IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th March 2006, 08:34
Stillness Stillness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: обикновено в собствени въздушни замъци :)
Мнения: 24
По подразбиране

Malvina, защо не се посъветваш с още няколко хирурга? Ще добиеш по-добра представа как да направиш следващата операция, колко силикон да сложиш и да чуеш повече мнения за възстановяването ти. Доверила си се на д-р Калудов, без да се допиташ до друг лекар и сега си понасяш последствията. Сега пак се допитваш само до д-р Тонев. Струва ми се странно, след всичко, което си изживяла да допускаш пак същата грешка и да вярваш сляпо на първия срещнат хирург. Наистина не те разбирам. Ами ако пак стане грешка? Ако не харесаш резултата? Ако след операцията разбереш, че е можело да имаш и по-голям бюст, какъвто искаш? Тялото си е твое и едва ли имам право да ти казвам какво да правиш с него, но моля те, бъди малко по-разумна!
Леко и успешно възстановяване и всичко най-добро!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th March 2006, 09:01
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Може би съм пропуснала да отбележа,но когато разбрах че имам проблем имах консултация освен с Тонев и с Бояджиев и нещата които ми казаха и двамата се припокриваха на 100% тогава вече се спрях на Тонев по ред причини...просто го усетих по близък.Относно големината на бюста,сигурна съм че повечето хирурзи не биха ме спряли дори ако пожелая 400 куб,и точно факта че Тонев категорично ми заяви 300 и нито милиграм повече ме кара да се чувствам някак сигурна. След всичко през което преминах вътрешния ми глас сега ми казва,че ще се чувствам по-добре с 300 куб и здрава отколкото с 350 и пак с проблеми
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th March 2006, 09:51
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina

Още при консултацията си при Тонев му намекнах какво мисля да предприема и усетих че някак се дръпна и скаше ми се да ми даде някакъв документ с който да освидетелства състоянието в което ме е поел като пациентка,но нали се сещаш ,че ще се замеси и неговото име и може би заради това ми отреагира доста резервирано.Иначе не ми се иска да оставям нещата така,ако някоя има идеи...отворена съм за всякакви предложения!
На никой доктор не му е приятно когато някой пострадал след тяхна намеса потърси правата си. Мисля че д-р Тонев няма да те подкрепи в никакав случай.Но много се надявам за този `доктор `Любомир Калудов и всички останали за който не знаем да не останат безнаказани.Ако можем ние тук да помогнем,кой както може.Поне една статиика в някой вестник ,списание
да има за този Любомир Калудов,да разберат още хора за некадърноста му !
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th March 2006, 12:14
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета малко изпаднах в размисъл по отношение формата на имплантите,порових се в разни сайтове и доста се обърках...ако някой ме просветли относно някои форми на импланти ще му бъда благодарна! Ние например с Тонев решихме моите импланти да са капковидни на Евросиликон ( винаги съм си мислила че това е моята форма имплант),а като разглеждам снимки в нета жените чиито бюстове харесвам са доколко разбирам със Smooth round saline. Това означава ли,че техните са кръгли и моите ще изглеждат доста различно?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th March 2006, 14:26
Stillness Stillness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: обикновено в собствени въздушни замъци :)
Мнения: 24
По подразбиране

Извинявай, Malvina, наистина не съм разбрала, че си се консултирала и с друг лекар Просто се притесних за теб - леко си наивна /надявам се да не ми се обидиш, не го казвам с лошо чувство/ и подхождаш с повече доверие към хората, а те не винаги го залужават. Явно вярваш, че всеки човек е добър. Не ми се иска да страдаш повече. И без това ние жените изтърпяваме какво ли не, за да сме красиви, обичани и със необходимото самочувствие. Лошо е, кокато се възползват от нас. Все пак независимо дали ще съдиш или не д-р Калудов, се радвам, че сподели във форума проблемите си. Сега той ще загуби голяма част от клиентите си, а това за такива като него, които гледат само парите си е доста голямо наказание
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th April 2006, 15:18
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

аз съм журналистка и бих искала да се свържа с момичета претърпели несполучливи операции,защото правя предаване за пластичните операции
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th April 2006, 15:26
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th April 2006, 18:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
аз съм журналистка и бих искала да се свържа с момичета претърпели несполучливи операции,защото правя предаване за пластичните операции
аз слава богу не съм от тях, но ще ми е интересно да гледам предаването ти, кажи кога ще се излъчва като е готово, да гледам
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th April 2006, 01:36
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Здравейте!

Аз съм много препатила от клиника Малинов и д-р Ефремов. Моята история е дълга, не зная дали ще ви е интересно да четете толкова ходения по мъките. Накратко, страшно лош резултат след поставяне на импланти - голяма асиметрия и голямо свличане от едната страна. Беше си истинска трагедия! Само да ви кажа, че за двете години, през които ходих така, не зная дали има и два пъти да съм спала с мъжа ми. Как не се разведе той с мене, не знам. През повечето време бях потисната и депресирана, а да се съблека по какъвто и да било повод изобщо не можех и да си помисля! Най-ужасното беше, че от клиниката много убедително ме уверяваха, че по-добро при мен никой не можел да направи.

Аз обаче не исках да повярвам, че трябва да си ходя така цял живот и обиколох доста други хирурзи с молба за корекция. Май съм била при всички в София. Бях и при д-р Динев и д-р Бояджиев. Те и двамата ми направиха добро впечатление, и вероятно биха успяли да направят корекцията. Но аз избрах друг. Той ме направи ПЕРФЕКТНО и аз сега го благославям всеки ден от живота си! Няма да споменавам името му тук, да не изглежда като реклама, а и покрай патилата си видях колко интриги и лобита има в този бизнес. Ако някой иска мога да му кажа на лични.

В момента гърдите ми са идеални и дори не им личи колко са многострадални (4 операции). Но това, което преживях, не го пожелавам и на най-големия си враг. Имам чувството, че се разминах на косъм с това да си остана така за цял живот. Все още понякога нощем се будя и тичам до банята да проверя дали не се е върнало старото положение, съвсем като по филмите.

Дълго време мислех, че съм единствената такава Марко Тотевка в тази клиника, защото те казваха, че изобщо нямат неуспешни случаи. Малко по малко разбрах обаче, че истината е друга.

Но моята мъка мина, слава Богу! Разказвам ви това, защото през цялото това време често съм си мислила - ех, защо, защо нямаше кой преди да ми каже... защо се подлъгах по реклами и по самохвалства?? Колко мъки щях да си спестя, а и пари също.

Успех и късмет желая на всички, внимавайте много и не се лъжете лесно като мен!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th April 2006, 07:53
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.