IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 19th March 2010, 15:51
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Браво на MimiNa4eva! Виж, моето момче /позволявам си да се обърна към теб така, тъй като вероятно си много млад/. Ако това момиче те манипулира с това, че е намерила някой друг с по-големи размери или по какъвто и да е било повод, най-добре ще направиш да се обърнеш, да тръгнеш... и никога да не се обръщаш. Да, най-слабото място на мъжа е това. И тя добре го е разбрала. Но колкото по-рано проумееш, че размерът на мъжкия член е Ненай-важното за една жена, толкова по-щастливо ще живееш. Имах познат, който на 24 г. беше опериран от рак и му отстраниха освен простата и единия мускул. Освен, че вече не можеше да има деца, от тогава спи с памперс, защото в съня си не можа да владее оринирането си, членът му при ерекция си остава почти такъв, какъвто е в спокойно състояние. Но намираше начини за сексуален живот, а най-важното е, че срещна жена, която безумно го обичаше, както и той нея. Темата се превърна по-скоро в психотерапия, за това ще приключа с това, да имаш по-голямо самочувствие не заради това, което е в панталона ти, а заради всичко, което си ти.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 21st March 2010, 08:36
Rafiky Rafiky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Изключително съм благодарен за цялото внимание,което ми предоставихте.Нами относно,това със снимките на мен ми стана ясно,че един и същ пенис,защото все пак се занимавам и с фотография,а що се отнася до това,което каза и за вътрешната част на пениса-не се бях замислял,а звучи изключително логично.Хиляди благодарности.
Кака Джи всичко,което ми написа ми дойде изключително добре.Знам,че това не е сайт тип "тиин проблемс",но явно без да искам в такъв го обърнах.
Ужасно благодарен съм на всеки един от вас,който внимателно и толерантно се обърна с уважение към проблема ми!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 21st March 2010, 08:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafiky
това,което каза и за вътрешната част на пениса-не се бях замислял,а звучи изключително логично.!
http://novinitepro.bg/specialno/body...a-problem.html
Отговори с цитат
  #94  
Стар 21st March 2010, 16:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Rafiky
това,което каза и за вътрешната част на пениса-не се бях замислял,а звучи изключително логично.!
http://novinitepro.bg/specialno/body...a-problem.html
ехх.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 22nd March 2010, 04:55
theresnonick theresnonick не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

,хайде щом се е развила така темата ще споделя и моя проблем касаещ тази сфера... Разбира се.... веднага идват размреите. Аз съм собственик на едва скромните 12,5см с 13,7 обиколка... и повярвайте ми с такива красиви момичета съм имал шанса да преспа и винаги съм се дърпал и отказвал зареди тези притеснения... годините са ми 18, а плановете ми са да си направя първо такава операция, а чак след това да приема целия срам и позор. ^^ Защото съм малко или много горделив и таквоа изживяване ще ми сасипе настроението за няколко седмици... ^^ Ехх късметлии сте вие жените, че нямате такива проблеми ^^ също така имам парите за операцията за щастие почнах да изкарвам честни пари още от 16 годишен правейки татуси и в тях не е проблема също така съм изчел и доста литература относно интервенцията. И така сигурно никога няма да разберем ние мъжете дали размера има значение защото вие сте толкова загрижени и искате да ни успокоите, че не може да ви вярваме за което.
Също така тезата които защитават жените, че е важно какво можеш да правиш, а не колко е голям също е проблем... Защото трябва да се престреша да практикувам... ^^ И така сегашната ми приятелка ми се чуди как не съм изобщо заинтересован от тези неща защото тя е от момичетата които "не са готови". А това на мен хич не ми пречи зареди мойте психически, физически проблеми... бля,бля,бля... И така ще съм безкрайно щастлив от няколко женски коментара. ^^ Лека вечер.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 22nd March 2010, 05:02
theresnonick theresnonick не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Ха и няма редакция във форума просто чудесно...
Също така ми е интересно факта, че при мъжете размера не зависи от ръста ни... ^^ защото аз съм висок и физически прилично добре развит, но уви природата е искала да ми вземе минуса от гащите... както и да е... това което имам в предвид е дали момичетата може да съдим колко "тесни" са по-физическите им данни или за нещастие не може не.... Иначе ще си търся по 1,50 1,55 момичета... xDD
Отговори с цитат
  #97  
Стар 22nd March 2010, 11:12
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте,

Има начин за неинвазивно удължаване на рениса с упражнения и това съм го проверил върху себе си.Моя беше 15-16см сега е около 18см.
Тези упражнения са за разтягане и разширяване на кавенозната структура, при което навлиза повече кръв и пениса се уголемява един вид като балон.Относно операцията , която прави д-р Георгиев, мисля се казва този, съм чуал и чел , че не е толкова безопасна, защото от нея може да се получи увисване на пениса и да не може да стои изправен при ерекция.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 23rd March 2010, 11:03
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

theresnonick, притесненията ти са основателни. Не си мисли, че и на момичетата им е безразлично как ще ги възприемете. И те си имат своите малки тайни. Неразбираемо за мен е, защо младото поколение мъже имат проблеми от този род. Или винаги ги е имало, а аз не съм разбирала. Ще ти дам за пример мен и съпруга ми. Преди много години,когато се срещнахме и двамата бяхме на по 17 години. Първият път, когато се "престрашихме" бяхме на почти 18 и на двамата ни беше за първи път. Колкото се притесняваше той, толкова и аз. През ума ми не минаваша да му гледам размера! Вероятно и той не се е сетил да ми измерва вагината. Влечението, което изпитвахме един към друг компенсираше всичко останало. Та мисълта ми е следната... ако поработиш върху това се стремиш да срещнеш момиче, което да не те кара да мислиш, дали би му допаднал размера на члена ти, а да те възприеме като едно цяло - като външност, интелект, излъчване и т.н. ти самият няма да обърнеш внимание на това, когато решиш да правиш любов с нея. Дано разсъжденията ми не ти се видят крайно несъвместими с днешното мислене.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 23rd March 2010, 14:16
theresnonick theresnonick не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Ехх страхотен коментар. xDD Затова казах, че и проблема явно е И психически, но някак си "днешното мислене" ме навява на подобни мисли и все пак този коментар ми даде надежда, че има и момичета от двете страни... които придават размера по-голямо внимание както и аз , но ето, че има светлина в тунела... xD следващия път като някое момиче ми намекне, че в тях родителите и ги няма и я е страх да спи сама... xD Ще се възпозлвам от тъмнината...
мерси отново за коментара... xD загърбвам тази страница... xd
Отговори с цитат
  #100  
Стар 25th March 2010, 08:59
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Най-важният сексуален орган е мозъкът!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:36.