IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #531  
Стар 27th June 2015, 19:00
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, от известно време и аз обмислям сериозно идеята да се подложа на операция за увеличаване на бюста. Стартът ми е почти нулев...Виждам че има много доволни от д-р Пеев, а и такива оперирали се на промоция. Кога мислите че пак ще пусне промоция?? И моля някой да ми прати снимки на sheflera@abv.bg Много ще ви бъда благодарна!!!
Отговори с цитат
  #532  
Стар 28th June 2015, 08:49
Аватара на Лейла
Лейла Лейла не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 15
По подразбиране

Промоцията си тече. Има я в Офертомат.

http://www.ofertomat.bg/Gelaniat-bus...ems-p3958.html
Отговори с цитат
  #533  
Стар 1st July 2015, 17:51
teddy.fit teddy.fit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета , и аз искам малко снимки на работата на д-р Пеев (ако не съм много нахална) ,тъй като и аз попаднах на тази промоция и се чудя дали е удачно да правя такова нещо на промоция ?
Отговори с цитат
  #534  
Стар 1st July 2015, 21:13
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teddy.fit Виж мнението
Здравейте момичета , и аз искам малко снимки на работата на д-р Пеев (ако не съм много нахална) ,тъй като и аз попаднах на тази промоция и се чудя дали е удачно да правя такова нещо на промоция ?
Здравей!Разликата в промоцията е че плащаш с 4000левчета по малко.Според мен я грабвай....доктор Пеев е супер!Аз сьм оперирана при него преди два месеца.
Отговори с цитат
  #535  
Стар 3rd July 2015, 09:54
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета, включвам се и аз в тук, защото вече окончателно се спрях на д-р Пеев. Напълно споделям мнението за него, че е много човечен и внимателен. Преди три години бях на консултация при други двама доктори, но поради лошо стечение на обстоятелствата за мен, операцията не се състоя. И двамата доктори обаче тогава не ги усетих на 100% като "моите" доктори - Тонев и Заякова.
За съжаление, виждам че много от по-старите потребителки във форума не са влизали отдавна в темата, а много ми се искаше да видя снимки с резултатите . Моите пропорции са много сходни с на повечето тук, с много малък начален старт - до октомври имам време да избирам между 395-455 сс, анатомични Arion. По принцип искам напълно естествен бюст (като размери) и тези кубици малко ме стреснаха първоначално, нооо като чета как на всички ви малеят, май ще се замисля за горната граница.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 3rd July 2015, 20:04
Аватара на Лейла
Лейла Лейла не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 15
По подразбиране

chance 1-6 и моето положение е подобно И моите чуденки са същите - кубици и марка. Записа ли си вече ден за операцията? Аз най-вероятно ще съм септември, но още го умувам.
Отговори с цитат
  #537  
Стар 4th July 2015, 10:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Момичета, как са ви мерките горе-долу - кг, височина, ширина на гръден кош, макар че това далеч не е всичко. Аз не съм оперирана при Пеев, но съм с малко кубици - 280, кръгли; ако искате мога да ви пратя снимки. Имате време да е чудите.
Отговори с цитат
  #538  
Стар 4th July 2015, 13:07
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Мерките ми са 172 см, около 53-54 кг. Според измерванията на д-р Пеев, ширината на гърдата ми е 13 см., а и съм с малко по-широк гръден кош като цяло.
Лейла, не сме определили точната дата, ще му се обадя допълнително, но ще е м. Октомври.
Ина, с теб сме водили кореспонденция на ЛС преди три години (това го бях забравила ). Ще ти пиша пак там какво се случи .
Отговори с цитат
  #539  
Стар 4th July 2015, 13:12
Аватара на Лейла
Лейла Лейла не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 15
По подразбиране

Аууу Инчеее никой не ми е предлагал досега да ми прати снимки без да съм помолила! Искам, искам Благодаря!!! Ще ти пусна мейл на ЛС.

Аз съм висока 163 см, 50 кг., гръдната ми е към 71-72 см. някъде. Като начален старт съм ... има нещо, което май е нищо ...
Отговори с цитат
  #540  
Стар 4th July 2015, 13:43
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Лейла, аз не разбрах - ти беше ли на консултация вече при д-р Пеев? И ако "да" - той какво ти предложи?

И аз, и аз искам снимки , колкото повече, толкова по-добре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:42.