IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st October 2008, 00:06
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране Въпрос относно тренировките с гири

Здравейте.

Извинявам се за глупавия въпрос, но напоследък приятелят ми само се оплаква, че ръцете ми са станали малко мускулести, но не чак в буквалния смисъл на думата и затова реших да пусна тази тема.

Преди месец си купих гирички - всяка по 2 кг. Реших, че по-тежки не ми трябват.
Исках само да си стегна ръцете и ето че се получи. Но това, което ми направи впечатление е, че резултатът беше на лице още след втората тренировка. Това възможно ли е?
Изтеглих си едно клипче от интернет и следях инструкциите на треньора. Не съм се натоварвала чак толкова и само след две тренировки ръцете ми заякнаха достааа!
Вече не смея да пипна гирите, защото на приятелят ми нещо не му харесва новата ми "визия". А и аз се притеснявам, че ще стана още по-мускулеста.

Аз ли съм сбъркала нещо по време на тренировките...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st October 2008, 06:37
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това е само вода, а в момента не тренировката - кръв. Няма как да качиш мускулна маса, още по-малко само за 2 дена ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st October 2008, 08:32
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: Въпрос относно тренировките с гири

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Вече не смея да пипна гирите, защото на приятелят ми нещо не му харесва новата ми "визия". А и аз се притеснявам, че ще стана още по-мускулеста.
Сега, няй-важното е, да си решиш, сама за себе си, как се харесваш... Ти ако спортуваш заради приятеля си... изобщо няма смисъл да го правиш. ..
А по въпроса и аз мисля, че е невъзможно да санеш мускулеста за 2 седмици... Ами че то тогава мъжете, дето блъскат по толкова много, за да постигнат този резултат, защо ли не са си взели просто едни гирички о 2 кг?! Споко, резултатите се постигат с постоянство. Но трябва да си изясниш целта.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st October 2008, 09:45
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Лично за мен проблемът се корени дълбоко в нравствените ценности на нейния приятел

На кратко казано, той е слаботелесен и го е яд, че тя става по-яка
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st October 2008, 11:01
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

men ако питаш,трябва да смениш гаджето,защото ако на аватара това си ти,въобще не виждам какъв е проблема с ръцете или квото и да било.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st October 2008, 11:04
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Лично за мен проблемът се корени дълбоко в нравствените ценности на нейния приятел

На кратко казано, той е слаботелесен и го е яд, че тя става по-яка
ХИХИ
Иванин, не се смей! Проблемът е сериозен... ами че тя скоро ще го мята в леглото, ако продължи с това темпо... Няма лошо, бай дъ уей
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st October 2008, 14:28
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rogi
men ако питаш,трябва да смениш гаджето,защото ако на аватара това си ти,въобще не виждам какъв е проблема с ръцете или квото и да било.
Да, това на снимката съм аз. :P
На една друга снимка много добре се вижда как са се оформили ръцете ми, но не мисля, че тук е мястото да я показвам. Но няма значение.

И аз си мисля, че само за две тренировки е невъзможно да стана чак мускулеста или нещо подобно.
Сама за себе си реших да се погрижа за фигурата си, но естествено, че искам и той да оцени това. Дори се опитвам да го мотивирам да тренира заедно с мен, но твърдо отказва.
Доволна съм от резултата, но сега се притеснявам, че ако продължа с гирите... скоро ще стана още по-яка.

Целта ми беше да превърна "пилешките" си ръце(всички около мен ги наричаха така) в по-стегнати. :P
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st October 2008, 17:49
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Знаеш ли, аз познавам много мъже, които изобщо не харесват, когато на една жена и се очертават дори малко мускулите, а в същото време врякат, че ръцете и били много слаби. Ако наистина искаш да угодиш на приятеля си, просто почни да си хапваш повече и се надявай, че ще качиш и там.

И между другото аз пък имам проблем, че като тренирам - вече тренирам с гирички вкъщи повече от 2 години, и почти не си личи да съм оформила някакъв мускул, само леко по-пълнички изглеждат. Съветът ми е - тренирай си с нещо по-лекичко - аз тренирам с едни, които са 1кг - но прави повече повторения.

Когато ходих при една инструкторта да ми определи точно как и какво да тренирам, тя изрично ме попита какво целя - повече мускулна маса или само стягане. Казах и главно стягане и тя ми каза - по-малка тежест, повече пъти. И така сега с гиричките и волейбол мога да играя, но не си взимам по-тежки.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросотноснотренировкитегири
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.