IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2012, 21:51
tortyga tortyga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране Гадно коремче,помощ!! :(

Здравейте
На 16 години съм, 61-62кг, 1,80м висок.Като цяло не съм дебел, но имам малко надуто коремче, което не ми дава покой.Вече месец съм подобрил режима си на хранене (направо може да се каже, че не ям ,а ако го правя гледам да е що-годе здравословно), спрял съм и газираното (преди пиех доста),наблягам повече на вода.Е, вярно хапвам по някой и друг шоколадов десерт,но не смятам,че е кой знае какво... нали ??Тренирам всеки ден - http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU главно това за корем (случвало се е да го правя по 3 пъти на ден), а отделно правя доста лицеви и набирания (вярно ,че не помагат за проблема, но поне да се изфукам като като съм тръгнал така ...) и от време на време бягам из местния парк.Има съвсем лек ефект, но не е достатъчен.Плочките се виждат ,но корема пак е изпъкнал.Измъчва ме и факта ,че приятелите се тъпчат с боклуци като свине и тренират на половина по-малко и пак изглеждат по-добре.
Не ме разбирайте погрешно, не си въобразявам.Държа много на външния си вид и ще направя всичко да изглеждам добре.Моля ако някой може да даде някакви насоки или изобщо помощ да пише.Благодаря предварително .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2012, 09:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Общо взето си се насочил правилно с режима на хранене и тренировките. Не може да очакваш обаче магически ефект. Трябва постоянство и няма нужда да правиш коремни преси по 3 пъти на ден.

Повече тичане в парка. Кардиото е в основата на топенето на тлъстинки. Преса сигурно вече си направил, но не е видима заради коремчето.... трябва да се отървеш от излишните натрупани мазнинки там. Това и с 1000 коремни преси няма да стане. Прави си нормални тренировки, за корем можеш да работиш всеки ден, но наблегни и на кардиото.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2012, 12:42
tortyga tortyga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Общо взето си се насочил правилно с режима на хранене и тренировките. Не може да очакваш обаче магически ефект. Трябва постоянство и няма нужда да правиш коремни преси по 3 пъти на ден.

Повече тичане в парка. Кардиото е в основата на топенето на тлъстинки. Преса сигурно вече си направил, но не е видима заради коремчето.... трябва да се отървеш от излишните натрупани мазнинки там. Това и с 1000 коремни преси няма да стане. Прави си нормални тренировки, за корем можеш да работиш всеки ден, но наблегни и на кардиото.
Ее, мерси!
Бях се уплашил, че съм дефектен.Не очаквах да отнеме повече от месец... От утре --->> и живот и здраве ще го премахна този корем .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2012, 12:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ай, дерзай ... и да се похвалиш след няколко месеца!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st May 2012, 12:34
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Добре те е посъветвала лиляна за кардиото - с коремни преси няма да стане. Най-много да се постигне едно мускулесто шкембенце, както преди време се изрази един фитнес инструктор по тв.
Внимавай какво хапваш и пийваш. Газираното подува корема, солта задържа течности в организма.
И още нещо - подут корем може да се получи и от нередовно хранене. Хапвай поне 5 пъти на ден по малко.
Не пропускай хранене.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th July 2012, 17:26
denil denil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Ето това тук - alloe.net/weightcontrol.html , са 3 програми, избери си, всички действат идеално, няма да имаш проблем с тялото - още след месец ще имаш резултат, а след 3 - няма да имаш и проблеми.
Ето тук един астматик как се е отървал и от астмата, и от килограмите си с тези програми - hubavi.net/spodeleno/

Italian franchising portal
Where to start looking for a franchise in Italy
Руската МЛМ компания Tiande
Paravion

Последно редактирано от denil : 9th October 2012 на 07:54
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th August 2012, 21:00
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Тази програма в Youtube, която правиш е много добра, но недей да я правиш три пъти на ден... прави я по веднъж, през ден. Просто след първата или втората седмица увеличи броя на повторенията.

Просто като си насилваш тялото постигаш точно обратния ефект.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th August 2012, 12:39
yasen yasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 5
По подразбиране

И аз имах подобен проблем - правех абсолютно същата програма от youtube, обаче не постигах достатъчно добра дефиниция на коремните мускули. Тогава открих ето тази програма за изчистване на излишните мазнини, която си я изпълнявам два-три пъти седмично вкъщи и съм супер доволен. Ако искаш пробвай да видиш как ще ти се отрази и на теб
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гаднокоремчепомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.