IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th October 2006, 11:33
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Калциевият хидроксиапатит (съдържащ се в "Радианс") е основна съставка на костите и зъбите))
Идеята е той да се резорбира, като се замести със съединителна тъкан.

А силиконът принципно не се разнася из тялото (за разлика от хидрогела), но около всяка капка силикон се отлага съединителна тъкан, което увеличава и уплътнява устните.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th October 2006, 21:16
ГЕ ГЕ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 31
По подразбиране

А какво ще кажете за устните на Галя от "Сатен"? Ако ви усакатят така, после кой ще ви оправи? Според мен силиконът в устните винаги изглежда грозно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd October 2006, 11:25
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Не, че съм за силикона, но си мисля, че такива крайни изказвания са малко пресилени, аз не мисля, че имам грозни устни. Почти никой не познава, че имам силикон. Глупаво е според мен да се изказваме толкова крайно, но всеки си има мнение. Иначе определено има къде къде по-сполучливи и най-вече здравословни*(до колкото могат да бъдат) методи от силикона.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th November 2006, 19:18
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

последно някъде четох ,че слагали импланти в горnата и долната устна в Александровка болница,някои запознат ли е повече,на мен странно ми звучи
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th November 2006, 09:08
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

И аз се интересувам от импланти,но ми се струва,че е още по-малко вероятно да изглеждат добре на края Забелязали ли сте,че много често на горната устна се получава нещо,като "топче" или одебеляване-точно под носа... Много е гадно и като че ли не зависи от метода или филъра.Знае ли някой защо става така?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st December 2006, 16:39
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

незнам ама..на мен ми сложиха първо-Beautical 2 който изтрая точно една вечер при което на др.ден си сложих Out line същия биополимер.. а ефект нямаше. а му дават гаранция 2год. каква заблуда...и какви мъки преживях първия път като не ме хвана упоиката...
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st December 2006, 19:46
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th December 2006, 23:21
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th December 2006, 10:46
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

При Георгиев не ме е боляло,когато ми прави устната... Явно при всеки е различно...А отока е до 24 часа,в смисъл,устата се променя до 24 часа....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th December 2006, 12:03
fitmaniac fitmaniac не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
Изпратете съобщение чрез ICQ до fitmaniac
По подразбиране

не,не е Н.Георгиев. Лекарка в Пловдив ми ги направи. Препарата е матридекс , извинявам се за объркването. другия път определено ще искам зъболекарска упойка. Beauty надявам се да не ми спаднат много. Аз имах много тънки устни и 1 кубик не ми стигна а и от него 30% ще се абсорбират в първата седмица. Така каза лекарката. Усещам как ще отида за още 1 кубик. Цената е 360лв.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.