IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th August 2009, 21:38
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ

Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но чак сега имам повод да пиша. Планирам операция (корекции по лицето), затова искам мнение за д-р Даниел Янков от клиника "Дивна"-Варна: http://www.divna.eu/about.html.
Доколкото разбирам от написаното в нет-а, преди е работил с д-р Заякова в "Камий", а сега явно е отделно.
Ще хода на първа консултация предстоящата седмица.
Споделете, моля ви, доволни ли сте?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2009, 16:35
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Никой не сподели мнение...
Моята консултация мина. Исках да си направя блефаропластика и браулифт. Д-р Янков положи доста усилия да ме убеди, че не е необходимо да се прави лифтинг и пластика на клепачите, а чрез ботокс на "пачия крак"и хиалуронова киселина в областта на скулите може да се постигне много добър резултат.
Чудя се, да настоявам ли за операция или да му се доверя...
Хайде, момичета, помогнете, моля ви!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th September 2009, 19:06
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Зависи на колко години си.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th September 2009, 00:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Зависи на колко години си.
И не само. Ако наистина може да се оправят нещата с ботокс, аз бих пробвала първо този вариант, преди да се режа
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th September 2009, 08:50
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Години-34. Веждите по рождение са ниско над очите, но не са се смъкнали под горния ръб на орбитата. Кожата между веждата и естествената гънка на горния клепач е доста и покрива клепача (пак по рождение). Долните клепачи нямат торбички, но има някаква "свободна" кожа, която става на "плисета"при усмивка. Докторът предлага да попълни скулите, доколкото разбрах в зоната по-близо към носа, защото там лицето ми е по-плоско, което би трябвало да опъне кожата на долните клепачи. (Четох темата за липографтинга на gwendoline, разглеждах снимките, май че за подобно неща става дума, само че с филър). Предлага да олекотим малко погледа, като повдигнем леко веждите с ботокс и третираме с ботокс "пачия крак".
Истината е, че ми хареса какво са написали момичетата за резултата от браулифта и много се бях навила непременно да го искам. Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса?

И все пак - никой ли няма конкретно мнение за д-р Янков? Чета, че има момичета, които са много доволни от ринопластика при него, но нищо повече не мога да намеря.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th September 2009, 09:35
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Harriet , д-р Янков е естет и перфекционист в това с което се захваща , така че спокойно можеш да му се довериш
За жена му (д-р Янкова) съм чувала , че е много добра дерматоложка и можеш да се консултираш и с нея
Аз си правих мамопластика при доктора и съм доволна ( макар, че ми предстои реоперация по явно независещи от него причини ).
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th September 2009, 10:15
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

i_ani, много ти благодаря за мнението! Думите ти ме успокояват. Д-р Янкова също беше в клиниката, тя ме посрещна, по думите на д-р Янков, точно тя прави повърхностното инжектиране на филъри, но по-дълбоките ги прави той (както предлага в моя случай). По отношение на впечатлението, което добих от посещението: докторът вдъхва голямо доверие, любезен и обяснява много подоробно процедурите. Цените и на операциите, и на филъри и ботокс са по-ниски например от тези на д-р Заякова (давам този пример, защото само тях знам). Консултацията е 30 лв.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th September 2009, 13:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса?
Значи моята препоръка е да опиташ първо с ботокса, щом това е неговото мнение (има доста добри постижения в това отношение, а за д-р Янков съм чувала само хубави неща и то от негови колеги, което е рядкост в гилдията, където в повечето случаи прехвърчат само искри и гневни думи.)
Процедурата е доста по-евтина от браулифта и ако не те удовлетворява - можеш да прибегнеш към него. За мен това е една от най-големите "глезотийки" като процедура, защото даже да нямаш такава нужда от повдигане на веждите (аз имах обаче ) - се сдобиваш с доста по-свеж вид на лицето; "смъкват" ти се буквално около пет години от възрастта и се сдобиваш с доста екзотичен поглед
Но. Все пак си е вид лифтинг, което е агресивна интервенция и има някакъв определен срок на "годност" (7-10 години). Така че...колкото по-късно се направи - толкова по-добре...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th September 2009, 20:43
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря, gwendoline! Има желязна логика в това първо да пробвам обратимото. Имах нужда от подкрепа обаче, за която много благодаря!
Мдаа, и понеже никога не съм можела да проявявам търпение, май още тази седмица ще се обадя, за да планираме дата за интервенциите. Ще споделя, когато стане факт. Малко ми е трудно да си представя как попълването със Juvederm 3 ще опъне кожата на клепачите, но явно докторът знае какво говори. А чрез ботокса да чажа "чао" на "пачия крак" и да вдигна веждички - просто нямам търпение.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th October 2009, 12:52
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте аз имах много сложна ринопластика при д-р Янков и въпреки че не си харесвам носа и ще правя нова при д-р Кръстинова в Париж,мога само да кажа че тои е страхотен лекар.Но колкото до това което вие искате да си направите на лицето тои не е специалист и затова ви разобеждава,аз имам същият проблем с околоочието и съм намерила наи-добрата в света за това нещо и това е Кръстинова.Виждала съм много неини пациентки някои от тях познавам лично,аз съм на 30 год. и сега януари възнамерявам да се подложа на тази операция.Пробвала съм с бутокс няма ефект.Сега съм в Париж след липофилинг на лицето(правен от д-р Кръстинова) и все още съм с отоци но след месец мога да кажа какъв е ефекта
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:21.