ме притеснява....едната ми гърда стои изгърбена отгоре и е като круша-а другата е кръгла и става точно както исках.Много се притеснявам да не остана така Доктл каза че имплантите са на место и трябва 5м да почакаме за да се оформят гърдите.Дали не съм получила капсулна контрактура?Как мислите защо е така и дали ще се оправи?Като си помисля че може пак да ме режат ме обхваща ужас Моля ви да ми дадете мнението си....
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 26th December 2008, 19:42
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tais
Здравейте момичета,за първи път пиша тук-радвам се че ви открих.Преди 2седмици беше моята операция-375к подмускулно,Ментор кръгли висок профил.Заедно с това ми направиха и повдигане на бюста-сега имам белези около ареолите и под гърдите,но не това ме притеснява....едната ми гърда стои изгърбена отгоре и е като круша-а другата е кръгла и става точно както исках.Много се притеснявам да не остана така Доктл каза че имплантите са на место и трябва 5м да почакаме за да се оформят гърдите.Дали не съм получила капсулна контрактура?Как мислите защо е така и дали ще се оправи?Като си помисля че може пак да ме режат ме обхваща ужас Моля ви да ми дадете мнението си....
спокойно мила,има време още ще се оформят гърдите ти не се притеснявай това си е нормално.
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 26th December 2008, 19:52
Аватара на tais
tais tais не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Цитирай:
Първоначално написано от tais
Здравейте момичета,за първи път пиша тук-радвам се че ви открих.Преди 2седмици беше моята операция-375к подмускулно,Ментор кръгли висок профил.Заедно с това ми направиха и повдигане на бюста-сега имам белези около ареолите и под гърдите,но не това ме притеснява....едната ми гърда стои изгърбена отгоре и е като круша-а другата е кръгла и става точно както исках.Много се притеснявам да не остана така Доктл каза че имплантите са на место и трябва 5м да почакаме за да се оформят гърдите.Дали не съм получила капсулна контрактура?Как мислите защо е така и дали ще се оправи?Като си помисля че може пак да ме режат ме обхваща ужас Моля ви да ми дадете мнението си....
спокойно мила,има време още ще се оформят гърдите ти не се притеснявай това си е нормално.
Благодаря DANIS ще чакам с времето дано се оеднаквят....
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 2nd January 2009, 12:35
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

И на мен ми стана някак подозрително....
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 11th January 2009, 00:57
adella adella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета!
Аз съм една от пострадалите от пластичната хирургия(гърди),и имам нужда от помощта ви.Моля ви да ме насочите към кой да се обърна ,кой е най-добрия'' поправач '' на гърди.Получих подгъване на ореола и зърното надолу в следствие на 3 операции,защото организма ми отхвърли единия имплант 2пъти и едва на 3-тия път се оправиха нещата,но сега не искам да ви казвам как ми изглежда едната-ОТВРАТИТЕЛНО.Много Ви моля ,кажете ми при кого да отида...надеждата ми е във Вас. Благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 11th January 2009, 10:19
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adella
Здравейте момичета!
Аз съм една от пострадалите от пластичната хирургия(гърди),и имам нужда от помощта ви.Моля ви да ме насочите към кой да се обърна ,кой е най-добрия'' поправач '' на гърди.Получих подгъване на ореола и зърното надолу в следствие на 3 операции,защото организма ми отхвърли единия имплант 2пъти и едва на 3-тия път се оправиха нещата,но сега не искам да ви казвам как ми изглежда едната-ОТВРАТИТЕЛНО.Много Ви моля ,кажете ми при кого да отида...надеждата ми е във Вас. Благодаря Ви!
това е много неприятно,което ти се е случило,не знам кой може да се справи най-добре с твоя проблем,дано нещата при теб се оправят и всичко да е наред,успех
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 11th January 2009, 14:10
adella adella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Цитирай:
Първоначално написано от adella
Здравейте момичета!
Аз съм една от пострадалите от пластичната хирургия(гърди),и имам нужда от помощта ви.Моля ви да ме насочите към кой да се обърна ,кой е най-добрия'' поправач '' на гърди.Получих подгъване на ореола и зърното надолу в следствие на 3 операции,защото организма ми отхвърли единия имплант 2пъти и едва на 3-тия път се оправиха нещата,но сега не искам да ви казвам как ми изглежда едната-ОТВРАТИТЕЛНО.Много Ви моля ,кажете ми при кого да отида...надеждата ми е във Вас. Благодаря Ви!
това е много неприятно,което ти се е случило,не знам кой може да се справи най-добре с твоя проблем,дано нещата при теб се оправят и всичко да е наред,успех
Бладодаря Данис!
Надявам се.Мисля да се консултирам,като за начало с д-р Динев,и с д-р Ильо Стоянов,защото Chujdata спомена в темата,че са добри ремонтаджии....Вече не издържам,в жестока депресия съм от това....
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 11th January 2009, 14:38
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

adella, консултирай се и с Заякова във Варна. Сигурна съм, че има начин да се оправи.Успех, стискам палци
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 11th January 2009, 18:25
adella adella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
adella, консултирай се и с Заякова във Варна. Сигурна съм, че има начин да се оправи.Успех, стискам палци
Благодаря ти за насоката,и при нея ще отида..........ако трябва и накрая на света ще отида,но трябва да го оправя този проблем....
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 12th January 2009, 04:42
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Чети и се информирай

Последно редактирано от diadora : 27th March 2011 на 00:23
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:15.