IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th October 2008, 14:46
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Смей се, смей се......и аз се смях (а сигурно и всеки, който ме е видял)...
Изхлузих си ги, колкото бързо и незабележимо (че бяха сини) успях... и ги пуснах в кошчето с усмивка...

Сигурно са помислили че си от тези маниачките на тема чистота и страх от бактерии.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th October 2008, 14:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Добре че не е било зима и сняг
Спокойно аз съм ходила със пантофи на училище ,е не стигнах до училището но доста хора ме видяха
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th October 2008, 14:48
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Деликатна тема, от една страна е етикетът - може гостът да има проблеми с чорапите или с краката и да го "изненадаш" неприятно с молбата си, от друга хигиената - според мен един парцал или една прахусмукачка не са достатъчни, ако някой е влизал с обувки чистя по-старателно.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th October 2008, 14:48
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Дайте сега да видим:значи.........повечето сигурно живеем в апартаменти........хола да е голям да е голям.......ама колко......и ви идват 10 човека на гости,вие като една възпитана и уважаваща дома си домакиня сте избърсали пода си и той свети от чистота,направили сте вкусна вечеря.......а те си влизат с мръсните обувки.За мен това е нехайство и немърливост към дома на домакина...и не уважение към труда му.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th October 2008, 14:49
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

по тоз повод се сетих как майка ми веднъж тръгна с едни оранжеви чехлички прилично изгризани от кучето добре че я видях на излизане от входа но падна голям смях
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th October 2008, 14:50
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Дайте сега да видим:значи.........повечето сигурно живеем в апартаменти........хола да е голям да е голям.......ама колко......и ви идват 10 човека на гости,вие като една възпитана и уважаваща дома си домакиня сте избърсали пода си и той свети от чистота,направили сте вкусна вечеря.......а те си влизат с мръсните обувки.За мен това е нехайство и немърливост към дома на домакина...и не уважение към труда му.
Стига си се ''палила'' пак сме на 2 лагера
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th October 2008, 14:51
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

И на мен ми се е случвало да тръгна с домашните джапанки, но една приятелка беше у нас и ме подсети като видя как съм се засилила да излизам с тях....
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th October 2008, 14:51
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Смей се, смей се......и аз се смях (а сигурно и всеки, който ме е видял)...
Изхлузих си ги, колкото бързо и незабележимо (че бяха сини) успях... и ги пуснах в кошчето с усмивка...

Сигурно са помислили че си от тези маниачките на тема чистота и страх от бактерии.


П.П. на Селин , много яка тема
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th October 2008, 14:56
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Дайте сега да видим:значи.........повечето сигурно живеем в апартаменти........хола да е голям да е голям.......ама колко......и ви идват 10 човека на гости,вие като една възпитана и уважаваща дома си домакиня сте избърсали пода си и той свети от чистота,направили сте вкусна вечеря.......а те си влизат с мръсните обувки.За мен това е нехайство и немърливост към дома на домакина...и не уважение към труда му.
Точно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th October 2008, 15:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
не мисля че е обидно да накараш някой да си събуе обувките с които е ходил навън.
И аз съм на това мнение, но честно казано не всеки мисли така и уважавам и чуждото мнение...Никога няма да забравя, как преди години моя приятелка помоли бившия ми мъж да се събуе още в коридора, след което той отказа, тъй като каза, че би го направил единствено ако тя разполагаше с необувани чехли и тосаво защото му е симпатична, иначе досега би си тръгнал...Тя каза, че в нейния дом.... така и не дочакахме края на изремението, защото той вече беше ме помъкнал надолу по стълбите.. Така и не стъпихме повече у тях, а аз и до ден днешен умирам от неудобство заради този случай, но знаейки неговата мания за чистота, обноските и скъпите му дрехи - не мога да го съдя за решението му - никога няма да влезе щом се налага, но... чужди чехли, обувки, пантофи - никога не би обул. И го разбирам за това...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: обувкикъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:47.