IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th January 2007, 17:04
dancheto dancheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране намаляне на прасец

Здравейте!Четох тук за начини за развиване на прасеца, но искам да попитам дали има някакъв начин за намаляне.
На кратко да разкажа и моя случай:на 19г съм,висока съм 170 и преди две години тежах близо 90кг /причината беше, че по принцип си бях малко пълничка, но и заболях от Ходжкин и ходех на химиотерапии и хапвах за да имам сили и за това стигнах до тези килограми/Когато ми свърши лечението се заех със себе си и за 2г. свалих 20кг-с тичане, диети, фитнес и явно май нещо не съм правила както трябва и за това сега са ми големи прасците.
Имам и една молба:/понеже преди няколко месеца се появи рецидив на моето заболяване и ми направиха трансплантация ня стволови клетки/ да ми кажете не толкова натоварващи упражнения за изпълнение вкъщи. Искам да сваля още някой кг, проблемната ми зона е от кръста надолу Но за сега ми трябва някоя лека програмка.
Благодаря предварително
__________________
Винаги може по-добре..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th January 2007, 17:39
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Не знам доколко в твоя случай ще са ефективни упражнения, големината на прасеца е и до ген и много трудно се повлиява от упражнения, а за се повлияе трябва да се трнира много ,ама много яко.Аз също съм с по-развити прасци и основното нещо което ми помогна да им се намали обиколката бяха масажите, та може да пробваш да съчетаеш някаква лека тренировка за цялостен тонус+ масажи
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th January 2007, 22:26
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Според мен единственото което може да направиш е да ги потренираш (прасците) за да изгориш мазнините!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th January 2007, 22:29
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Е, тренировките не са ли за да се развие мускула.... т.е. да станат още по-изразени прасците....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th January 2007, 22:37
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Да точно така милена 077 права си!Но все пак това е единственото което може да направи за да си смали прасците,да ги потренира за да се стегнат и да изгори мазнината!Няма нищо лошо нали така!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th January 2007, 10:03
dancheto dancheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси много за съветите, ще направя нещо по въпроса.С риск да стана нахална искам да помоля да ме упътите какво като тренировъчна програма, не натоварваща особено мога да правя вкъщи.Преди една седмица ме изписаха от болницата след почти един месец прекаран на легло в една стерилна стая, от която нямаше мърдане.
__________________
Винаги може по-добре..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th January 2007, 12:42
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Police MAIN
Няма нищо лошо нали така!
Няма, няма, ам имам една френдка, която от 5 години тренира баскетбол и то по 2 пъти всеки ден, по 2 часа, не вярвам по прасеца й да е останало нещо друго освен мускул, не можеш да си представиш колко трудно си намира ботуши по крака.Толкова много и е развит прасеца.Според мен колко е голям(говоря без тренировки) зависи от структурата на тялото!Не мисля, че някой би могъл да си намали прасеца!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th January 2007, 14:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми то момичето си е написало,че 2 години тренира,така че, Police MAIN, не знам за кви мазнини на прасеца говориш
Yansi го е написала, само лека тренираовка за прасците, съчетана с масаж.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th January 2007, 14:12
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
и за това сега са ми големи прасците.
Напълно съм съгласен ,но тя иска да изгори мазнината по прасеца си така ,че и предлагам да ги потренира!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th January 2007, 14:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Момичето никъде не е писало,че иска да свали мазнината по прасеца си, ако й прочетеш по-внимателно мнението,ще ти стане ясно,че след 2 годишни тренировки, прасеца й е прекалено развит-предполага се от тренировките,не от мазнина
Що ли въобще влизам в диалог с теб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: намаляненапрасец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:52.