IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 31st March 2007, 14:48
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #52  
Стар 31st March 2007, 21:22
isa2005 isa2005 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Отговори с цитат
  #53  
Стар 1st April 2007, 13:26
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране 1

Не се сърдя, Миленка и Бю, просто ми се ще да съм полезна,ама вече няма от къде да я смуча тази информация,коята искате
За себе си знам,че не съжалявам за този метод и че днес се чувствам още по-добре.
Да,спазих срокът,в който не трябваше да се мокря. Мажа се с мазнички,хидратиращи кремове и ме облекчава сърбежа.
Тези дни ще ви покажа резултатите. Днес се харесвам повече от първия път.
Бютка,май си права,че са ми се сторили като тикви
Много ми хареса това определение.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th April 2007, 17:42
by_the_way by_the_way не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета,аз от 4 години съм със силикон 350 сс надмускулно. Операцията ми прави д-р Михайлов. Бих казала,че гърдите ми изглеждат много добре,на пипане са като естествени,меки,а не като 2 топки,никой не може да предположи,че съм със силикон. Какво по-хубаво от това?! До сега не съм имала никакви проблеми с гърдите (дай Боже никога да нямам)!!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th June 2007, 17:28
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Аз също си сложих при д-р Михайлов - 280сс, надмускулно. При мен нямаше как да се сложи частично под мускула, защото тренирам от 5 годишна и са ми много стегнати мускулите.
Операцията ми беше преди 2 дни и има още време докато спаднат отоците и си проличи ефекта
Досега каквото ми е казал доктора - точно така стана и се усеща, че има много голям опит.
Просто наистина е най-добре, който иска сериозно да си сложи да се консултира лично.
Мен ме интересува сега да пишат тези, които са си сложили ори него преди повече време - как са се развили нещата.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th June 2007, 09:18
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз два пъти съм си слагала импланти при него - първите преди повече от 10 години. С вторите пък забременях и родих. За съжаление третия път ми отказа да ми сложи размера, който исках, особено в комбинация с абдоминопластика, та се оперирах при друг.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 3rd July 2007, 13:57
Аватара на мимка
мимка мимка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 163
По подразбиране

Както писах и в друга тема вчера бях при нго, каза ми най-много 300 , което ще отговаря при мене на чашка Ц препълнена към Д , изцяло над мускула, ще се оперирам след почивката му.
Много моля , някой опериран при нго да ми прати снимка, на лични, защото малко ме притеснява , че имплантата е кръгъл.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 3rd July 2007, 14:41
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Е какво му е лошото на кръглия имплант ? Над мускула доста по-рядко се слагат анатомични, поради по-голямата вероятност от извъртане.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 3rd July 2007, 15:52
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Аз се оперирах преди 1 седмица при него - 280 сс, надмускулно, кръгли, висок профил.
Мимка, ето снимки но имай предвид, че са правени на третия ден след операцията. Все още са неоформени, но се пак нямах почти никакви болки вече и се чувствах отлично. Същата вечер бях на парти и им събрах очите на всички, макар че бях с този бабешки сутиен

В петък като ми махне конците, ще сложа още снимки да видиш каква е разликата

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149772
Парола: 2222

Може да потърсиш снимки на Юлияна Кънчева и Нели от "Огледала". Техните също ги е слагал д-р Михайлов и са кръгли.
На знам дали са под или над мускула, но ако той е преценик, че трябва под - значи така е по-добре.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 3rd July 2007, 17:24
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Хелън,много хубави са станали.И моите са същите,само че са доста беличики
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:23.