IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 1st May 2008, 07:50
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте

Аз съм много щастлива, защото отново си мръднах линийката (макар и малко) и пак заминавам в Сливен при нашите след като бях в София за 2 работни дни. Сега като се прибера се надявам майка ми да ме изненада с нещо вкусно, защото предишния път и оставих втората част на книгата (дето е с 350 рецепти). Тя е много против спазването на диети, но въпреки това ме подкрепя и като се прибрах миналия път за да ме поглези ми сготви доста вкусни режимни неща... Хайде спирам да пиша че трябва да тръгвам към автогарата след малко
__________________
...
Отговори с цитат
  #1512  
Стар 1st May 2008, 08:50
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте, от няколко дена ви чета и ето, че най-накрая се престраших и аз да се включа. Аз съм Венцеслава, на 21 съм и искам да отслабна 7-8-9-10 кг. Вече съм на 15тия ден от режима и имам чудесни резултати - повечето ми дрехи са ми като чувал (не съм се теглила трябва май да си купя вече кантар)... Цялото ми семейство се е зарибило по тази диета и поне вкупом ни е по-лесно да я спазваме (макар че вкупом всички се осрахме по Великден ).

Видях, че няколко момичета са писали относно парафиновото масло - аз го използвам в комбинация с вода, оцет и малко горчица и нямам никакви проблеми. Не усещам да има някакъв вкус или мирис, но все пак не слагам повече от 1 чаена лъжичка.

Хайде пишете ме и мен в групата.

Цунки, честит Първи Май и приятен ден
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #1513  
Стар 1st May 2008, 09:14
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Здрасти, Венцислава. Поздравления за добрите резултати. И аз съм новичка тук, но съм на 10ти ден от режима - последен ден на П+З и като знам, че от утре пак ме чакат само чисти протеини....хлип.
Та, мисълта ми беше, че ще ти трябва кантар, защото как ще си сметнеш после дните за 3тия етап? :P
Kraska_praska, много добре вървиш. Браво, браво.
Отговори с цитат
  #1514  
Стар 1st May 2008, 10:50
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Момичета здравейте от мен !!!
Nyssa ще свикнеш и след още два етапа на П/ПЗ ...вече няма да ти правят впечатление дните на протеини, плюс това ще откриеш много ястия кояито да не са толкова сухи като обикновенните пилешки пържили ...
Endilana ...добре дошла в групата ... вие сте постигнали идеялния вариант у вас ...когато всички сте на този режим на хранене много по лесно и леко е

Kraska_Praska.... поздравления за резултатите ...
nevi123...нямам сега време да търся из книгата къде пише за триците в кои етап но разгледаите този сайт ..има отговори и практични съвети на жени които дълго време са на тази диета ( някои от тях и над година)
http://dukanskirecepti.wordpress.com...%81%d0%b8-faq/
и
http://dukanskirecepti.wordpress.com/

Алегричеке .... хормоните могат да изиграят много лоши номера на човек ..затова мила виж как да го вкараш в норма този хормон ... иначе ти мила изразходваш толкова енергия и във фитнеса и на концерти че ...ТРЯБА ДА ЯДЕШ ПОВЕЧЕ ... а при теб има ефекта на "стягане" ...и превръщане на сланинките в мускули, което е най добро...
Отговори с цитат
  #1515  
Стар 1st May 2008, 11:33
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте и от мен!

Nevi123, Endilana, добре дошли!
Lilito_84, поздравления за резултатите!

Desir3, ама ти си станала фитнес-маниак, браво! Има ли инструктор във фитнеса, който ходиш? Хубаво е да се посъветваш с някой за упражненията. Основното го знаеш, предполагам - наблягай повече на кардио уредите - кростренажор, пътечка. Не е необходимо да бягаш, даже не е препоръчително - бързо ходене при скорост 5,5-6 и наклон до 5% върши чудесна работа .. и се щадят ставите по този начин На тренировка - 40 мин. кардио минимум, без прекъсване

maia_bs, три дни са много малко време, скъпа.. Ако си сериозно мотивирана, се настрой за дълго време, постепено и приятно сваляне, без глад!!! Старай се да разнообразяваш менюто си и няма да ти е толкова тежко

svidna, четох и по-старите ти постове, знам че си от доста време на режима.. Разкажи в кой етап си сега, какви резултати си постигнала?
Ако има някой от по-старите членове на клуба, които са вече в 3-ти етап, ще бъде интересно да чуем техните мнения и препоръки... Продължавате ли да сваляте и в 3- та фаза или задържате постигнатите резултати?

прр, как си, мерила ли си се скоро? Освен лап-топа накупи ли си вече нови тоалети, сигурно всичко ти е голямо?

Аз от вчера съм на ЧП и ще се отчитам в понеделник, надявам се на положителни резултати

_Debelanka_, ама къде си
Отговори с цитат
  #1516  
Стар 1st May 2008, 11:49
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от npp
Момичета здравейте от мен !!!
Nyssa ще свикнеш и след още два етапа на П/ПЗ ...вече няма да ти правят впечатление дните на протеини, плюс това ще откриеш много ястия кояито да не са толкова сухи като обикновенните пилешки пържили ...
Endilana ...добре дошла в групата ... вие сте постигнали идеялния вариант у вас ...когато всички сте на този режим на хранене много по лесно и леко е

Kraska_Praska.... поздравления за резултатите ...
nevi123...нямам сега време да търся из книгата къде пише за триците в кои етап но разгледаите този сайт ..има отговори и практични съвети на жени които дълго време са на тази диета ( някои от тях и над година)
http://dukanskirecepti.wordpress.com...%81%d0%b8-faq/
и
http://dukanskirecepti.wordpress.com/

Алегричеке .... хормоните могат да изиграят много лоши номера на човек ..затова мила виж как да го вкараш в норма този хормон ... иначе ти мила изразходваш толкова енергия и във фитнеса и на концерти че ...ТРЯБА ДА ЯДЕШ ПОВЕЧЕ ... а при теб има ефекта на "стягане" ...и превръщане на сланинките в мускули, което е най добро...
Мда, всъщност започна майка ми, която има да сваля мноооооого килограми, после аз и после сестра ми. Готино е, защото се следим пък и мам си е купила и книгата с рецепти и елате да видите какво става

Тук в офиса само ми се смеят, защото всеки ден си нося какви ли не манджи, меса, млекч - добре че има кухня и хладилник, които аз напълно съм окупирала.

А бтв ето една рецепта за пиле, което става мн вкусно.

Трябват ви:
Пиле (пилешки гърди или бонфилета)
Трици
Яйце
Пикантни подправки (аз използвах соев сос и червен пипер)

Пилето се поръсва с подправки и соев сос (ако имате време е хубаво да го оставите да престои малко). Яйцето се разбива, след което потапяте полето в него и накрая овалвате в трици. Пече се в тефлонова тавичка на умерена температура. Става все едно е панирано. Много беше вкусно.

Дано не повтарям някого
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #1517  
Стар 1st May 2008, 12:29
nevi123 nevi123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
По подразбиране

npp мерси за информацията Беше ни ползна, и ние ще започваме с триците, макар и късно
Отговори с цитат
  #1518  
Стар 1st May 2008, 13:52
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

nevi123 не е късно за триците и аз в началото си мислех, че са за по късен етап а и самата дума ТРИЦи ми звучеше като гадна бебешка каша, но питах в един друг форум където има жени от доста време на тази диета и те ми обясниха, че трябва да ги вземам, а и се оказа, че с триците могат да се направят много хубави неща като кексчета и палчинки, които ти удовлетворяват глада за хляб
ellica... аз нали обърках ритъма през велигденските празници вместо 5 дни на протеини изкарах само 3 дни ..а и ядох много солема телешка пастърма и многооооооо кола лайт от което задържах вода и като се прибрах бях с +1кг ...днес вече кантара ми показва пак меджу 89 и 89,5кг ...но има и друго чакам си МЦ ( демек сега съм в ПМС ) ... и за това че кантара не върви надолу не ме притеснява просто ще изчакам да ми доиде и мине МЦ и тогава очаквам реални резултати иначе вече направих два месеца за които към настоящия момент имам -11,5-12кг ..мисля че е добър резултат.
АААА нови дрешки несъм пазарувала ...аз си пазя много тесни блузки и панталони, които си ми харесват и мисля по етапно да влизам в тях......еееееееее едно сако си забодох онзи ден ама то защото ми хареса
Отговори с цитат
  #1519  
Стар 1st May 2008, 15:11
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

npp евала за резултатите!!!!!! За хормоните- оф мн е сложна ситуацията
Днес е четвъртък и аз пак съм на протеинки! Реших да съм в добро настроение и да не се самобичувам, въпреки 3те сладки вчера! На 12ти май правя 2 месеца..дано кантара да е благосклонен към мен
Къде са Изабо, Дебеланка, Дивайн
Момичета, виждате ли като няма никой тук и аз направих прегрешението..като няма кой да удари едно рамо
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1520  
Стар 1st May 2008, 15:14
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Хей Хей Здрасти сладурани! Честит ви ден на труда, дано да си починете покрай празника Аз днес с майка ми бях в Пловдив, че като седнахме на един ресторант..тя само ме изкушаваше с разни апетитни (вредни!) нещица, но аз не и НЕ! Пасох си салатка (зеле, краставици, чушки,пилешко филе- какво ли нямаше вътре, ама все режимно уж )
Ellica, вярно е, че доста съм се запалила по фитнеса, има си инструктор там, който ми обясни цяла програма от упражнения - от загрявка, горна част, голна част, до най-правилния начин за коремни преси и клекове! Също по негов съвет, сега в началото ще ходя през ден, че да не се претоварвам. Е, днес беше ден за почивка, но утре-е-е
Хубав и нискокалоричен ден от мен...
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.